معنی واژه either در درس day of the dead

سلام دوستان عزیز
من تازه عضو شدم میخواستم بپرسم تو این جمله either چه مفهومی داره
we dont laugh or play music or fly kites in cemeteries either
این درس چهارم ای جی هست من دیکشنری نگاه کردم احساس میکنم باید اخر جمله neither بیاد لطفا برام کاربرد این دو تا رو توضیح بدین من متوجه نمیشم

2 پسندیده

با سلام و روز بخیر
فکر میکنم مشاهدهٔ دو لینک پایین در حل مشکلتون بتونه بهتون کمک کنه دوست عزیز
ضمناً؛ یه پیشنهاد دوستانه هم دارم :slightly_smiling_face: لطف کنین اگه میشه پیش از پرسیدن سوالی، اون رو سرچ کنید، این امکان وجود داره که قبلا کسی پرسیده باشه این سوال…

2 پسندیده

ممنونم از راهنماییتون🌻
من تازه عضو شدم هنوز نمیدونم چجوری باهاش کار کنم
ولی احساس میکنم خیلی کاربردی هست مخصوصا اینکه میشه از بقیه کمک گرفت یا حتی یه پارتنر برای مکالمه پیدا کرد در کل خیلی خوبه که همچین اپلیکیشنی هست و به ادم انگیزه میده💃

6 پسندیده

من هنوز یادنگرفتم اینجا چجوریه😅 چجوری پارتنر مکالمه میشه پیدا کرد؟

2 پسندیده

والا منم نمیدونم چجوری فقط دیدم که ی نفر اگهی زده بود برا پارتنر شما هم تو همین قسمت درخواست پارتنر بدین خدا بزرگه یکی پیدا میشه😅

3 پسندیده

درخواستتون رو توی تاپیک زیر مطرح کنین دوست خوبم

3 پسندیده

:joy::joy::joy: خیلی پیچیده‌اس کار با اینجا تا حالا همچین چیزی ندیده بودم.شما خودت دنبال پارتنر میگشتی؟ بعد اینجا pv نداره همه با هم ندارن :thinking::smile:

2 پسندیده

سلام دوست عزیز
در این جمله میگه
ما در آرامستان ها.، نمی خندیم، موزیک گوش نمیدیم و همچنین بادبادک هم به پرواز در نمی آوریم این either در اینجا همان too هست که به معنی همچنین می دهد و either هم معنی همچنین می‌دهد با این تفاوت که too را در آخر جملات مثبت بکار می‌بریم و either را در آخر جملات منفی مث این جنله
موفق باشی

2 پسندیده

ممنون از توضیحاتتون مفید بود🌻

2 پسندیده