به کمکتون احتیاج دارم

سلام دوستان
من همین امشب این برنامه رو نصب کردم
برای اینکه وقت برای کلاس زبان ندارم دنبال آموزش های آنلاین بودم تو تمام برنامه های ایرانی که گشتم این برنامه نظرم جلب کرد چون دیدم داخلش هم کتاب های زبان اصلی هست هم فیلم
الان از دوستانی که با این برنامه دارن زبان یاد میگیرن سوال دارم
راضی هستین؟؟؟
به نظرتون برنامه‌ی کاملی؟؟؟
ممنون میشم کمکم کنین چون تو خرید اشتراک دو دلم

4 پسندیده

سلام دوست عزیز…
به نظر من که خیلی عالیه و خیلی برنامه ی کاملیه. من خودم به شخصه ازش سیر نمیشم و با لذت زبان میخونم.
منم قبلا نظرات دوستان رو شنیده بودم که خیلی از اپلیکیشن تعریف میکردن ولی باز مثل شما دودل بودم برای خرید اشتراک چون با برنامه های رایگان خیلی نظرم جلب نشده بود
ولی از وقتی اشتراک گرفتم و برنامه های متنوعش رو باز کردم الان هر روز از صبح تا شب کارم زبانشناسه و
انقدر تنوع برنامه داره همش دوست دارم وقت باشه همه رو بخونم و هر روز کارم اینه میمونم کدوم رو اول بخونم…پیشرفت خوبی هم تو این یه ماه و نیم داشتم به نظرم…
پیشنهاد من به شما اینه اول اشتراک طلایی یک ماهه بگیرید خوشتون اومد بعدا اشتراک سه ماهه یا یکساله اش رو بگیرید
من خودم این کار رو کردم و این نظر من بود
موفق باشید

8 پسندیده

سلام به شما دوست خوبم. خیلی خوش اومدین :rose:
در حال حاضر نزدیک به 300 روز هست که دارم از این برنامه استفاده میکنم و با اینکه از سطح بیگینر شروع کردم الان پیشرفت بسیار خوبی داشتم.
زبانشناس برای هر سلیقه ای دوره های متفاوتی داره. کتاب. فیلم و دوره های آموزشی متنوع. که شما میتونین مناسب سطح و علاقتون انتخاب کنین و مطالعتون رو شروع کنین. تیم عزیز پشتیبانی هم همیشه پاسخگوی مسائل کاربران هستند.
اما اینم بگم که وقتی با زبانشناس شروع به کار میکنید قطعا بهش اعتیاد پیدا میکنید :joy:
پیشنهادم به شما دوست خوبم اینه که حتما اشتراک طلایی رو تهیه کنین و از آموزش زبان لذت ببرید.
تو تالار هم سرچ کنین یا سؤال کنین برای آموزش روش های مفید و متنوعی پیدا میکنین. مقاله های تالار رو مطالعه کنید.

موفق و مؤید باشید :rose:

12 پسندیده

سلام خوش آمدید. این لینکیه که بطور جامع درباره اشتراک توضیح داده.

7 پسندیده

سلام دوست عزیز
خوش اومدین
برنامه ی زبانشناس برای من بیشتر از کلاس های زبان کمک کرد چون هم به شیوه ی درست آموزش داده می شه و هم دوره هایی با تنوع زیاد و مناسب برای هر سلیقه ای داره

در رابطه با خرید اشتراک هم مطمعنا شما الان براتون دوره ی رایگان کوتاه مدت فعال هست

اما بعد از اینکه این دوره تموم شد باید اشتراک خریداری کنید تا از امکانات بهتر برنامه بتونین استفاده کنید
اما باور کنید ارزشش رو داره
اگر اشتراک نقره ای رو خریداری کنید تا اون مدتی که فعاله تمام امکانات برنامه به جز زیبوک ( پر از کتاب ها و داستان های انگلیسی و رمان ها مناسب به هر سطح )و زوم ( سرشار از فیلم های متنوع انیمیشن ها برنامه ها دوره های مختلف و…) هستش که در زوم و زیبوک هم می تونین از کتاب ها و فیلم های متفاوت استفاده کنین و در حین یادگیری انگلیسی لذت ببرین

در قسمت زبانشناس دوره های مختلف هستن ، مربی های گرامی هم تدریس های مختلفی دارن که اون ها هم در یادگیری کمکتون می کنن

اما اشتراک طلایی تمام امکانات برنامه رو شامل می شه
هر طور که خودتون مایل هستین می تونید خریداری کنید

در این برنامه برای یادگیری لغات جدید هم دوره ی گوناگونی هستش
به علاوه ی جعبه ی لایتنر که بهتون امکان دوره ی کلمات هایلایت شده رو می ده و همچنین دیکشنری های درون برنامه که نیاز نیست کلمه رو کپی کنید و از دیکشنری استفاده کنید کافیه در همون درس روی کلمه بزنید و معنی نمایان می شه

و در برنامه قسمتی هم هست که سطحتون رو تعداد لغات تا سطح بعدی رو نشون می ده و همچنین قسمتی که میزان پیشرفت تون رو نشون می ده

در صفحه ی اصلی بالا سمت چپ علامتی به این صورت هست :fire: که زنجیره ی شما ( تعداد روزی که به طور پیوسته مطالعه کردین) رو نشون می ده که می تونین در بخش تنظیمات تنظیمش کنین که روزی چند دقیقه مطالعه براتون کافیه یا اونقدر وقت دارین

همچنین می تونید در تاپیک های مختلف مشارکت در خواندن دوره های مختلف، مکالمه، رایتینگ شرکت کنید
و اگر فکر می کنید به پارتنر نیاز دارید می تونید در این لینک درخواست بدین و با پارتنرتون ادامه بدین که البته این هم به سطح کلی تون در زبان مربوط می شه

اگر هم سوالی از درسی براتون پیش اومد می تونین در بخش تالار سرچ کنید و اگر به نتیجه نرسیدین بپرسین تا دوستان یا مربیان گرامی به سوالتون پاسخ بدن

موفق باشین :sparkles:
اگر سوال بود بفرمایین :grin:

9 پسندیده