تالار زبانشناس

چگونه ژورنالی برای یادگیری زبان داشته باشیم ؟

مرور دوباره اش دید بهتری بهم داد و کمک خیلی خوبی بهم کرد :rose::rose::rose:متشکرم

4 Likes

سلام میترا جان چقدر خوب که فلش بک میزنید و مرور دارید. احسنت به شما :ok_hand::ok_hand:

4 Likes

سلام به روی ماهتون شبتون بخیروشادی
ممنون عزیزم :rose::rose::rose::rose:فدات خانم گل :rose::rose::rose:
خیلی مطالب مفیدی توی تالار دیدم که قبلا خونده بودمشون ولی میتونم بی اغراق بگم قریب به اتفاقش رو یادم رفته بود و خیلی از مرورها هم باعث شد چیزهای جدیدی رو کشف کنم گفتم دوستان هم ۱نظری بندازند شاید برای بعضی از عزیزان مفید واقع بشه :rose::rose::rose:

4 Likes

سلام وقت بخیر :cherry_blossom::blossom::sunflower:بسیار عالی و درجه یک :hibiscus::rose::tulip::bouquet:

3 Likes

ضمن تشکر از @Yo_Kambiz و @a.bayani
خلاصه تک صفحه ای مطالب واسه خودم رو استخراج کردم.

8 Likes

سلام اقا کامبیز
واقعا مثل همیشه کامل و جامع و مفید
خیلی خیلی ممنونم
خسته نباشید

4 Likes

:ok_hand::ok_hand::+1::+1::+1::clap:t2::clap:t2::clap:t2::clap:t2::blush::blush::blush::blush::pray::pray::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

4 Likes

در ضمن اقا کامبیز منظورتون از مهارتهای چهارگانه
همون گفتاری شنیداری نوشتاری و ریدینغ هست؟؟

3 Likes

و ممنونم از نسیم خانم بابت تهیه این مقاله :pray::pray::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::rose::clap:t2::clap:t2::ok_hand::ok_hand::heart::heart::kissing_heart:
خسته نباشید

5 Likes

بسیار عالی :tulip::tulip::tulip:

سپاس از شما :tulip::tulip::tulip:

دقیق نمیدونم سوالتون از کدوم بخشه ولی جوابتون بله هست.

4 Likes

سلام نسیم خانم عزیز
از همون قسمت که اقا کامبیز گفتن مهارتهای چهار گانه
یا بارها شده دوستانی که خصوصا به یادگیری زبان میپردازند گلایه میکنند از اینکه نمیتوانند ارزیابی درستی از مطالبی که می اموزند داشته باشند یا به طور کار امد به تقویت مهارتهای چهار گانه بپردازند و …
این

5 Likes