گنجینه انگیزش 💕 فهرستی از مطالب مفید

سلام دوست گرامی
ممنونم از حسن توجهتون :rose::rose:
برای فایلای صوتی در خصوص مدیتیشن من فایل زیر رواز سایت رویال مایند پیشنهاد میکنم. :slightly_smiling_face:

2 پسندیده

image
سلام دوستان گرامی من متن زیر رو همین امروز خوندم خیلی تامل برانیگیز بود برام گفتم اینجا هم به اشتراک بگذارم.
:point_down::point_down::point_down:

نگاه همه به پرده سینما بود.
(جشنواره فیلم های 10دقیقه ای …)
اکران فیلم شروع شد.
شروع فیلم: تصویر سقف یک اتاق بود…
**دو دقیقه از فیلم گذشت **
**چهار ديقه ديگر هم گذشت **
هشت دقیقه ی اول فیلم تنها تصویر سقف اتاق بود!
صدای همه درآمد.
اغلب حاضران سالن سینما را ترک کردند.
ناگهان دوربین حرکت کرد و آمد پایین
و به یک كودك معلول قطع نخاع خوابیده روی تخت رسید…
جمله زیرنویس فیلم: :point_left: این تنها 8 دقیقه از زندگی این انسان بود و شما طاقتش را نداشتید.
:point_down::point_down::point_down:

:heart:پس قدر زندگیتان را بدانید!:heart:

14 پسندیده

%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D9%84%D8%A7%D9%86

8 پسندیده

@afarkhani
سلام حنانه خانوم :rose::heart_eyes:
من دوره ی شکرگزاری رو نتونستم کامل گوش بدم،اما همون حدود 20روز که گوش دادم،تاثیرش رو کامل تو زندگیم میبینم و عادت همیشگیم شده.شاید باورتون نشه تمام چیزهایی که تو دوره در نظر گرفته بودم برای خودم،خود به خود سر راهم قرار گرفتند و خودم تعجب میکنم که چه طور چنین چیزی ممکنه.با وجود اینکه وقت قدم برداشتن برای یه سری هاشونو نداشتم،همه چیز طوری شد که حرکت به سمت اون ها و اتفاق افتادنشون سر راهم قرار بگیره.
در یک کلام عاااالی بود و تصمیم دارم دوباره هم دورشو ادامه بدم.
فقط میتونم بگم یک دنیاااااا ممنونم ازتون و براتون بهترین هارو ارزو دارم :heart::heart:

7 پسندیده

سلام عزیزم
خیلی خوشحالم که میشنوم این دوره اینقد برات مفید بوده و امیدوارم که همیشه بهترین ها برات رقم بخوره و از خداوند شاکرم که سعادت پیدا کردم در جمع شما باشم و قدمی هر چند کوچک برای موفقیت شما سروران بردارم
ممنونم از همراهیت عزیزم :hibiscus::hibiscus::hibiscus:
:sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:

6 پسندیده

سلام به همه دوستان گلم
امروز برگشتم با یک دوره جذاب دیگه که خیلی میتونه به بهبود روابط تون کمک کنه همراهتون باشم، راستشو بخواین اصلی ترین دلیلم برای اشتراک این دوره با شما عزیزان خبر خوشحال کننده ای بود که کیمیای عزیزم از دوره شکرگزاری بهم داد، ایشالله این دوره هم براتون مفید باشه تا ثانیه ای تو خلوت خودتون با خدا اول تهیه کننده دوره و بعد اگه قابل بدونید منِ حقیر رو هم یاد کنید.
ممنون از اینکه همیشه همراهم هستید :cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

پس بزن بریم

بسم الله الرحمن الرحیم

در خدمتتون هستم با دوره منِ دوست داشتنی
روز اول دوره :point_down::point_down::point_down:

توضیح: حتما الان خیلیاتون میگید دوست داشتن خودمون چه ربطی به روابط و این چیزا داره، اما من میگم بله دوستِ من، ربط داره، اکثر ادمای موفق میگن اگه میخوای رابطه های خوب تو زندگیت رو تجربه کنی اول باید خودت رو دوس داشته باشی، دیدین اکثر ما آدما دوس داریم همیشه به دیگران بیشتر از خودمون توجه کنیم؟؟! دیدین دوس داریم خودمون ناراحت بشیم اما حرفمون کسی رو ناراحت نکنه؟؟ اما تو همه موارد اون آدما ترکمون میکنن و میرن. می دونی دلیلش چیه؟؟؟؟؟؟ آره، دلیلش اینه که ما برا خودمون ارزش قائل نیستیم، خودمون رو کمتر از بقیه دوس داریم، کمتر قربون صدقه خودمون میریم، دوره رو شروع کن اگه با دقت جلو بری و تمرینا رو خوب انجام بدی اونوقت بهترین رابطه ها رو تو محل کار، زندگی و با دوستان و آشنایان تجربه میکنی و دیگه نمیای بگی چرا هر چی بیشتر به یکی محبت میکنم بیشتر بهم کم محلی میکنه :wink::wink::wink:
پس منتظر چی هستی؟؟؟ چرا هنوز اینجایی؟ بدو برو تمرینا رو شروع کن، منتظر باش روزای بعد رو هر شب برای روز بعد میزارم

15 پسندیده

سلام عزیزم
ممنونم که همجوره حواست به انرژی دادن به دوستان هست .
فقط لینک به پست اول یادت نره گلم
:heartpulse::heartpulse::rose::rose::heartpulse::heartpulse:

5 پسندیده

سلام من هم تو این دوره هستم

2 پسندیده

سلام گلم
اضافه کردم آجی :kissing_heart::kissing_heart:

2 پسندیده

سلام آقا مرتضی گل
خوش اومدین، امیدوارم خیلی زود بیاین و اینجا از نتایج عالی تون بگین

4 پسندیده

روز دوم از دوره ی منِ دوست داشتنی :point_down::point_down::point_down:

8 پسندیده

سلام بر همه دوستان
روز سوم از دوره من دوست داشتنی :point_down::point_down::point_down:

9 پسندیده

سلام بر همه دوستان
من دوست داشتنی روز چهارم :point_down::point_down::point_down:

9 پسندیده

سلام چرا این فایل رو نمی تونم دانلود کنم؟

3 پسندیده

الان دانلود شد ممنون

3 پسندیده

سلام
روز پنجم من دوست داشتنی :point_down::point_down::point_down:

9 پسندیده

سلام
روز ششم من دوست داشتنی :point_down::point_down::point_down::point_down:

9 پسندیده

سلام
ما تابستان به کلاس کوچینگ دکتر سلیمی می رفتیم در انجا در مورد خوردن اب گفته میشد به اندازه وزن باید اب خورد . هر20 کیلو وزن با یک و نیم لیتر اب خورد
من از انموقع انجام می دم

3 پسندیده

سلام دوست عزیز
طبق این گفته ی فرد ۶۰ کیلویی باید ۴ و نیم لیتر آب بخوره؟؟؟
این حدود کل حجم خون بدنه. این مقدار آب به شدت مضره
چون میتونه هایپوناترمی بده که باعث مرگ میشه

8 پسندیده

اتفاقا منم خیلی تعجب کردم ,

ایا این گفته شما علمی هست؟ و چه منبعی این گفته شما رو تایید میکنه؟

3 پسندیده