اشتراک تجربیات

سلام بهتون حق میدم که این سوال رو بپرسید. چرا که وقتی من هم شروع کردم مطمئن نبودم.

تنها چیزی که میشه داشت « ایمان » هستش.

شما وقت می زارید و متوجه میشید آیا مفیده یا خیر؟

حالا برسیم به سوال شما

اولین موردی که بهش اشاره کردید این بود که قدرت 7 ماه وقت میگیره، بعدش انگلیسی واقعی چند ماه و… که کلا 2 3 سال طول میکشه

باید بگم خیر. اینطور نیست.

شما با استفاده از انگلیسی قدرت توانایی اسپیکینگ خودتون را تا حد زیادی بالا خواهید برد، و هیچ نیازی نیست که تا ابد از همه این منابع پشت هم استفاده کنید.

یعنی شما می تونید با انگلیسی قدرت + کتاب خوندن پیشرفت قابل قبولی داشته باشید ( با توجه به اینکه 2 ساعت زمان هر روز صرف می کنید)

درباره اسپیکینگ هم خدمتتون عرض کنم، مکالمه فراموش نشه، فقط نسپارید به منابع. چون منابع کمک میکنن و مکالمه هستش که مکالمه میاره.

من یه سال و خورده ای میشه اینجا فعالیت می کنم و در حال حاضر 1 سال و 9 ماه هست که با منابع داخل زبانشناس، زبان می خونم:

اولین وویسی که تو زبانشناس گذاشتم رو می تونید اینجا ببینید ( چند باری ضبطش کردم) ( یادم نیست با متن بوده یا خیر)

این اولین وویسی بود که بدون متن دادم:

و این ویدئو رو یک ساعت پیش ضبط کردم و میتونید ببینید تو این یک سال چقدر فرق کردم ( حتی اگه دو تای بالایی رو نبینید میتونید با همین پایینی پیام من رو دریافت کنید)

زمان شروع مهر ماه 95

تاریخ امروز 6 خرداد 97

آیا بهتر از این هم میشه میشد؟ چرا که نه - اگه بنا به گفته شما 3 سال بشه دیگه چه شود؟

الان من با انگلیسی درآمد هم کسب میکنم. فوق العاده و Perfect نیستم، ولی تو سایت های خارجی مکالمه میکنم، فیلم رو بدون زیرنویس میبینم و بسته به فیلم 90 درصد به بالا رو می فهمم ( انیمیشن ها رو حتما 97 درصد به بالا می فهمم)، کتاب های بومی زبان رو قادرم بخونم ( موضوع دستمه، ولی هنوز راه واسه پیشرفت هست). دو تا کتاب و یک راهنما ترجمه کردم و…

امیدوارم پاسختون رو گرفته باشید. اگه بازم مشکلی بود بفرمایید

10 پسندیده