نظر سنجی برای کتاب پیشنهادی تیر ماه 1397

توسایتا پی دی اف رایگانش گیرمیاد حتما من پول برا کتاب خیلی وقته ندادم توگوشی میخونم

2 پسندیده

نه تو لیست نبود اونجا فقط معرفی کرده بود.
من میخوااااااااام.
یکی که واجد شرایطه این کتاب رو درخواست بده.

2 پسندیده

من فیزیکی خریدمش … اگه پی دی اف بود حتما میفرستادمش

3 پسندیده

the_richest_man_in_babylon.pdf (552.3 کیلوبایت)

سلام شب دوستان گل بخیر و شادی
بی زحمت انگلیسی اش رو ۱چک بکنید ببیند درست فرستادم یاخیر
باتشکر از عزیران گل تالار :rose::rose::rose::rose:

3 پسندیده

بسیار زیبا نوشتید، دست تان درد نکند، می‌پندارم نکته‌ای نمانده که نگفته بمانند، دست مریزاد.
(یک کلاس آموزش نویسندگی هم برای ما بگذارید بد نیست هان. :wink::blush::clap:)

به گمان ام همینگونه باشد، فصل یک اش را که خواندم بیش از 90درسد واژگان اش سفید بودند.

با مقاله و چکیده‌ی زیبایی که دوستان نوشتند باید هم همینگونه باشد، ولی از آنجایی که من این کتاب را برای برداشت و بازورزی(تمرین) واژگان برگزیده‌ام و از شیوه‌ی نوشتاری نویسنده خوش ام آمده شاید خواندن آن همچین هم بی‌سود نباشد. بسیار سپاس از آگاهی‌رسانی تان ارجمند ام :hibiscus::pray:

4 پسندیده

سلام جناب فرخوند میشه کتاب ثروتمندترین مرد در بابل رو شما زحمت بکشید ۱چکش بکنی ببینید کتاب درست یاخیر
اگه اشتباه تا پاکش کنم باتشکر
ببخشید انداختمتون به زحمت شرمنده :rose::rose::rose:

3 پسندیده

شما خودتون استادید قربان. ما فیض میبریم از رقص کلمات در عبارات شما :joy:

3 پسندیده

درود بزرگوار این کتاب را در زیبوک نیافتم، نیست.

دشمن تان شرمنده :hibiscus:

3 پسندیده

خودم فایلش رو فرستادم چندتا پیام بالاتر :joy::joy::joy::joy::joy:اون فایل رو گفتم چک کنید :joy::joy::wink::wink:

3 پسندیده

بنده‌نوازی می‌کنید :rose:

3 پسندیده

the_richest_man_in_babylon.pdf (552.3 کیلوبایت)

این فایل رو گفتم

2 پسندیده

آهان، این چند وقت زیاد درس خوانده‌ام اندکی ناموزون شده‌ام. :grin:

مشکلی ندارد، به آسانی باز شد.

2 پسندیده

واااااااای خدا خفه تون نکنه :joy::joy::joy::joy::joy:
نگفتم ببینید باز میشه یا نه
گفتم بازش کنید ببینید متن کتاب درست یا خیر
زیاد از حد درس خوانده اید
اگه زحمتی نیست بازش کنید ببینید کل داستان کتاب درست یا کتاب رو مورد نقد و انتقاد قرار داده اند
من زیاد از متن انگلیسی سردرنمیارم :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:
شرمنده :see_no_evil::see_no_evil::rose::rose::rose::rose:

2 پسندیده

خب ارجمند ام اگر از همان نخست این را می‌گفتید من در اشتباه نمی‌افتادم دیگر… :sweat_smile: آدم را در بد موقعیتی قرار می‌دهید. :grimacing::grin::grin:

:white_check_mark: بله درست است، خود خود داستان کتاب است. آسوده باشید. تا صفحه‌ی 20م نگاهی انداختم چنین بود. از اینها گذشته نام نویسنده بر پوشینه‌ی کتاب می‌درخشد. :grinning::blush:

جوری می‌گویید انگار من خیلی می‌دانم! من هنوز هتا درس نخست دوره‌ی انگلیسی قدرت را هم به پایان نرسانده‌ام… :see_no_evil:

3 پسندیده

ببخشید من منظورم رو بد رساندم
به بزرگی خودتون ببخشید :rose::rose::rose::rose:
شکسته نفسی نفرمایند :rose::rose::rose:
۱دنیاتشکر واقعا به زحمت افتادیند :rose::rose::rose::rose:
بازهم ممنون لطف بزرگی کردیند :rose::rose::rose::rose::rose::rose:

3 پسندیده

خواهش می‌کنم، هیچ زحمتی نبود، وظیفه و خویشکاری من بود. بسیار هم خرسند می‌شوم از اینکه بتوانم یاری رسانده باشم و پوزش از برای کند بودن در دریافتن و فهمیدن منظور سخن شما.

نه اینکه بد نرساندید، اصلا نرساندید. :rofl:

شوخی می‌کنم. :pray:

3 پسندیده

به هر حال اول عذر تقصیر :wink::wink:
بعدش هم کلی قدردانی تماما لطف و محبت بی دریغتون بود :rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:بابهترین آرزوها از صمیم قلب :rose::rose::rose::rose: در اوج موفقیت بمانید تا ابد :rose::rose::rose::rose:

3 پسندیده

خانوم کیومرث عزیز و با انرژی واقعا ممنون بابت کتاب.

3 پسندیده

سلام جناب آرمین خان ستاره سهیل
شبتون بخیر :rose::rose::rose:
خواهش میکنم انجام وظیفه بود خوشحال میشم برای شما و دوستان تالار کاری انجام بدم :rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:
انشاالله از خواندنش لذت ببرید :rose::rose::rose::rose:
اقای فرخوند زحمتش رو کشیدند کتاب رو چک کردند والا من از انگلیسیش چیزی سردرنیاوردم :joy::joy::joy::joy::joy::joy:هرچند مایه خجالتم شد :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil: ولی خب دیگه
انشاالله رضایتتون فراهم شده باشه :rose::rose::rose:

4 پسندیده

خیلی مخلصیم بانو.شما همیشه لطف دارید به تمام اعضای تالار.بوخودا خیلی گلین .
بعدشم اینکه ستاره که نیستم ولی اگرم باشم فکر کنم از اون دنباله داراش هستم . خخخخخ :rofl:

3 پسندیده