نحوه مطالعه داستان های زبانشناس

با سلام :relaxed:
ببخشید من تازه واردم و مبتدی می خواستم بدونم داستان های زبانشناس رو باید چگونه مطالعه کنم که برای یادگیری زبانم مفید باشه .لطف میکنید اگه راهنمایی کنییید😊
Thanks a lot😃
:blush:

2 پسندیده

سلام دوست عزیز
روی داستان های کودکانه زبانشناس زیاد وقت نزارین،فقط برای یادگیری لغاتش بهش مراجعه کنین و در اصل شما دروس اصلی که داستان های واقعی و بسته قدرت و انگلیسی بدون تلاش پایه ای که دروس اصلی ان رو وقت بزارین روش.
موفق باشین

1 پسندیده

ممنون که وقت گذاشتید جواب دادید
ممکنه بگید شما چگونه داستان ها رو مطالعه میکنید؟

1 پسندیده

خواهش میکنم :tulip: :raised_hand:
من داستان ها رومثلا من برا یادگیری لغاتش مرور میکنم(دایره ی لغات بره بالا، مثلا ممکنه موقع مرور لغات رو قبلا تو فیلمی یا بازی-عی یا تو اینترنت دیده باشم کنجکاو میشم معنیش رو بدونم بعد وارد جعبه لاینتر میکنم و هر روز مرور میکنم.

• فقط یه نکته میمونه : لغات ها رو زمانی مطالعه کن که تو اوج چطوری بگم(حالت خوبه و اصلا حس خواب نداری و پر انرژی هستی.بعد از ظهر ها مرور نکن اگه اونجا هوا گرمه و اگه سرده که تو اون حالتی که بالا گفتم بودی،مرور کن و هنگام مرور تو جعبه لاینتر به جمله که همراه اون لغت اومده دقت کن و ببین از کجا این لغت رو وارد جعبه لاینتر کردی چون این کار باعث تمرکزت میشه و یاد آوری میکنی این لغت و کجا دیدی و موضوع این داستان در مورد چی بوده.امیدوارم متوجه منظورم بشی. کل تجربیاتم و کارهایی که موقع مرور لغت میکنم این-ع.
  • و یه نکته دیگه: زیاد لغت وارد جعبه لاینترت نکن،باعث میشه کلا زده بشی از انگلیسی، ۱۰ تا مثلا یا ۲۰ تا مثلا
    موفق باشی
1 پسندیده

مرسی بابت راهنماییتون

1 پسندیده

خواهش :tulip:
موفق باشین :tulip:

1 پسندیده

ممنون شما هم همچنین موفق باشید:blush:

2 پسندیده