تولدت مبارک kambiz_mbi + صندلی داغ 🎂

سلام به همگی
تولدتون مبارک اقا کامبیز، قدر این روزا رو بدونید یهو به خودتون میاین می بینین ۳۰سالگی رسید

6 پسندیده

jpeg
همیشه در اوج موفقیت و سربلندی بمانید
زندگیتون هرروزش سبزتر و شادتر از هم پیشه بگیرند و لبخندبرلبانتان و شادی و آرامش بر قلب و جانتان در تمام لحظات زندگیتون ساری و جاری و پردوام باشه و غمهااززندگیتون فراری و به دور باشه.
سلامتی وتندرستی و موفقیت و پایداری وخوشبختی رو براتون از صمیم قلب آرزومندم:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:تولدتون مبارک جناب کشاورز بزرگوار:rose::rose::rose::birthday::birthday::birthday::birthday::birthday::birthday::birthday::birthday::birthday:

https://talk.zabanshenas.com

9 پسندیده

اولا اینکه تولدتون مبارک اقا کامبیز عزیز و دوست داشتنی.ایشالا همیشه سر بلند و شاد باشی و هر روز موفق تر از دیروز
دوما مگه 30 سالگی چشه.یعنی الان ما پیر حساب میشیم.
اصلا من قهرم.تا تکلیف مشخص نشه.
حالا من که 31 سالمه هیچ از ن بزرگترا چیمثلا یکیش همین استاد عزیزم @ehn.ehsan ایشون چی.من دیگه حرفی ندارم.باشد تا اقا احسان بیاد تکلیف رو مشخص کنه

6 پسندیده

سلام وقت بخیر تاباشه بالای۳۰
بهش میگند پختگی ناراحتی نداره که بهتون برخورده:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:مهم اینکه دل جوون باشه:joy::joy::wink::wink:قهرکردن هم نداره قهر مال بچه هاست:joy::joy::joy::joy::joy:

2 پسندیده

منم اتفاقا میخواستم همین نکته رو برسونم که من هنوز بچم.اخه چرا میگن اوه 30 سالته.من برنامه دارم تازه تو 100 سالگی پخته بشم بعد 200 سالگیم رو جشن بگیرم

3 پسندیده

انشاالله به هرچی آرزو داریند برسیند
آرزو برجوانان عیب نیست:blush::blush::blush:
هزارسالگی انشاالله

البته فکر کنم تو 200 سالگی پختگی رو رد کردم و تبدیل به تهدیگ سوخته میشم ولی خب دیگه تمام تلاشم رو میکنم که اینطور نشه.
ممنون از شما. ایشالا که همه به همه ارزوهاشون برسن و در مرحله اول همیشه تن سالم و لبی خندون داشته باشن

3 پسندیده

سلام. ممنونم ازتون خانوم نیکنام بزرگوار :tulip::tulip::tulip:
خیلی لطف دارید :tulip:

سلام حنانه خانوم عزیز. ممنونم ازتون :tulip::tulip::tulip:

پارسال چ جنگی بود :joy::joy::joy:

سلام متشکرم ازتون شیوا خانوم. :tulip::tulip:

بله واقعا باید از تک تک لحظاتش بهره برد :+1:

سلام ممنونم ازتون سرکار خانوم کیومرث :tulip::tulip::tulip:
خیلی لطف کردید

ممنونم ازتون آرمین جان. خیلی لطف دارید :tulip::tulip:
ماشالا سی و یک سالتونه اما انرژی یه بچه ۱۰ ساله رو دارید :clap::clap::clap:

10 پسندیده

ای جونم خدایی این جمله به دلم نشست.کلا از دوران کودکی انرژیم زیاد بود و معمولا تو عروسی ها خالی میکردم.جدیدا خرجا رفته بالا کسی عروسی نمیگیره میام به یه نحو دیگه تو تالار خالی میکنم ولی این کجایو اون کجا.ایشال قسمت بشه همینجا یه عروسی بپا کنیم اون وقت نشون میدم چقدر انرژی دارم و چه بلایی هستم واسه خودم. :joy::rofl::joy::rofl:

3 پسندیده

اخه من دارم به ۲۹سالگی نزدیک میشم، جدای ازینکه باورم نمیشه و هنوز تو شوکم، واقعا برام سخته،نمیخوام :sob::sob::sob:

2 پسندیده

بابا نترس هیچ اتفاقی نمیوفتهوچشماتو ببند بپر تو دهه چهارم(قبلا بود سوم که اصلاح کردم :sweat_smile:). به هیچ کس هم نگو فقط بپر.مثل بانجی جامپینگه از پله رفتی بالا تمومه نپری میپروننت

4 پسندیده

دهه چهارم :smiley:

3 پسندیده

سلام
ممنون خانم نیکنام بابت یادآوری
به به ، چه روزی بشه امروز. من هم به سهم خودم تولد دوست عزیز و بزرگوارم، کامبیز خان @YoKambiz نازنین رو بهش تبریک و شادباش عرض میکنم.

کامبیز جان، با استارت پر شور و پرقدرتی که از بهار امسال زدی، مطمئنم که امسال یکی از درخشان ترین سالهای عمرت رو رقم میزنی. با تمام وجود امیدوارم توی کاری که شروع کردی، همچنان خوش بدرخشی و روز به روز موفق تر و پیروز تر باشی. برات آرزوی بهترینها رو دارم

و اما آرمین جان @R.min پر انرژی و جواااااان،
داداش چرا میخوای جوونی خودت رو اثبات کنی، پای من پیرمرد رو وسط میکشی. :rofl:
من چیکار دارم تکلیف مشخص کنم. نشستم یه گوشه دارم آواز خودم رو میخونم :
جوووونی هم بهاااااری بوووووود و بگذششششششت …

11 پسندیده

سلام آقا احسان بزرگوار. ممنونم ازتون عزیز. :rose::rose::rose:

مرسی از حمایتتون :rose::rose:

4 پسندیده

یکم بلند بخون عزیزم من هم فیض ببرم.پیر مرد کجا و شما کجا اقا این چه حرفیه.

2 پسندیده

@YoKambiz
بازم تبریک داداش
ایشالا از ربع قرن تجربه ت به خوبی استفاده کنی و تو مسیر موفقیت قدم برداری و چهار ربع دیگه زنده باشی :rose:
اینم کیک اختصاصی برای خفن ترین کامی دنیا

19-1560166474724

11 پسندیده

به به زادروز داریم امروز :heart_eyes:
کامبیز جان زادروز تان را شادباش می‌گویم. :birthday:
امیدوار ام در همه‌ی زندگی تان بهاری و شادمان باشید.
کامبیز جان در یک جمله: نیکونهاد، پرکوشش، مهربان، درستکار و بسیااااااار دوستداشتنی و باز هم فراتر از آنچه گفتم. :smiling_face_with_three_hearts: :hibiscus:

7 پسندیده

سلام به همه‌ی دوستان عزیز تالار
چه فرخنده‌روزی
از صمیم قلبت تولدتونو تبریک می‌گم
آقا کامبیز
امیدوارم هر روز و هر سال شاهد موفقیت‌های بیشتری ازتون باشیم

به نظر من، سی سالگی یکی از شیرین‌ترین دوره‌های زندگیه. اصلا تفاوت خاصی با قبل داره. سن رسیدن به باورهای جدید و سن لذت بردن از تمامی داشته‌ها. به نظر من که مردم در مورد این برهه هیاهوی الکی به پا می‌کنند. نمیدونم چرا مردم ایران اینقد دید بدی نسبت به گذر عمر دارند. این یه چیز طبیعیه، بهتر اینه که پا به پاش جلو بریم تا اینکه بیخودی از ورود به برهه‌های خاص وحشت داشته باشیم.

:joy::joy::joy:

15 پسندیده

سلام آقا کامبیز گل .

یکسال دیگر چقدر زود سپری شد… آدم باورش نمی شود …
زحمات ی را که برای تالار کشیده ای سخت است که فراموش شود…

زندگی به کامت باشه .
هر سالی بهتر از سال های قبل.

خیلی وقت هست که پست نگذاشته بودم ولی دیگه خیلی جفاست اگر تولد شما رو هم تبریک نگم . …

مشتاق دیدار دوست زبان شناسی .

98.03.20
خرداد ماه 98

9 پسندیده

تولدتون مبارک آقا کامبیز گرانقدر
قلبا براتون ناب ترین اتفاق ها رو آرزو دارم :four_leaf_clover::rose::rose::four_leaf_clover:

11 پسندیده