زبانشناس به تنهایی کافی ست؟

سلام من میخوام تازه زبان رو شروع کنم و سطحم در حد متوسط رو به پایین هست. زبانشناس رو دانلود کردم و درس جوجه اردک زشت رو هم 50 بار خوندم و به تسلط رسیدم بنظرتون اگه همینجوری ادامه بدم و درس به درس جلو برم و فقط از زبانشناس استفاده کنم کافیه یا نیاز به منابع دیگه ای هم هست؟

3 پسندیده

سلام وقت بخیر
شما برای امتحان یبار برین انکلیسی بدون تلاش پایه ای گوش بدین و جواب بدین اگه متوجه شدین که ادامه بدین و بعد از اتمام برین بسته قدرت رو شروع کنین(بسته قدرت از انچه شما میپندارین سخت نیست، عجب جمله سختی گفتم :grin:)
در کنارش از داستان های کودکانه و داستان های بلند و به انگلیسی گوش بده گوش بدین
داستان های بچگانه فرعی هستن زیاد نمیخواد وقت بزارین روشون
موفق باشین

4 پسندیده

منظورتون از انگلیسی بدون تلاش پایه ای نیو متد هم میشه ؟ چون من یه مدت به چند درسش گوش دادم اما جالب نبود واسم .
بنظرتون واسه شروع دوره های قدرت یکم زود نیست؟
منون بابت پاسختون :star_struck:

2 پسندیده

سلام
بسته ی قدرت انچه که شما تصور میکنین سخت نیست .
من خودم تجربشو دارم سرکار خانوم،ولی با کمک یکی از دوستان عزیز اینجا(به اسم اقا احسان) به این نتیجه پی بردم که سخت نیست و کم کم گوشتون بهش عادت میکنه به مرور زمان.
در مورد سوالتون- انگلیسی بدون تلاش - جلوش نوشته پایه ای میتونین از اون استفاده کنین و من هم دارم چندین بخش گوش میدم.
بسته قدرت و انگلیسی بدون تلاش پایه و داستان های واقعی همه ی اینها رو هر روز گوش میدم و جواب میدم و اگه درس جدیدی رو بخونم باز برمیگردم از اول درس ها،گوش میدم. شما ببینین با کدوم راحتین و جالبه براتون.من بر اساس سطحتون پیشنهاد دادم.
شما به مرور زمان با اضافه کردن لغت به جعبه لاینتر،دایره ی لغتتون افزایش پیدا میکنه.
موفق باشین

6 پسندیده

ساده ترین معیار و در عین حال کلی ترین معیار برای رسیدن به پاسخ سوال شما این است که شما بعد از کلی تمرین زبان انگلیسی باید 4 تا خروجی داشته باشید ینی 4 تا توانایی در واقع.

1. توانایی حرف زدن حالا چه رسمی مث یه سخنرانی علمی یا حرف زدن در محافل رسمی و یا غیر رسمی و خودمونی.
  2. توانایی نوشتن که اونم یا رسمی است ینی نوشتن مقاله کتاب یا نامه های رسمی یا انشاهای رسمی و امثال اونا و یا نوشتن های غیر رسمی و خودمونی یا غیر جدی
  3. توانایی خواندن انواع و اقسام متون
  4. توانایی درست متوجه شدن آنچه که می شنوید

البته مهارت های دیگری نیز در کنار اینها هستند که در سطوح حرفه ای قرار دارند مث اینکه مثلا شما بتونید توی یه کنفرانسی نت برداری کنید یا اینکه سخنان یک سخنران رو نقد و بررسی کنید و نمونه های بسیار دیگر.

مسلما زبانشناس نمیتونه پاسخ گوی همه اینا باشه.

طبق نظر بسیاری از زبانشناسان شما باید 4 تا مهارت رو با هم پیش ببرید اما من با این گفته آقای هوگ موافقم که در ابتدا برای حداقل 3 ماه که ایشون میگن 6 ماه، باید روی مهارت گوش دادن تمرکز کنید و من نظرم اینه که همزمان خوندن متون آسان هم در کنارش باشه و بعد به مرور صحبت کردن و بعد از اون نوشتن رو هم اضافه کنید. جزئیات کار به فاکتورهای فردی بستگی خواهد داشت.

7 پسندیده

کاملا موافقم آقا کریم.

برای تسلط کامل باید رو هر 4 مهارت کار کرد. و انجامشون داد و منابع مربوطه رو کار کرد.

ممنونم که تجربیاتتون رو به اشتراک میزارید :rose::rose::rose:

5 پسندیده

فدات شم بزرگوار. افتخاره که از دانسته های ناچیزم رو به اشتراک بگذارم و صد البته به پای شما عزیز، نخواهم رسید. :bouquet::bouquet::bouquet:

4 پسندیده

استاد مایی آقا کریم :rose::rose::rose:

4 پسندیده

ممنون از اینکه وقت گذاشتید و پاسخ دادین.:tulip::tulip:

3 پسندیده

ممنون.انشاالله دوره قدرت رو بزودی شروع میکنم.

2 پسندیده