انتشار نسخه 7.0.13

بنده پشتیبانتون رو اصلاح کردم. لطفا بازیابی پشتیبان رو بزنید. ترجیحا امروز این کار رو بفرمایید که پشتیبانگیری خودکار داده‌ی جدید‌تری ایجاد نکنه

1 پسندیده

سلام خسته نباشید، لطفا گزینه حذف را که قبلا موجود بود برگردونید.

تیک یا ضربدر رو بزنید تا حذف رو بتونید مشاهده کنید.

1 پسندیده

سلام وقت بخیر
آقای گل میرزایی یه مشکلی برای من پیش اومد قبلاً هم یکبار این اتفاق افتاده بود.
صبح من یک ساعت زبان گوش دادم بعد یهو هنگ کرد آمار امروزم صفر شد.
بعضی مواقع نوتیفیشنم که بسته نمیشه این اخطار رو میده اما مشکلی برای آمار پیش نمیومد جز دوبار.
نمی‌دونم چنین مشکلی واسه کسی پیش اومده یا نه.

سلام
از داخل همون برنامه‌ای که هنگ کرد و آمارتون صفر شد یک پیام بدید

همچنین آیا همه برنامه‌ها رو به نسخه ۱۳ به‌روز کرده بودید؟

متاسفانه الان رفتم بازیابی پشتیبان رو زدم
مطالعه دیروزم هم که بود پاک شده
فقط امروزو نشون میده

به دلیل اینه که ساعت ۱۰ شب (دیشب) مجدد پشتیبانگیری شده و اون پشتیبان از دسترس خارج شده.
من مجدد برگردوندم روی اون پشتیبان. اگر خواستید که بازیابی کنید.

سلام
من امروز چند دقیقه ای را با نرم افزار کار کردم اما زمان ان محاسبه نشده و هر چه قدر می خوانم جزو آمار محسوب نمیشه و از طرفی نمی تونم برای لغتی چیزی بنویسم و توضیحاتی را به ان اضافه کنم

در مورد زمان لطفا یک قسمت رو بخونید بعد بدون خارج شدن از برنامه یک پشتیبان بگیرید و سپس از داخل خود برنامه یک پیام بفرستید (قسمت پشتیبانی، ارتباط با ما)
بله توضیحات یک مشکلی در ذخیره اطلاعات داره. موقتا برای بستن صفحه توضیحات از کلید برگشت استفاده نکنید و پنل رو با کشیدن به راست و یا زدن روی قسمت تیره ببندید.

سلام. وقتتون بخیر
ببخشید من متوجه نشدم پاسخ دادید. بله بروزرسانی کرده بودم. دوبار فقط این موضوع پیش اومده اگر باز این مشکل پیش بیاد بهتون اطلاع میدم :tulip:

2 پسندیده

قبلا موقع مرور لغات لایتنر اگر یادداشتی به لغت اضافه میکردیم و گزینه بعدی رو انتخاب می‌کردیم یا از لایتنر یا برنامه خارج می‌شدیم یادداشت ذخیره نمیشد و حتما باید گزینه میدانم یا نمیدانم را می‌زدیم تا ذخیره بشه ، در حالی که داخل درسها اگر یادداشتی به لغتی اضافه میکردیم در هرصورت ذخیره می‌شد.
این مشکل رو مطرح کردم و آقای @golmirzaei لطف کردند مشکل رو در نسخه بعدی اصلاح کردند
اما الان مشکل برعکس شده یعنی تو لایتنر ذخیره میشه اما اگر تو درس بخواهیم یادداشتی به کلمه‌ای اضافه کنیم باید یکی از گزینه های میدانم یا نمیدانم یا اضافه به لایتنر رو بزنیم وگرنه ذخیره نمیشه

بله این مشکل گزارش شده. کلید باز گشت/میدانم/نمیدانم مشکل داره. بقیه فرم‌ها مثل کشیدن به راست یا زدن روی قسمت تیره صفحه مشکلی نداره. در نسخه بعد این مشکل برطرف میشه

2 پسندیده

سلام
یه سوال داشتم
آیا میشه که ترافیک زبانشناس جزو ترافیک داخلی( نیم بها) محسوب بشه؟

اگه بشه تبلیغ و مزیت خوبی هم برای اپ به حساب میاد

1 پسندیده

متاسفانه در کشور ما به طور سیستماتیک یکی از اصلیترین قوانین اینترنت یعنی net neutrallity یا همون بیطرفی شبکه با انواع و اقسام عناوین به ظاهر جالب زیر پا گذاشته میشه.

1 پسندیده

@hnaseri
@golmirzaei

من یک پیشنهاد برای اپ زوم دارم
به نظر من خیلی خوب میشه که چون حجم ویدیو زیاده بشه با دانلود منجر دانلودش کرد.با این سرعت و وضعیت اینترنت ممکنه قطعی داشته باشه و کل دانلود از بین بره.ولی اگه بشه با دانلود منجر دانلود کرد اگر هم مشکلی پیش بیاد میشه از همون جا ادامه داد‌.این مشکل برام پیش اومده که دارم میگم.یک بار تا ۹۹ درصد رفت اینترنت قطع شد دوباره مجبور شدم کلش رو دانلود کنم :slightly_frowning_face:

سلام و خدا قوت. ببخشید امکانش هست گزینه ای رو فعال کنین که با انتخاب اون، به صورت اتوماتیک از درس اصلی بره درس لغت و بعدم داستان کوتاه و بعدم دیدگاه؟ میدونین مثلا درگیر یک کاری هستیم و داریم گوش میدیم که یهو درس تموم میشه و باید اون کار رو قطع کنیم و بزنیم درس بعد…یا موقع پیاده روی یا دوچرخه سواری…اگه اتوماتیک میرفت درس بعد خیلی بهتر بود…ممنون

1 پسندیده

سلام این گزینه وجود داره در قسمت اصلی درس سه نقطه سمت راست رو بزنید داخلش یک علامت پلی هست اون رو بزنید از اول تا آخر براتون پلی میکنه

1 پسندیده

1 نوشته با یک موضوع موجود ترکیب شدند: انتشار نسخه 7.0.14

ادامه بحث در انتشار نسخه 7.0.14