نحوه شروع کردن با چالش let's talk

سلام
ابتدا اینطوری شروع کنم که من دارم برای آیلتس تلاش میکنم حدودا یک سال میشه من دارم زبان میخونم و در مهارتهای لیسینینگ و رایتینگ و ریدینگ پیشرفت داشته ام ولی در اسپیکینگ مشکل اساسی دارم
با زبانشناس و ای جی آشنا شدم و در حال مطالعه انگلیسی قدرت هستم و با تکنیک سایه و داستان کوتاه کاملا آشنا هستم
حالا سؤالم از شما دوست عزیزم اینه که من در تایپیک و چلنج دیدم که دوستانی درس اصلی رو ارائه میدن بصورت خلاصه،ولی آقای ای جی میگه که نیازی به حفظ کردن متن اصلی نیست و فقط قسمت داستان کوتاه رو چندیدن بار تکرار کنیم و جواب سوالها رو بدیم .من کلا وقتم آزاده و کل وقتم در اختیار زبان هست و هدفم آیلتس هست .میخواستم هر چه زودتر در اسپیکینگ راه بیفتم و اینم اضافه کنم که دارم پیشرفتهایی رو میبینم.وقت زیادی ندارم و میخوام هر چه زودتر راه بیفتم.و اما سوالم اینه که آیا ارائه درس اصلی و شرکت در چلنج کمک میکنه که من زودتر به هدفم برسم؟تقریبا تکنیک سایه رو بخوبی اجرا میکنم حتی وقتی که به متن نگاه نمیکنم فکر میکنم زبانم خوبه و فقط مشکل من گرامری فکر کردن باشه و این سرعت منو در مکالمه پایین میاره.تحلیل شما از مشکل بنده و دیدگاه شما از نحوه مطالعه من چیه؟
و همینطور اینکه مطالعه چند بار درس اصلی و چند بار داستان کوتاه و چند بار درس دیدگاه مد نظر شماست تا اینکه به درس بعدی برم . بخاطر اینکه من وقتم آزاده زودتر از یک هفته میتونم مثلا ۳۰ بار از هر کدوم رو انجام بدم
توصیه هایی که بنظرتون میتونه منو کمک کنه در مکالمه چیست؟

3 پسندیده

شرکت کردن در لتس تاک حتما کمک میکنه ولی باید دائمی باشه نه اینکه سالی یدونه وویس بذاری و بگی با همین یکی پیشرفت میکنه.در مورد گرامر هم بیشتر باید گوش بدید و بخونید تا ذهنتون خود به خود به گرامر عادت کنه.در مورد دفعات خوندن درس ها بستگی به خودتون داره که درس چقدر براتون سخت یا آسونه و همچنین میتونید از تکنیک هایی که در این انجمن مطرح شده برای پیشرفت مکالمتون استفاده کنید.

4 پسندیده

میتونید لطف کنید لینک اون تکنیک هایی که در انجمن مطرح شده بذارید

2 پسندیده

بفرمایید

1 پسندیده