دهمین وویس من از نیمچه داستان ها

In the name of god

“Hi there”

دسته : نیمچه داستان

شماره داستان : 9

Name story : Andy has new girlfriend ⁦📒
Speaker : Mojtaba ⁦🎙️

دَهمین وویسم از وویس های دنباله دار نیمچه داستان ها

خوشحال میشم نظرات خودتون رو کامنت کنید :envelope_with_arrow::pencil2:

و مخصوصاً انتقاد و یا اشکالات کار رو بیان کنید :pray::rose:

New Voice :loud_sound: :point_down:

لینک وویس قبلی هم این پایین میزارم :point_down:

Old Voice :loud_sound::point_down:

این تاپیک مربوط به داستان« داستان 9- اندی یک نامزد جدید دارد » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « نیمچه داستان‌ها »

12 پسندیده

سلام آقا مجتبی :dizzy::dizzy:
این دهمین ویس شما هست؟!
پس چرا قبلی ها رو اصلاً ندیدم من؟

فعلاً علی الحساب لایک کردم همشون رو
فکر کنم حدود یکی دو ماهه شروع کردی. در این حد هم، هیچ اشکالی نمی بینم. حداقل من نمی تونم اشکالی بگیرم.

:sunflower::hibiscus::two_hearts:

همین که جرات می کنی اینقدر ویس تو تالار بزاری، خودش چند مرحله جلوتر از دیگران هستی.
:ok_hand::gem::blue_heart:

حالا من خودم بخاطر مشکل دندون هام و ارتودنسی، تا حالا تو تالار ویس نذاشتم. حتی اون اوایل، خواستم دوره “تلفظ انگلیسی بدون تلاش” اِی جِی رو بخونم، دیدم اصلاً با این وضعیت ارتودنسی ام، نمی تونم تمرین کنم و فقط اذیت می شم.

مشکل خودم که حل بشه، مستقیم می رم تو چالش های اسپیکینگ آقای علیرضا شرکت می کنم.

اونجا دیگه چالش رسمی تالار هست و مربی، در مورد نحوه صحبت کردنمون، بهمون بازخورد می ده.

اگه می تونی تو اونجا هم شرکت کن.

آقای علیرضا، هفته ای یه چالش رایتینگ و یه چالش اسپیکینگ تو تالار دارند.

فعلاً فقط تو چالش های رایتینگ آقای علیرضا هستم.

:orange_heart: :maple_leaf: :orange_heart:

7 پسندیده

سلام و درود خدمت میس الهه . امیدوارم حالتون خوب باشه

بله

احتمالاً بخاطر اینه که شما بیشتر شبا تالار رو چک میکنید و من از وویس ۱تا ۹ ظهر می‌گذاشتمشون ولی این یکی رو نزدیک شب گذاشتم تقریباً و حالا شاید دلایل دیگه ای مثل شلوغ بودن تالار و پایین رفتن پیام ها ندیدین و…

لطف کردین :rose::rose: و اینکه من کلا ۴۰ روزه با زبانشناس شروع کردم و حدود ۲۶ روز هست که از اولین وویسم که پر کردم میگذره

انشاالله که این ارتودنسی هم در میارینش و داخل چالش های اسپیکینگ شرکت میکنید که ما هم یه چیزی ازتون یاد بگیریم :smiley:

آخه اونجا باید خودت داستان از خودت فی البداهه بگی یا فی البداهه صحبت کنی که حالا من زیاد نمیتونم شاید در یک دقیقه بتونم حداکثر ۵ جمله بگم که موضوع شاید برای مخاطب و کسی که گوش میده جالب نباشه . اینکه هی گیر کنم و الکی زمان بیشتر وویس صرف فکر کردن به جملاتم بشه :expressionless:

نایس. هر ۴ مهارت رو تمرین میکنید ؟ :no_mouth:

در آخر ممنونم از نظرتون و زمانی که گذاشتین :rose::dizzy::bouquet::bouquet:

3 پسندیده

اختیار داری آقا مجتبی. من هم دارم از شما و بقیه بچه ها یاد می گیرم. خدایی بچه ها عالی هستند تو این چالش ها. شما بیا ویس بچه ها رو گوش کن تو چالش های اسپیکینگ.

من خودم هم اگه بخواهم تو چالش های اسپیکینگ شرکت کنم قبلش مثلاً هر حد یه ربع باید در مورد جملات و محتوایی که می خوام بگم فکر کنم و کاملاً هم فی البداهه نیست.
ولی اگه شما سختت هست، می تونی جملات مورد نظرت رو روی کاغذ از قبل بنویسی و همون ها رو ضبط کنی. ولی خوب سعی کنی ریتم صحبت کردن رو توش رعایت کنی و معلوم نشه که داری از روی یه متن از قبل آماده شده می خونی، خیلی خوب می شه.

حالا بنظر من رایتینگ خیلی بیشتر از اسپیکینگ از آدم وقت می گیره. اسپیک شاید یه ربع نهایت نیم ساعت وقت بگیره. ولی رایت رو چون بیشتر زیر ذره بین مربی هستیم، خیلی بیشتر وقت می بره، چندین برابر.

حالا من یه راست متن انگلیسی رو تو خود همین محیط تالار تایپ می کنم و تهیه متن فارسی روی کاغذ و تبدیل اون به متن انگلیسی رو فاکتور می گیرم. مگرنه بیشتر از این طول می کشه. سخت ترین مرحله اش، چکش کاری گرامری و بعضاً املائی کلمات هست.

حالا اگه دوست داشتی، بیا تو چالش های مکالمه و چت بین خود بچه ها

تو این تاپیک ها، در مورد هر چیزی که دوست داری می تونی بنویسی.

برای شروع، تمرین خوبی هست.

این جدیدترین تاپیک هست

:blue_heart::ice_cream::blue_heart:

3 پسندیده

حتماً

ممنون از معرفیتون . یه سری میزنم ببینم تاپیک به چه شکله

صد درصد اگر اشتباه نکنم رایتینگ جزو مهارتهای آخری و پر کار که انرژی زیادی از آدم میگیره محسوب میشه
:bouquet::bouquet:

2 پسندیده

سلام خدا قوت . شما چندین بار داستان رو گوش میدین و چیزی که خودتون درک کردین رو ویس میگیرین؟؟ من بلد نیستم چطور تمرین کنم لطفا راهنمایی کنید…

1 پسندیده

سلام ممنون. تا جایی که داستان رو یاد بگیرم و اینکه سهی میکردم داشتان رو همونی که هست بگم ولی خب میشه کمی تغییر داد چون به نظرم کاربرد کلمات در حدید در قالب درست مد نظر هست و حالا اینکه خود داستان چی باشه و یا تغییراتی بدیم داخلش این دیگه اختیاری هست ولیکن به کاری گیری کلمات جدید به صورت صحیح در قالب جملات با قواعد گرامری درست مد نظر هیت که انجام بشه هر چندم اگر اشتباهی کردین میتونین وویس خودتون رو پلی کنید و اشتباهات خودتون رو تصحیح کنید و یا داخل تالار بگذارین تا اگر مشکلی هست بچه های داخل تالار تصحیح کنن و یا کلا نظر بدن. موفق باشید

سلام . خداقوت . امشب دارم تو تالار گشت زنی مبکنم و اینهمه چالش باحال و خوب برام خیلی جالبه . و ب شعر سعدی رحمه ا… رسیدم (البته اگه نام شاعر رو اشتباه نکنم)
تا بدانجا رسید دانش من
که بدانم همی ک نادانم
سوالی برام پیش اومده آیا میتونم دروسی ک دارم میخونم مثل داستانهای کودکانه رو وقتی روان خواندم ویس بگیرم بفرستم (یعنی تمرین خواندن و لهجه ) . اگه بله ، اونوقت تو چ قسمتی بفرستم؟ با تشکر

2 پسندیده

بسیار عالی

گروه ندارید منم عضو شم .

سلام . چالشهایی در تالار هست ک بگردید پیدا می کنید .
مثل let’s talk و :point_down::point_down:

باید ببینید دنبال چ گروهی می گردید .
بعضی از بچه ها در واتساپ گروههای مکالمه و … درست کردن . تو تالار سرچ کن.
اگر هم پارتنر میخای ک اینجا آگهی کن :point_down:

1 پسندیده

سلام وقتتون بخیر ، عذر خواهی میکنم چون من اکانتم مثه اینکه وصل نبود ب تالار و ندیدم ،. بله چرا که نه شما دروسی که حالا حد الامکان آسون هستند و یا در سطح خودتون هستند رو وویس بگیرین و بزارید همینجا تا دوستات نظر بدند ، چه اشمالی داره ، باز هم عذرخواهی نیث

1 پسندیده