چطوری با خودم مکالمه کنم

چطوری میتونم قدرت مکالمه ام رو بالا ببرم…وقتی پارتنری برای این کار ندارم

9 پسندیده

سلام یکی از بهترین روشها صحبت جلو آینه هست تا حس و ارتباط با مخاطب ( که خودتون هستید البته) ایجاد میشه و هم عضلات صورت تون رو می بینید و به نوعی ورزش فک انجام میشه و نهایتا تلفظ تون بهتر و واقعی تر میشه. بعد یه ویس ضبط کنید بذارید تالار
به همین راحتی

14 پسندیده

ورزش فک :sweat_smile:
عالی بود :rofl:

8 پسندیده

خانم نیکنام @ala :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon: :blue_heart::blue_heart::green_heart::green_heart::yellow_heart::yellow_heart::heart::heart::two_hearts:
من هم هیچ پارتنر مکالمه ای ندارم و مجبورم با خودم صحبت کنم. :joy::joy::joy: ولی تا حالا صحبت جلوی آینه رو امتحان نکردم. :rose::tulip::sunflower::hibiscus::rosette:

7 پسندیده

جدی عرض می کنم
شعار این هست: فک ها قوی ؛ لهجه ها پرفکت

چقدر عالی که عقب نشینی نمی کنید و دست روی دست نمی ذارید

حالا امتحان کنید و نتیجه رو اعلام کنید
یه بار هم پرزنت داشته باشید واسه خودتون شما که استادید در این زمینه خانم دکتر :slightly_smiling_face:

8 پسندیده

ممنون خانم نیکنام @ala :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon: که همیشه انرژی مثبت :blue_heart::blue_heart::green_heart::green_heart: هستید.
دیگه وقتی کسی نیست برای مکالمه، چاره ای بهتر از این ندارم.

الان که ارتودنسی دارم و تلفظ فارسی ام هم بهم ریخته … انگلیسی که بماند. … سر قرنطینه و اینها، کلاً ارتودنسیم خراب شد و اوضاع فک و دندونام بدتر شد و الان هم همش دارم درد می کشم. دکتر خودمم که اصلاً مطبش نیست.
:hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::tulip::tulip::rose::rose:
بیشتر با خودم صحبت می کنم که یادم نره. :yellow_heart::green_heart::blue_heart::heart:
ولی این صحبت کردن با خودم، اشکال اساسی ای که داره، اینه که واقعی نیست و همش باید خیال پردازی کنم.
البته، من صحبت درونی هم با خودم دارم. یعنی جملات فارسی رو سعی می کنم تو ذهنم تبدیلشون کنم به معادل انگلیسی شون.

8 پسندیده

شما تنها این کار نمی کنین منم همین کارو میکنم حتی وقتی با یکی صحبت میکنم ناخود آگاه معادل انگلیسی می یاد توی ذهنم وخیلی میکنم :grin::grin::grin:

6 پسندیده

فشار دادن هوم گوشی به مدت چند ثانیه و بعدش ازون خانمه بخواید که باهم حرف بزنید من که راضیم ازش :joy:
درضمن یه تاپیکم واسه پیدا کردن پارتنر هست که من بلد نبستم تگش کنم

4 پسندیده

این تاپیک می تونه بهتون کمک کنه:

6 پسندیده

سلام عزیزم، این مشکل هم انشالله حل خواهد شد، همین که با علاقه دارید تلاش می کنید خیلی ارزشمند هست و حتما هم نتیجه بخش خواهد بود.

اینکه مشکل متاسفانه هست و ما باید محیط های مصنوعی برای خودمون ایجاد کنیم. حالا قوه ی تخیل تون هم فعال تر میشه بد هم نیست بهرحال اگه این سختی ها نباشه نتیجه نهایی دلچسب نخواهد بود. مثلا آقای کامبیز هم که می بینیم این قدر پرفکت و الگو برای همه هستند این روزها رو گذروندن و صحبت در مقابل آینه رو هم داشتند اگه اشتباه نکنم، من آرزوم هست فرصتی پیدا کنم با خودم دو کلمه حرف بزنم :smile:

5 پسندیده

میتوانی صدات ضبط کنی و همش گوش کنی که اشکال برطرف شه

5 پسندیده

سلام و خسته نباشین امید وارم حال دلتون عالییی باشه.
بنده هم پارتنر ندارم ولی خب دلیل نمیشه که من هر روز میرم جلو اینه یه ژسه خفن میگیرم و باخودم مکالمه میکنم وسط مکالمه خودمم خندم میگیره ولی خب خوش میگذره من با روش اینه کاملا موافقم و خیلی عالیییههه @ala
:iran:/:afghanistan:

4 پسندیده

آه من دنبال همین بودم . منم تگ کردن بلد نیستم ، تازه اسمشم بلد نبودم الان فهمیدم :rofl::rofl: خدا کنه یادم بمونه .

1 پسندیده

من توصیه میکنم چند برابر اونی که گوش میکنی بخونی خیلی خیلی متن ها رو بخون بعد معجزه اش رو ببین

1 پسندیده