تولدت مبارک kambiz_mbi + صندلی داغ 🎂

فکنم نظرشون اینه گه اگه بفهمن تولدت کیه ؛ روز تولدت احتمالا باهمین از روت رد شه :joy::joy::joy:

5 پسندیده

نظری ندارم

عشق

تحمل یکی که زیاد حرف بزنه رو ندارم

یه شخص با مغزی پر که جیب پری هم داره.

نه فکر کردم یادم اومد :grin:

خیلی سخته انصافا

نمیدونم شاید نمردن.

زندگی ابدی بدون افزایش سن

4 پسندیده

آقا من با پای خودم صحنه رو ترک میکنم تا شما عصبانی نشدین، باقی سوالات انشالله شب، نشد میدم دوستان بپرسن ازشون جویا میشم :joy::joy::joy:

4 پسندیده

خب من برم دوستان یه حرکتی بزنم برگردم

نه اینجور مکالمه زیاد ملاک نیس.

من یه زن دایی دارم خیلی حرف میزنه خیلی خیلی…

بستگی به مود من داره.

الان رو مود هستم، میتونید بپرسید، راحت باشید

6 پسندیده

شما راحت باشید، حرکتتون رو بزنید. اما قول بدین شب تشریف بیارین داخل تاپیک هنوز سوال داریم :see_no_evil::see_no_evil:

3 پسندیده

سلام آقا کامبیز.مجدداتولدتونوتبریک میگم.یکی ازدلایلی که من برای شماو(کسایی دیگه ای که مثل شما هستند )،احترام قائلم همین دیدی هست که نسبت به درس ونمره و…دارید.واینکه قویامعتقدم نمره بالاوپایین تضمین کننده موفقیت ویانشاندهنده استعداد یاکم استعدادی نیست ،سالهاست باکارآموزش وسیستم نمره دهی و…سروکاردارم.بچه های زیادی رو میشناسم که نمرات خوبی نمیگرفتندتودروس مختلف والبته بدلایل فراوان که ازحوصله این بحث خارجه،اماتویک موضوع ورشته بخصوص فوق العاده درخشیدندوپیشرفتهای زیادی داشتندودقیقامثل شماموفق هم بودند.والبته برعکس ومتاسفانه تعدادیکه بانمرات بقول معروف درخشان والمپیادی ولی استعدادشون درست وبجااستفاده نشد.خصوصایکی ازشاگردان فوق العاده مستعدم که وقتی یادش میافتم دلم بدردمیاد.
اماخب عقیده شخصیم اینهم هست که وقتی آدم داره اززندگی وجوانیش هزینه مادی ومعنوی میپردازه بهتره سعیشوبکنه نتیجه خوبی داشته باشه.

بعنوان کسیکه سالهاست اززمان تحصیلم گذشته،یکی ازمواردیکه هروقت یادم میادبابتش خوشحالم اینه که درساییوکه دوست نداشتم فقط میخوندم که نیفتم وهمونموقع هم باخودم میگفتم چرابایدذهنموپرازچیزایی بکنم که نه بدردزندگیم میخورن ونه کارم. به هیچ وجه پشیمون نیستم. البته که من رشته موعلاقه چندانی بهش نداشتم.
ولی وقتی کلاس زبان میرفتم خیلی دوست داشتم نمراتم عالی عالی باشندچون عاشق زبانم…که اونم خداروشکرباآشنایی بازبانشناس ازسرم کلاافتاد😂
درهرصورت مجددابراتون آ رزوی موفقیت روزافزون دارم وروحیه وافکارتونو تحسین میکنم. خداحفظتون کنه.

اینم هدیه اختصاصی روزتولدتون. همه ی گلارودوست دارم. این گلم بخاطرترکیب محشر رنگهای متفاوتشون.
امیدوارم دوست داشته باشید.خب هرکس هدیه اش متناسب باروحیه خاص خودشه.

12 پسندیده

خیلی هدیه زیبایی هستن صبای عزیز :rose::rose::rose:، گلها مظهر زندگی و آرامش هستن

3 پسندیده

ممنونم ازحسن نظر ولطفتون. بله همینطوره. کاملا با شما موافقم. :heart_eyes::heart_eyes:

3 پسندیده

همه اتک زن ها :metal:

6 پسندیده

سلامی دوباره خدمت صبا خانوم گرامی

واقعا از هدیتون سپاسگزارم و واقعاً روحیات آدم عوض میشه این گلهارو میبینه آدم. :tulip::tulip::tulip::tulip:

ممنونم

درباره درس و دانشگاه هم به نکاتی اشاره کردید ک کاملا برای من صادق بود
رشته تحصیلی و…
البته اون دلنوشت یه سری از دوره های زندگی منو نشون نداده.
مثلا من دبیرستان یادمه معلمم بهمون پیشنهاد تقویتی میداد و اگه نمی‌رفتیم نمره کم میکرد.
من نرفتم و افتادم.
و قرار بود تابستون برم امتحان بدم بهم زنگ زد گفت تو قبول شدی و نیازی نیست امتحان بدی، چون من فلانی رو قبول کردم و توام قبول کردم.
نرفتم و نمرم صفر شد
وقتی اسم نمره میاد احساس تحقیر میکنم و اصلا احساس خوبی ندارم.
واسه همین همیشه بحث آکادمیک میشه مخالفم.

من بیش۲۰ سال از عمرم رو چشم بسته گذروندم و هدف خاصی نداشتم.
تازه دو ساله فهمیدم چی میخوام و کیم؟
که اینا همشون خیانت بزرگیه که مدارس و دانشگاه ها میکنن

8 پسندیده

آخ که حرف دل هممون رو گفتین
سیستم آموزشی ما همش معلم محوره و یک عده ادم عقده ای میان که به ما بگن هیچی نمیفهمین و اصلن خلاقیتای ما رو میکشن. اما مهم اینه که از دست این سیستم خلاص شدیم :grin::grin::grin:

3 پسندیده

دوستان ببخشید یه تلفن مهم پیش اومد :joy:

خب با اجازه جمع :joy: @YoKambiz
1- اقا کامبیز اگه قرار باشه برگردین عقب
و دوباره فرض کنیم تازه با این تالار اشنا شدید. ایا موردی بوده که دوست نداشته باشید هیچ وقت باهاش روبرو شید؟
2- اگه یه کاری کنید بعد برگردن بهتون بگن ، دهه هفتادیا همیننن ناراحت میشید؟ :joy:
3- سوال سومو شک دارم بپرسم :expressionless:

6 پسندیده

بخدا یه دهه هفتادی تو بدترین حالت 27 سالشه
هنوزم میگن دهه هفتادی ها فلانن؟

الان دهه نودی ها دارن هنرنمایی میکنن

7 پسندیده

خب شما مشخص شد که ناراحت میشید :joy:
البته من فعلا فقط سوال میپرسم
به موقعش نظرمو راجب سن و دهه هفتادیو این بحثا میگم.:grin:

واقعا :unamused::joy:

4 پسندیده

:sweat_smile:
زمان کاردانی که بودم زن های سن بالای کلاسمون خیلی بهم احساس ترحم داشتن
و فکر میکردن بچه م

خوشم نمیومد

البته صاحب مجلس خودش باید جواب بده

6 پسندیده

جدی؟ :grin:
عجب
والا من روز اولی که وارد تالار شدم فکر کردم همه دهه شصتین
ماشالاه از نوع حرف زدنا و برخوردا مشخص نمیشد که مثلا متولد 75 هم داشته باشیم
و اینو خیلی دوست داشتم
بلوغ فکری مهمه
وگرن سن که یه عدده
والا 30ساله سراغ دارم اندازه یه بچه 7ساله درک نداره :unamused:

8 پسندیده

وووااای با روحیات آدم بازی میکنن :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

5 پسندیده

سلام آقای کامبیز بزرگوار، تولدتون رو مجدد تبریک میگم و براتون آرزوی سعادت و سلامتی دارم.
شیراز و اصفهان، دو شهری که من زیاد هستم. حتما این دو شهر رو در اردیبهشت ببینید. که در کنار شهرهای تاریخی، زیبایی و طراوت خاصی دارند.

7 پسندیده

عجب گلایی خب نمیشد تهران می بودین
جمعه میومدیم خونتون صفا :grin:
ادم دلش از این خونه ها میخاددددددددد
خب تیرماهیا به صف شید صبا جان منتظره :joy:

7 پسندیده

ظاهرا یه سری افراد هستن
ک تولدشون گذشته
اما دلشون سوال میخواد :smirk:

6 پسندیده