انتشار نسخه 7.0.8

نه تا الان همیشه از سایت دانلود میکردم نسخه مال همینجاست

چقد خوبه این قابلیت.حل شد.

این مشکل هم تو نسخه 7.0.9 واسه من حل شده.
دسستون درد نکنه آقای گلمیرزایی.

2 پسندیده

خوب پس یک بار دیگه دانلود کنید ممکنه فایل بد دانلود شده باشه.

1 پسندیده

ممنون نصبش کردم درست شد

1 پسندیده

مشکل چی بود؟ …

1 پسندیده

نمیدونم من با adm دانلود میکنم فایلو ازونجا پاک کردم دوباره دانلود کردم نصب شد بعدش :grin:

1 پسندیده

سلام خسته نباشید اقای گلمیرزایی من همچنان مشکل اون نوتیفیکشن بالای صفحه رو دارم یک بار درس داستان کوتاه دوره real english رو گوش کردم و تموم شد الان نوتیفیکیشنش بالای صفحه مونده و نمیره

1 پسندیده

سلام. گروه زبانشناس واقعا خسته نباشید. برنامه خیلی باحال، تر و تمیز، عالی، منظم و همه چی تموم شده. واقعا دستتون درد نکنه. بخصوص دو تا برنامه ی دیگه ای که منتشر کردید عالی هستن.:clap::clap::clap::v::pray::pray:

1 پسندیده

سلام محدثه خانوم
این راه حل رو امتحان کنین ببینین میره یا نه:
برین به تنظیمات و روی گزینه ی نوتیفیکیشن کلیک کنین و بعد all app رو off کنین،با این کار شما نوتیف تمام برنامه ها رو میبندین.
موفق باشین

1 پسندیده

امتحان میکنم اما خب نمیخام تمام برنامه ها بره و خب میخام این نوتیفیکیشن وقتی گوش میدم باشه استفاده میشه

1 پسندیده

بازم ممنون بابت راهنمایی :tulip:

1 پسندیده

سلام
یبار برای زبانشناس رو خاموش کنین و بعد از ری استارت دوباره روشن کنین .
یا فقط میخواین برای زبانشناس رو خاموش کنین.

1 پسندیده

خاموش کردم رفت اما الان که میخام درسو گوش بدم دوباره روشنش کردم دیگه نمیاد کلا :persevere:

1 پسندیده

جالبه وقتی گوش میدم نوتیفیکشن نمیاد وقتی قطع میکنم میاد نمیره :joy::joy:

1 پسندیده

سلام تو زیبوک میخوام وقتی معنی کلمات رو ببینم مثل قدیم با افعال بالا میاد :disappointed_relieved:

بله با تعویض فونت به فونت پیشفرض مشکل حل شد ، ممنون

آقای گلمیرزائی، اون مشکلی که برام پیش اومده بود در نسخه ۷.۰.۹ دو بار پیش اومد و دیگه غیرقابل تحمل شده. ۳۰ مرداد حداقل ۱.۵ ساعت مطالعه داشتم که تقریباً شبش، دوباره اون مشکل پیش اومد و نه تنها مطالعه اون روز صفر شد بلکه مطالعه ۲۹ مرداد هم که دو ساعت شده بود به ۴۵ دقیقه کاهش یافت! و جعبه لایتنر، لغات آبی رنگی که به میدانم تغییر داده بودم هم مثل ۲۹ مرداد شد! و زنجیرم هم شکست.
قبل از این هم تو همین نسخه این مشکل پیش اومد که وقت نشد گزارش کنم. خواهش میکنم قبل از این که آپدیت رو رسماً انتشار بدید خوب تست کنید که این مشکلات اعصاب خورد کن پیش نیاد واقعا دیگه غیرقابل تحمل شده.

سلام خسته نباشید اقای گلمیرزایی من به یه مشکل دیگه برخوردم
در مکالمه real english درس زمین لرزه هر دفعه میرم داخلش اخرشو پخش میکنه همون قسمتی که متنش نیس

2 پسندیده

نوشتم که بررسی کنم

کدوم فونت مشکل داشت؟

:roll_eyes::roll_eyes:

بله یه مشکلی داره سیستم «ادامه درس از محل قبلی» که پس از تموم شدن درس همیشه برنمیگرده به اول درس. دارم بررسیش میکنم

2 پسندیده

من از گوگل پلی آپدیت کردم و اون تاپیکو اصلأ ندیدم :slightly_smiling_face:
مشخص نیست این مشکل کی برطرف میشه؟ آخه هر چی مطالعه کنم دوباره برمیگرده به یکی دو روز قبل، انگار هر چی مطالعه میکنم الکیه :thinking:

1 پسندیده