تولدت مبارک Mohadese + صندلی داغ 🎂

چه طوری با زبانشناس آشنا شدید؟
آیا تا به حال پیش اومده با یک توریست خارجی همکلام بشید؟ اگه آره بعدش چه حسی داشتین؟

3 پسندیده

کاملا اتفاقی تو گوگل داشتم راجب یادگیری انگلیسی سرچ میکردم ک با زبانشناس اشنا شدم نصبش کردم
یه اعترافی بکنم من قبل اینکه با تالار اشنا بشم ۶ بار یا شایدم بیشتر زبانشناس رو حذف کردم البته :expressionless:

ن متاسفانه پیش نیومده اما خیلی دوس دارم خودمو تو این شرایط محک بزنم :grin:

4 پسندیده

اولین شخصی که احساس کردید میتونه به شما در یادگیری بهتر زبان کمک کنه تو تیم زبانشناس کی بود؟ اگه بخوای ازش تقدیر کنی چه جمله ای بهش میگی؟

تا به حال چند نفر رو دعوت کردی تا از اپ زبانشناس استفاده کنن؟

2 پسندیده

اقا کامبیز @YoKambiz
من هرچی زبان یاد دارم مدیون ایشون و اقای ناصری هستم
و خب فک نمیکنم بتونم تشکری بکنم ک بتونه تمام زحمتاشون رو دربربگیره اما امیدوارم که بهترین ها براشون اتفاق بیوفته

به پنج نفر گفتم ولی منو جدی نگرفتن خودشون بعدا پشیمون میشن مطمعنم :expressionless:

5 پسندیده

ممنون محدثه جون جواب سوالامو دادین
خستتون نمیکنم :wink::wink::wink:

2 پسندیده

ممنونم از لطفی که دارید محدثه خانوم. انجام وظیفه بود و امیدوارم موفقیتتون سر به فلک بکشه در زبان :grin::rose::rose:

3 پسندیده

خواهش میکنم :blush::heart:
ن بابا راحت باش :sweat_smile:

2 پسندیده

حقیقته واقعا شما دوستان خیلی به من کمک کردین انشاءالله که موفقیتهامو باهاتون به اشتراک بزارم و بتونم قدر زحمتاتون رو بدونم :tulip::tulip::grin:

3 پسندیده

سلام محدثه خانم گل. احتمالاشماجزوکوچکترین اعضای تالارزبانشناس والبته پرتلاش وفعالاشون هستید.تولدتونوتبریک میگم وبراتون ازصمیم دل آرزوی
سلامتی وموفقیت وشادی میکنم.
ایشالاکه به آرزوهای خوب وقشنگتون هم بانهایت موفقیت برسید.:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
خب خداروشکر این سومین تولدیه که من به موقع رسیدم تبریک بگم.

3 پسندیده

نه عکس خودمه.
البته قدرت فوتوشاپو دست کم نگیرید :sweat_smile:
بعد از 20 مثل برق و باد میگذره . ان شاا… که به خوبی از اینروزا استفاده می کنید.

3 پسندیده

چه سوالات تخصصی زبانشناسانه ای. آفرین. اینم خودش یه مهارته. :heart_eyes:
برای هردودوست خوبم (حنانه خانم ومحدثه خانم )،آرزوی موفقیت وپیشرفت دارم.

4 پسندیده

خیلی ممنونم ازت صبا جان بابت تبریک و ارزوهای دعاهای قشنگت :heart::tulip::heart:

من نمیدونم چندسالتونه ولی اگه بیشتر از ۲۰ هستید واقعا بهتون نمیخوره
تا همین الانشم مثل برق و باد گذشته :sweat_smile::expressionless:

3 پسندیده

ممنون عزیزکم
راستش من سابقه دارم تو صندلی داغ :see_no_evil::see_no_evil:
تازه اینجا روم نمیشه سوال خصوصی بپرسم چون هنوز خوب بچه ها رو نمیشناسم، نمیدونم خوششون میاد، نمیاد. انشالله تا سال دیگه روم باز میشه :grin::grin::wink::wink:
ترجیح دادم مرتبط با زبانشناس باشه

5 پسندیده

هههه ممنون لطف دارین بیبی فیسی از خودتونه :sweat_smile:
همون بیست و خورده ای هستم :relaxed:

4 پسندیده

سلام :smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp:
بهبه صندلی داغ داریم :joy:
بیسیم بیسیم نسیم @a.bayani
بیسیم بیسیم @m-m96
بدویید
محدثه جاان تولدت مبارک باشه ایشالا امسال کلی خبرای خوش بشنوی و بهترینا برات رقم بخوره :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::star_struck::rainbow::gift::tada::tada::tada::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::balloon::balloon::balloon::balloon::heartpulse::heartpulse::heartpulse::boom::boom::boom:

4 پسندیده

چ شیطانی :sob::sob:سلام عزیزم :heart::blush:

خیلی ممنون از دعای قشنگت ایشالا برای توام پر از اتفاقات خوب باشه :heart::heart_eyes::tulip:

2 پسندیده

سلام
محدثه خانوووم.
تولدتون مبارک ان شاالله که همیشه دلتون شاد و لبتون خندون و تنتون سالم باشه و بیست سالگیتون سرشار از موفقیت و تجارب خوب باشه واستون:tada: :gift::gift:

3 پسندیده

حیف که صندلی داغ شما نیست ترمه جون وگرنه قطعا فضولی میکردم منظور از بیست و خورده ای دقیقا چند ساله :thinking::thinking::grin::grin:

3 پسندیده

خیلیم عالی. تبریک تولدبجای خود لازم ومناسبه. امااینجورسوالات تخصصیم تنوع خیلی خوبیه.

3 پسندیده

سلام خانم @mohadese.تولدتون مبارک.انشاالله که روزای خوبی رو کنار خونواده محترمتون سپری کنید و شاهد پیشرفت بیشترتون باشیم.آمین…

2 پسندیده