گرامر برای جمله سازی میخوام

گرامری باشه که تمام دستورات زبان رو داشته باشه من کل معلومات زبانم مربوط به راهنمایی و دبیرستانه که یکم با فیلم و بازی تطبیق شده ممنون میشم کمک کنید

2 پسندیده

سلام دوست عزیز
شما اول کار هستین و اول باید حرف زدن رو یاد بگیرید بعد برین سراغ گرامر،اگه الان برین سراغ گرامر از انگلیسی زده میشین،همش به فکر اینین که آیا من اینو درست نوشتم یا اونو یا آیا من باید was مینوشتم یا were ،گرامر باعث میشه شما همش فکر کنین موقع حرف زدن،برای شروع حرف زدن از درس انگلیسی قدرت یا داستان های واقعی شروع کنین که بیشتر دوستان که اینجا هستن از بسته ی قدرت استفاده میکنن،به شما هم پیشنهاد میکنم برین سراغ این بسته و پیشرفتتون رو ببینین،چرا میگم این بسته خوبه؟
بخاطر این که، گرامر را ناخوداگاه یاد میگرین و حین خواندن و جواب دادن به سوالات،لطفا! اصلا به گرامر فکر نکنین،اول اگه سختتون اومد فقط گوش بدین! یا در حد yes یا no! جواب بدین بعد ها رفته رفته سعی کنین جواب بلند بدین به سوالات.
موفق باشی :tulip:

3 پسندیده

دیگه اون همه هم مبتدی نیستم منظورم اینه که تمام جزوه های درسیم گم شده برای همین دنبال گرامر میگردم بازم ممنون از راهنمایی شما

2 پسندیده

علی, اون کتابه که داری مکالمه در سفر واون یکی کتابه که کوچیکه صفحات رنگی داره, تو اونا هم هستش گرامر به زبان ساده گفته… منم یه پی دی اف داشتم برا گرامر ,پیدا کنم تو فایلام برات میفرستم…

3 پسندیده

سلام خواهش میکنم :tulip:
من یه سایت ایرانی برا گرامر میشناسم ،چون قبل از آشنایی با زبان شناس به این سایت هم مراجعه میکردم.
آدرسش :
Www.english247.ir
موفق باشی

3 پسندیده

ممنونم…
:relaxed:

2 پسندیده

مرسی کتاب کوچیکه دست ابجیمه هنوز نداده بهم

3 پسندیده