تغییر سطح از آسان به متوسط

سلام.
دوستان سوال من اینه که چرا من وقتی در حال گوش دادن پکیج دوم داستانهای کودکانه هستم و میرم درس ۱ انگلیسی قدرت رو گوش میدم متوجه میشم؟حتی درس ۱ داستانهای واقعی رو هم میفهمم.این یعنی من برم سطح بالاتر؟
من هنوز درست و حسابی صحبت نمیتونم بکنم،رایتینگم بد نیست.

1 پسندیده

سلام دوست عزیز
دوتا پیشنهاد هست:
اگه دانش آموز هستین برین داستان های واقعی گوش بدین و به سوالات جواب بدین و اگر نه، برین بسته قدرت رو گوش بدین روز اول بعد جواب بدین،درحد اره و نه جواب بدین روز اول کفایت میکنه ولی روز های بعد سعی کنین جواب بلند هم بتونین بدین و اگه دیدین به درس مسلط هستین برین سراغ بسته بعد و در ضمن از درس های داستان های کودکانه فقط برای افزایش لغات استفاده کنین و هنچنین emma و به انگلیسی گوش بده
درمورد سوال دومتون:شما حتما لازم نیست مثل یه انگلیسی زبان بومی باشین تا برین بسته بالا تر،اگه برین بسته قدرت میتونین این توانایی رو پیدا کنین
موفق باشین

2 پسندیده

یعنی منظورتون اینه که همزمان که درس نگلیسی قدرت رو گوش میدم،از داستان های بچگانه و emma و… واسه افزایش دایره لغت استفادع کنم؟

2 پسندیده

بله
موفق باشین :rose:

2 پسندیده

راستی جناب اقای رسولی،بسته انگلیسی بدون تلاش بسته اصلی-ع یعنی شما باید مثل بسته قدرت به سوالات اون جواب بدین و فقط برای افزایش دایره لغتتون ازش استفاده نکنین
موفق باشین :rose:

1 پسندیده