انتشار نسخه 7.0.13

سلام

نسخه 7.0.13 نرم‌افزار‌ها منتشر شده.

تغییرات این نسخه:

اضافه شدن قابلیت محاسبه زمان مطالعه به صورت مجموع یا مستقل
اضافه شدن امکان مشاهده آمار برنامه‌ها به صورت مجزا در صفحه آمار
رفع مشکل پخش جمله لایتنر
رفع برخی مشکلات دیگر

لینک

https://zapp.ir/install/
https://zooom.ir/install/
https://zbook.ir/install/

16 پسندیده

توی این نسخه انتظار داریم مشکل از دست رفتن اطلاعات چند روز برطرف بشه. لطفا اگر مجدد مشکل رو دیدید به ما اطلاع بدید

@sajjadroudi @ala @tahere_mehdizade

4 پسندیده

سلام
من میخوام تایم برنامه ها رو ،رو 120 تنظیم کنم
اما یهو میپره رو 40 دقیقه

یکی از اپ ها رو تایمش رو عوض کنم کافیه؟

1 پسندیده

اقای گلمیرزایی،قابلیت انتخاب متن انگلیسی رو اضافه نکردین؟

1 پسندیده

سلام خسته نباشی آقای @golmirzaei در قسمت توضیحات کلمات در صورت اضافه کردن متن فارسی یا انگلیسی ، متن ذخیره نمیشه در صورت ذخیره امکان ویرایش مجدد وجود نداره

سلام و وقت بخیر
آقای گلمیرزایی من به یه موردی برخوردم
راستش من اپ زبانشناسو رو تب لت پاک کرده بودم امشب از گوگل پلی ریختم
دیدم جوجه ام تغییر کرده طبق عکس زیر کلی خوشحال شدم :joy:

اما چون با گوشی مطالعه کرده بودم امروز لذا باید بازیابی پشتیبان میزدم تا ادامه مطالعه رو بتونم با تب لت انجام بدم
اما بعد از بازیابی جوجم شد مثل قبل

علتش چی میتونه باشه ایا ؟
پ.ن : البته اینو بگم که نسخه گوشیم اپدیت نبوده ها

3 پسندیده

سلام

من الان تست کردم مشکلی ندیدم.

اگه آپشن مجموع رو انتخاب کنید بله

خیر. از ویرایش استفاده کنید

من الان تست کردم مشکلی ندیدم اگر هنوز مشکل دارید یک بار force close کنید

توی تبلتتون لغت سفید کردید. و احتمالا فاصلتون کمه

درست نشد :frowning_face:
در حالتی متن ذخیره یا حذف میکنه که شما بعد از اعمال نوشته تون یکی از گزینه های میدانم ، اضافه به لایتنر و نمیدانم را کلیک کنید و گرنه تغییری ایجاد نمیکنه در حالی که قبلا بدون کلیک روی چنین گزینه هایی متن را ذخیره می کرد
با تشکر

آقای گلمیرزایی کاش ارتباط بین سه اپلیکیشن از بین می رفت
الان من با اپدیت زبانشناسم زیبوکم خود به خود اپدیت شده بوده و از اونجایی که پشتیبان گیری به صورت خودکار انجام میشه آخرین زمان رو ۵ دقیقه به ۱۲ پشتیبان گرفته که برنامه اون موقع جدید شده بوده و تمام اطلاعات من باز پاک شد :disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved:
الان بار چندمه من کتابامو از اول میخونم تا لغاتی که نیاز به لایتنر داشتم بفرستم لایتنر دیگه فرایندش خسته کننده شده
کاش یه چاره ای اندیشید
:persevere::persevere::persevere::persevere:

:neutral_face:
من الان تست کردم باز مشکلی نداره. برای همه لغات اینطوریه؟

من نفهمیدم چی شد که پاک شد؟

1 پسندیده

از اونجایی که شما روی دوتا دستگاه دارید استفاده میکنید احتمال اینکه داده‌هاتون رو overwrite کنید خیلی زیاده. دقیق توضیح بفرمایید چکاری کردید تا بتونم مشکلتون رو حدس بزنم

1 پسندیده

هم زیبوک و هم زبانشناس و هم زوم امتحان کردم هر سه این مشکل رو داشتند

پ.ن: زیبوک و زوم فقط روی تب لت دارم
فقط زبانشناسم رو دوتا دستگاس که حواسم به پشتیبان گیریش بود

بله. برای اینکه بتونم مشکل رو مجدد ایجاد کنم نیاز به یک سری سرنخ دارم. برای همین توی پیام قبلیم پرسیدم برای همه لغات اینطوری هست یا نه. یک سوال دیگه هم اضافه میکنم اینکه چطوری پنل رو میبندید؟

خانم @a.bayani
ما حدود 35 پشتیبان آخر شما رو داریم. چیزی که من توی این پشتیبان‌های شما میبینم اینه که هر باری که یک پشتیبان از برنامه زبانشناس شما گرفته شده هیچ اطلاعاتی از زیبوک توش نیست. بنابراین باز یک احتمال پر رنگ میشه. شما زیبوک رو روی تبلت‌تون مطالعه میکنید و زبانشناس رو روی گوشیتون. درست میگم؟ یا حداقل تا ۳ ۴ ساعت پیش اینطور بوده
در مورد اون تایم نه چیزی اضافه نکردیم :sweat::sweat:. نسخه 7.0.12 یه مشکل در این حوزه داشت. توی پیام هم خدمتتون گفتم. در حقیقت با هر بار عوض کردن برنامه تایم شنیدم ۲ برابر میشد. شاید از همون بوده

1 پسندیده

بله استاد
من زیبوک رو فقط رو تب لت دارم :slightly_smiling_face: زبانشناسم ساعت ۱۰ بود فک کنم که ریختم رو تب لت چون گوشیم شارژ نداشت میخواستم ادامشو با تب لت بخونم
یعنی میتونید اطلاعات سابق زیبوکمو برگردونید؟
یعنی از ساعت ۹شب به قبل باید باشه فک کنم

جناب @golmirzaei

من وقتی توی درس ها کلمات لایتنر رو مرور میکنم وقتی برمیگردم متن خود به خود پلی نمیشه چرا؟؟

نه نمیشه. الان پشتیبان زیبوک رو بذارم توش زبانشناس نیست. زبانشناس رو بذارم توش زیبوک نیست.
قبلا خدمتتون گفته بودم این جوری روی ۲ تا دستگاه یک مشکلاتی داره.
برنامتون چی بود کلا؟ زیبوک رو روی تبلت بخونید و زبانشناس رو روی گوشی؟ بدون اینکه بهم ربط پیدا کنن؟

:thinking::thinking:
بله مشکل داره.

1 پسندیده

بله برنامم همین بود آیا میشه؟
فقط امشب چون زنجیرم داشت به فنا میرفت مجبور بودم بریزم زبانشناسو تو تب لت
وگرن پاکش میکنم :persevere: البته اخرشم زنجیرم به فنا رفت :expressionless:

من از طریق دکمه back برنامه رو میبندم اما الان که این رو پرسیدید تو پس زمینه هم تمام برنامه رو بستم بعد گوشی رو هم خاموش روشن کردم :joy: اما مشکل ما سر جاش بود

1 پسندیده

من آخرین پشتیبانی که توی زیبوک گرفته بودید رو به عنوان آخری قرار دادم. توی تبلتتون بازیابی کنید.
ولی توجه کنید
۱- پشتیبان‌های برای همه برنامه‌ها مشترک هستند. پس اینکه روی تبلتتون زبانشناس نصب کردید و خواستید اطلاعات گوشیتون رو روش بازیابی کنید کار اشتباهی بوده و همین موجب پاک شدن اطلاعاتتون شده
۲- با این روشی که مد نظر دارید از مکانیزم پشتیبانگیری و بازیابی اصلا نباید استفاده کنید

در کل من توصیه میکنم ۲ تا حساب کاربری ایجاد کنید و هر کدوم از دستگاهاتون رو به یک حساب متصل کنید. اینطوری دیگه مشکلی براتون پیش نمیاد. البته اگه @hnaseri قبول کنه یک پکیج رایگان بهتون بده :sweat_smile::sweat_smile:

خوب پس یکی از حدس‌هام پرید.

1 پسندیده