نیازمند به کمک (چالش تابستونی شدت)

ادامه دادن بحث از «چالش تابستونی شدت»:

با سلام
من واقعا علاقه مندم که حدود 2 الی 3 ساعت برای زبان وقت بزارم اما چند تا سوال پیش اومد واسم:
توی این 3 ساعت باید چی کار کنیم؟؟؟ واقعا می بینم برخی از اعضای سوپر قدرتی زبانشناس یهویی 14 ساعت وقت می زارن من نمی دونم توی این مدت چی کار می کنن؟؟ حداقل یه راهنمایی بکنین که توی این مدت باید چی کار کرد تا بشه 3 ساعت؟؟
آیا داستان های دهکده زبان رو هم نیازه سایه بزنیم یا گوش دادن کافیه؟؟؟
می خام از معلم علوم مون (جناب آقای بهرامی) الگو بگیرم و با دوستم حسین (که تقریبا هم سطح او هستم) توی ایمیل هایی که به هم می زنیم از انگلیسی استفاده کنیم آیا اون هم شامل این قضیه میشه؟؟

یه سوال دیگه:
خوبه مواقعی که داستان رو بازگویی می کنیم (که ربطی به گوش دادن نداره) رو هم صوتش رو توی لیست کار هامون بفرستیم که اون هم حساب شه؟

سلام حال شما؟

این چالش پارسال بود و به اتمام رسید، البته نمیدونم شاید دوستان قصد داشته باشن دوباره شروعش کنن

درباره این موضوع باید خدمت شما عرض کنم.

مثلا فرض میگیریم شما 1 ساعت با انگلیسی قدرت زبان می خوندید که میشد یک بار.

حالا دو بار در روز به انگلیسی قدرت گوش میدید میشه 2 ساعت.

قبلا دو فصل داستان می خوندید، حالا 5 فصل میخونید که زمان بیشتر میشه.

بحث تلاش بیشتره.

درباره بازگویی هم باید خدمت شما عرض کنم که می تونید به شکل کلامی وارد برنامه هاتون کنید. مثلا بگید من نیم ساعت بازگو کردم.

داستان های دهکده هم فقط میخونید و همزمان که مطالعه می کنید به فایل صوتیش گوش میدید. ( به هیچ وجه سایه نزنید)

2 پسندیده

:frowning_face::face_with_monocle::frowning::thinking:
I haven’t paid attention on the date. I suppose because it’s on the top, it should be new.

Thanks a lot. Now I think I’m very up to date!!