چرا میخواین اسپیکینگتون قوی شه؟

چیشد؟

باید تا آخر خرداد آیلتس امتحان بدم و الان5/5 اسپیکینگ هستم.هدفم حداقل نمره ی 6/5 هست.اگه پارتنریا گروه مکالمه و اسپیکینگ در حد خودم معرفی کنید ممنون میشم

3 پسندیده

@diiiippy آی دی تلگرام منه
پیام بدید

عالی

چون میخوام با ادم های متفاوت از سرتاسر دنیا حرف بزم

2 پسندیده

این تاپیک میتونه کمکتون کنه

1 پسندیده

موفق باشی گلم

1 پسندیده

قرار نیست بریم ، شاید اونوریا اومدن .
یه اپلیکیشنه به اسم کوچ سرفینگ ، اطلاعاتتو می دی و میزبان می شی . بنا به مقصد توریست تو رو انتخاب می کنند و تو می شی میزبانشون. من دوست دارم وقتی میان خونه ام ، راحت باهاشون حرف بزنم.

3 پسندیده

عه چه قشنگ. کجا دانلودش کنم؟

Screenshot_20230328_093945

این اپش .
با فیلترشکن کار می کنه .البته گاهی هم نیازی به فیلتر شکن نیست.
من میزبان یه اقای کرمانشاهی شدم که با موتور سفر می کرد و اتفاقا خیلی خوش مشرب بود و از تجربیات سفرش برامون گفت.

چند روز پیش هم یه آقای ترکیه ای پیام داد که فکر کنم به خاطر فیلتر بودن دیر به دستم رسید. مقصدشون کاشان بود.

و دیگه ام جوابی ازشون دریافت نکردم.

3 پسندیده

اینجوریه که شما رایگان میزبان ایشون می شین و پذیرایی می کنید . ایشون هم به عنوان هدیه براتون سوغاتی میاره و وقتی شما به شهر یا کشورشون رفتین ،رایگان میزبانتون می شن.
یه جورایی سفر ارزانتر و پیدا کردن دوست در جای جای کره ی زمین هست. :star_struck::heart_eyes:

7 پسندیده

همچنین

از کجا میشه بهشون اعتماد کرد؟

2 پسندیده

با سلام

آری

1 پسندیده

واقعا جوابی برای این سوال ندارم. توی اپلیکیشن شما به میزبان و مهمان امتیاز می دین ولی من اعتقادم اینه که اونی که با موتور یا کوله پشتی یا حتی با خانواده سفر می کنه آدم خوش مشربیه و شاید بشه بهش اعتماد کرد. من بخاطر شغل پدرم و خودمون میزبان گردشگرای زیادی بودم. خیلی کم پیدا شدن آدمایی که از اومدنشون بعدا پشیمون شدم.

3 پسندیده

و البته باید اضافه کنم که اعتقادم اشتباهه و این دوره زمونه نمی شه به این راحتی به ادما اینقدر راحت اعتماد کرد ولی تو مخیله ی من نمی گنجه که طرفم بد باشه. زیادی مثبت نگرم و باید کمی روی خودم کار کنم.

4 پسندیده

این اپلیکیشنا رو چرا تو تاپیک معرفی نمی‌کنین آخه :‌)))

2 پسندیده

قبل عید یافتمش . هنوز قشنگ توش کندوکاو نکردم:sweat_smile:
من تو اپ هنوز نرسیدم پروفایلمو تکمیل کنم:woozy_face:
قصدم بود اطلاعاتم که بیشتر شد در موردش بگم.

2 پسندیده

عالیه حتما بذارین
اخه habit هم بود. همچین اپایی واسه زندگی همه لازمن

خودمم این مدت نذاشتم ولی حتما همشو می‌ذارم

3 پسندیده

Habit رو‌من عاشقشم . به هر که هم معرفی کردم دوست داشته. حتما می زارمش .

3 پسندیده