آنالیز کامل و دانلود دوره‌های انگلیسی Effortless English + راهنمای استفاده

بسیار عالی

براتون بهترین هارو آرزومندم. :rose::rose::rose:

7 پسندیده

با سلام مجدد و خسته نباشید.
من خیلی ذوق شروع کردن بسته قدرت رو دارم چون درس اولش رو گوش کردم 85 درصد به بالا لغاتشو بلدم خیلی دوست دارم زود شروع کنم چون به سرعت آقای هوگ می رسم و این خیلی خوبه. از طرفی می ترسم یه سری اصطلاحات و لغات که توی 8 درس از دوره انگلیسی پایه بدون تلاش هست (درسایی که توی نرم افزار هست) رو از دست بدم. آیا اونها با فقط انگلیسی قدرت جبران خواهند شد؟ یا خیر؟

(گسترده خوانی بسیار مهمه و نقش تاثیر گذاری داره اما من می خواستم از این نظر هم آگاهی پیدا کنم).

نمی شه فقط نهایتا دو درس از دوره انگلیسی پایه رو خوند (برای تمرین)؟ بسه دیگه… با اون سرعتی که می خونه آدم خوابش می بره!

6 پسندیده

سلام

نیازی نیست این کارو انجام بدید.

مستقیم برید قدرت بخونید.

آیا لغاتی در - دروس پایه - هست که شما از دست خواهید داد؟ بله حتماً هست.

ولی نیازی به وسواس نیست.

این نگرش سیستماتیک مدرسه ای رو بزارید کنار. نمیشه تمام واژگان زبانشناس رو خوند و راضی شد، تازه از خاطر هم نبرد.

رو قدرت کار کنید.

10 پسندیده

با سلام
آیا اگر پنج استرتژی مکالمه رو هم بخوایم روی دروس قدرت اجرا کنیم باز هم برای هر درس 7 روز کافی است؟ فکر نکنم. چند روز حداقل کافی است با روزی 1/5 ساعت؟

5 پسندیده

سلام. فک کنم من جواب سوالمو بتونم از شما بگیرم. :sweat_smile:
نمیدونم جای سوالم درسته یا نه. اگر تاپیک اشتباهی پرسیدم ببخشید
من سطح زبانم تقریبا متوسطه.‌البته اینو تستهایی که آنلاین گرفتم میگن . خودم دوس دارم از اول شرو کنم بخوندن.
من اپلیکشینه زبان شناسو شرو کردم . اول داستانهای کودکانه رو خوندم. البته چن تاییشو. حالا میخوام یکم سطح بالاتر بخونم
فقط الان نمیدونم چطوری باید از سطح های دیگه استفاده کنم. شما چطوری میخوتید دقیقا؟ مثلا یه داستان واقعی رو خود متن داستان رو میخونید بعد ترجمه و لغات؟اونوقت روزی یه داستان؟
یا مثلا انگلیسی قدرت رو هفته ای یه درس؟ اون ترجمه نداره چطوری میخونیدش؟ متنو میخونید و ترجمه میکتید خودتون؟
من الان مشکلم اینه ننیدونم چطوری باید از بقیه دوره ها استفاده کنم. مثلا داستانهای واقعی بخشهایی داره مثله زمان حال سادل گذشته و شتاب دهنده ی تسلط …
اینا رو چطوری باید استفاده کنمو بخونم؟ انگلیسی قدرت هم …

و اینکه لاینتر هر شب مرور کنم؟
هر داستانو تو یه روز بخونم؟ چطوریه که دیدم بعضی بجه ها نوشتن هفته ای یه درس میخونن؟

من اگر بخوام داستان واقعی رو بخونم یه دوره رو کامل بخونم و بعد برم سراغ دوره جدید؟
و اینکه نیو متد رو من در اپلیکیشن ندیدم

من وقتمو بذارم روی اپلیکیشن یا اینکه اینجا داخل تالار گفتگو هم مطالبی برای خوندن هست؟منظورم ایته که همه چیز داخل خود اپلیکیشن هست؟

و چقدر خوب میشد اگر از یک روز زبان خوندته خودتون مینوشتید
اینکه از کجا شرو میکنیدو چقدر میخونید
و اینکه تمرینای دیگتون برا یادگیری زبان چیه

خیلی طولانی شد
ممنونم

6 پسندیده

سلام شرمنده کمی دیر جواب میدم.

ببینید شما اشتباه مرسوم رو انجام ندید. همه اولش انگیزه و ذوق دارن یهو میخوان از اول شروع کنن.

ولی این درست نیست.

مثل این میمونه شما رشد کرده باشید بگید خب من یه کفش 5 سایز از خودم کوچیک تر بگیرم.

پس ظرفیت شما اگه متوسطه از متوسط شروع کنید.

فرض بگیریم قراره الان من درس اول انگلیسی قدرت رو بخونم.

من اولویت هارو می دونم همه چی این مقاله رو هم خوندم و میتونم حالا یه برنامه برای خودم تهیه کنم.

خب. درس اصلی رو باز می کنم. همزمان که متن رو دنبال می کنم به صحبت های طرف گوش میدم. هر لغتی که بلد نبود رو میزنم تو سرش و مفهومش رو میبینم و هایلایت می کنم.

این روند رو تا جایی ادامه میدم که دیگه لغات هایلایتی رو نیاز نباشه نگاه کنم.

تو اون درجه دیگه متن رو حذف میکنم. ( ممکنه این مرحله اول یک روز طول بکشه ممکنه بیشتر، بستگی به شخص داره).

بعد فقط گوش میدم و خودم رو به چالش میکشم.

ترجمه هم نیازی نیست. نه لغتی باید حفظ شه ( بلکه باید فهمیده شه) نه نیازه آنالیزی انجام شه ( بلکه باید حس شه تفاوت ها).

درس واژگان رو هم چند باری گوش میدم تا درس رو بهتر متوجه شم. بعد که متوجه شدم، دیگه بهش گوش نمیدم.

مینی استوری ها رو دو تا سه برابر درس اصلی پیشنهاد میکنم گوش بدید. چون خیلی با اهمیت هستند.

حقیقتش من متنش رو چک نمیکردم. سعی میکنم همون روز اول بعد از اینکه درس اصلی رو فهمیدم، مستقیم به سوالات پاسخ بدم، بدون دیدن متن.

بله لایتنر روزانه بهتره مرور شه.
درباره اینکه هر روز یک داستان خونده بشه. خیر. زبان انگلیسی دو سرعت نیست. بلکه دو ماراتن هستش.

شما باید به تمامی لغاتی که بلد نیستید مسلط شید.

برای تنوع بهتره در کنار انگلیسی قدرت کتاب داستان هم خونده بشه. یعنی شما کتاب داستان هارو پشت هم میخونید
ممکنه روزی یک داستان، یا ده روز یک داستان بخونید. هیچ نیازی هم نیست برگردید و دوباره بخونید.

یادگیری فشردتون میشه انگلیسی قدرت یا امثال اون…

نه همه چیز داخل اپلیکیشن نیست، لااقل فعلا نیست.

داخل تالار مقالات و پروژه های بسیاری قرار میگیره که می تونید استفاده کنید تا هم انگیزتون بالا باشه و هم یه ترفند جدید یاد بگیرید.

همینطور چالش هایی در تالار موجوده که می تونید با انجام اونها مهارات خودتون رو توسعه بدید.

من خیلی در این باره نوشتم و توضیح دادم.

از اینکه چی شد زبان شروع کردم:

تا روند پیشرفتم تو تالار زبانشناس:

البته خیلی خیلی بیشتر از اینا توضیح داده شده- کل تاپیک زیر رو مطالعه کنید.

11 پسندیده

خیلی ممنونم از وقتی که گذاشتین. :tulip::tulip::tulip:
پیش بسوی پیشرفت:blush::blush::blush:

6 پسندیده

سلام
متن کل دروس انگلیسی قدرت تو پی دی افی به نام welcome guide هست؟
و اینکه برای من باز نمیکنه اون پوشه رو و فایل پی دی دیگه هم نداره چیکار کنم با دو تا pdf reader هم تست کردم

5 پسندیده

سلام آیا فولدر __MACOSX موجوده؟

به اون نباید اصلا دست بزنید. باید برید تو سایر پوشه ها و اونجا پی دی اف ها رو باز کنید.

اگه مشکل حل نشد از لینک زیر دانلود کنید

Power English Text Files.rar (7.6 مگابایت)

6 پسندیده

سلام
اصل این دوره پولیه؟
اون جملات اولیه اینترو انگلیسی قدرت چی میگه؟

5 پسندیده

با سلام.من زبان را بارها شروع کردم و رها کردم.در زمانهایی خیلی خوب حرف میزدم ولی الان اصلا دیگه حرف نمیزنم وترجیح میدم سکوت کنم.کتاب مارکت لیدر را 6 ماه پیش تا اینترمدییت رفتم.کتاب امریکن اینگلیش فایل را تا شماره 3 خوندم.الان نزدیک 6 ماه فقط تصویریهای جاوید را نگاه میکنم.واژگانم بد نیست ولی اسپیکینگ و لیستنینگم ضعیف شده و رایتینگم هم حیلی ضعیف.به نظرتون از کدوم شروع کنم برای خواندن.نمیخوام انگیزم را از دست بدهم در وسط راه.متشکرم راهنمایی کنید

6 پسندیده

سلام از Power English شروع کنید و تمامی مواردی که ذکر کردید رو کنار بزارید

6 ماه حداقل 2 ساعت بخونید و نتیجه رو اینجا اعلام کنید

10 پسندیده

توضیحاتتون خیلی جامع و کامل و عالی بود…
من به شدت از این مطلب و فایل هاش استفاده کردم و واقعا ازتون ممنونم :rose::blush:

7 پسندیده

خواهش میکنم. براتون بهترین هارو آرزومندم :rose::rose::rose::pray::slightly_smiling_face:

7 پسندیده

سلام
من تازه با سایت شما اشنا شدم.
قصد خوندن و تقویت انگلیسی خودم رو دارم.
با دوره های Effortless تازه اشنا شدم و میخوام با این دوره ها شروع کنم.
فقط من تو سایت های خارجی دیدم که 6 دی وی دی هست که ترتیبشون اینجوریه:

Effortless English
DVD 01: Original Effortless English Lessons
DVD 02: Learn Real English
DVD 03: Flow English Lessons
DVD 04: Business English Lessons
DVD 05: Power English Now
DVD 06: VIP Global Leadership Program

حالا تو سایت شما کمی فرق میکنه. سوالم اینه که:
1- باید به نظر شما باید بر اساس شماره دی وی دی ها اول original رو بخونم بعد برم سراغ real یا اینکه مثل ترتیبی که شما توضیح دادید برم بعدش flow و بعد power و سپس real؟
2- اگه درس های سطح 1 original رو خوندم و به نظرم برام اسون بود بپرم به لول 2 و 3 یا اینکه همون ها رو ادامه بدم؟ اصلا دروس original لازمه؟ اگه سطح من بالاتر بود میتونم مستقیم برم سراغ دی وی دی بعدی؟

با درود

6 پسندیده

سلام
جناب امکانش هست دوره های Effortless English Pronunciation Course رو برای دانلود قرار بدید؟
و اینکه امکان ساخت ورژن iOS از اپ زبانشناس رو ندارید تا ما راحت استفاده کنیم؟

4 پسندیده

سلام دوست عزیز…
شما باید بر مبنای سطح الان زبانتون دوره هارو انتخاب کنین…
تازه کارید از:flow Rnglish,new method
متوسطید از: power English
متوسط روبه بالا و پیشرفته اید برید سراغ:vip و real و business
و اینکه این دوره ها زمان زیادی میبره تا فراگرفته بشه:
یعنی power به تنها 30 هفته اگه اشتباه نکنم میبره تازه کم کم 30 هفته و ممکنه بیشترم بشه…
و اینکه این دروس سریالی وار نیستن که نیازی به ترتیب
و … باشه…تنها کاری که باید بکنید اینه که با توجه به سطحتون یه دوره رو بردارید…
در اخرم اینکه:هدف از خوندن این دروس نه حفظ کردنه
نه یادگرفتن خود aj هم اشاره میکنه به این مسئله تو معرفی(درس اول)…
یاحق…:tulip:

5 پسندیده

با درود… بسیار ممنون از توضیحتون.
بله متوجه هستم که برای هر درس باید یک هفته زمان گذاشت.
البته فکر کنم اونطوری که آقا کامبیز توضیح دادند دروس new method ، flow و power سطح بندی شده هستند و ترتیب دارند.

4 پسندیده

اینا هر کدوم یه مجموعن…و ترتیب ندارند

4 پسندیده

سلام
توضیحاتتون عالی بود

فقط من الان یه مشکل دارم
تقریبا دوماه میشه که نتونستم زبان بخونم
قبلا هم داستان های کودکانه بسته اول و دوم رو خونده بودم
با اینکه کل داستانو متوجه میشدم ولی بازم خیلی کلمات برام جدید بودن
واسه اینکه نگران بودم اون کلماتو یاد نگیرم زبانو از همون داستانا شرو کردم
الان اینجا مطالب شما رو خوندم پیشنهادتون شرو کردن از نیو متدِ

من الان دقیقا نمیدونم باید از کجا شرو کنم

تکنیک سایه رو از کی میتونم شرو کنم؟
ینی از همون ابتدای یادگیری زبان میشه شرو کرد؟

چطوری میتونم بفهمم زبانم تو چه سطحیه؟ تست داره؟ یا باید حدس بزنم با توجه به اطلاعات زبانم؟

کلافه ام و با توجه به زمان خوبی که الان واسه خوندن زبان دارم نمیدونم چطوری شرو کنم
حداقل روزی ۴ ساعت میتونم بخونم

ممنون میشم راهنمایی کنید

5 پسندیده