نظر سنجی برای کتاب پیشنهادی تیر ماه 1397

به خووودااا منم گشتم ولی پیدا نکردم این خانم کیومرث عزیز تلاششون واقعا عااالیه

2 پسندیده

شما که میایید یجاا چت راه اندازی میکنیاا:joy::joy::joy:

3 پسندیده

اختیار داریند شما تاج سر هستیند :rose::rose::rose:
گل بودن از خودتون :joy::joy::joy: بقول ۱شعر قدیمی شیطنت از چشم سیاهت میریزه :smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::joy::joy::joy::joy::wink::wink::wink::wink:
شما و بچه های تالار تک به تکتون خوب و گل هستیند خوشحالم در چنین جمع پرشور و نشاط و خوبی هستم باعث افتخارم :rose::rose::rose::rose::rose:
شما ستاره هالی هستیند قرن به قرن آفتابی میشید :joy::joy::joy::joy::joy::joy::wink::joy:

3 پسندیده

آرمینا ستاره ی دنباله دار:dizzy::dizzy::joy::joy::joy::joy:

3 پسندیده

:pensive::sob::face_with_head_bandage:

2 پسندیده

حالا گریه نکن یا خودش میاد یا نامش:joy::joy::joy::joy::joy:

2 پسندیده

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy: ولش کن فاطمه جان چکار بچه مون داری قهر میکنه میره ۱قرن دیگه پیداش میشه هاااااااا :joy::joy::joy::joy::joy:
آقا شما به دل نگیر :rose::rose::rose:

4 پسندیده

میاد همه چیزو بهم میریزه میره تا اوضاع خوب بشه:joy::joy::joy::joy::joy:بعد بیاد مشالله زرنگ هسن

4 پسندیده

خدایی پتانسیل بالایی دارید دیگه.بعد تقصیر رو میندازید گردن من.
فردا به خط میشید تو چالشها شرکت میکنید تا بقیه و.خدا هم ازتون راضی باشن.
کارگاه صدا هم یادتون نره.:sweat_smile:

4 پسندیده

یادمون نمیره فردا استارت بزنیم

4 پسندیده

آرمینا نگو بلا بگو :joy::joy::joy::joy:

3 پسندیده

خب دوتا وروجک افتادند وسط یکی بیاد این دو تا رو بگیره :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:
بابا جفتتون بمب انرژی و خوش سر و زبون و تودل برو هستیند برکسی در تالار پوشیده نیست بقیه انرژیتون رو بذاریند در چالشها خرج کنید :wink::wink::wink::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

3 پسندیده

اون جاهم خرج میکنیم :joy::joy::joy::joy::joy:من هردوطرفم هم تو چالشها هم چتها البته تو چت فعالیتم خیلیه:joy:

3 پسندیده

من رفتم بخوابم که تو چالش عادتهای مفید کم نیارم.فردا هم مینی استوری drunk driving رو بازگو میکنم میفرستم به عنوان چالش لتس تاک تو کارگاه صدا

3 پسندیده

میترا جون من خیلی آرومم ایشون میاد ماهم میاییم
:joy::joy::joy:
آرمینا:joy::joy: همه را ب کیش خود پندارد

3 پسندیده

عزیزدلی :rose::rose::rose::rose:حرف نداری گل دختر :rose::rose::rose:

2 پسندیده

شبتون بخیروشادی :rose::rose:
بیصبرانه منتظر مینی استورشما هستم موفق و پایدار باشید :rose::rose::rose::rose:در اوج بمانید :rose::rose::rose:

2 پسندیده

بععععععععله دختر شیطون و بلا :joy::joy::joy::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

2 پسندیده

منم گوشیمو بزنم شارژ فعلا میترا جون:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::kissing_smiling_eyes::kissing_heart:

2 پسندیده

فدات عزیزم شبت رنگین کمانی :rainbow::rainbow::rainbow::rose::rose::rose::rose:

2 پسندیده