انتشار نسخه 7.0.13

وای استاد خیلی ممنونم الان دیدم اوکی شد :star_struck::rose::rose:

وای نفرمایید ما همینجوری شرمنده لطف و محبتتون هستیم:blush: :blush::blush::see_no_evil:
یعنی اگه من زبانشناسو پاک کنم
و فقط زیبوک و زوم رو تب لت باشه مشکل زا هست بازم؟
در کل شرمنده اینقدر وقتتون رو گرفتم
همینکه اطلاعاتم برگشت خدا رو شکر
سپاس از شما :rose::rose::rose::rose:

1 پسندیده

نفرمایید

نه ربطی به اینکه چی نصب باشه یا نباشه نداره. این تصمیمی که گرفتید (اینه زیبوکتون از زبانشناستون جدا باشه) معادل اینه که انگار دو نفر متفاوت دارن زیان میخونن (از دید سیستم ما) حالا هر کدوم از برنامه‌ها رو نصب کرده باشن . فقط مشکلی که داره اینه که این دو نفر یکم به هم چسبیدن. یعنی توی یک محل دارن پشتیبان‌هاشون رو ذخیره میکنن. حالا اگه یکی از این افراد بخواد بازیابی کنه احتمال داره ذخیره اونیکی رو برداره و بعد از اتفاقی که میوفته ناراحت بشه :wink::wink:
پس یا باید کلا هیچکدوم بازیابی نکنن یا یک عمل جراحی کنن و کلا از هم جدا بشن.

1 پسندیده

چقدر جالب شرح دادین مشکلو قشنگ به عمق مطلب پی بردم :grin::grin:
راستش تب لت من از نوع تب لت کتابخونه لذا چون بزرگه خیلی سختمه همراه ببرم همه جا اما چون گوشیم حافظه کمی داره
برای همین دیدم فقط زبانشناس رو گوشیم باشه که راحت تر میتونم ازش استفاده کنم همه جا.
که خب متاسفانه این مشکلات پیش میاد. :joy:
پس همون دو اکانته جدا بهترین راه حله اینطور که مشخصه
بازم خیلییییی خیلی ممنونم از اینکه تا این موقع پاسخگوی سوالاتمون بودید. سپاس بیکران :rose::rose::rose:

1 پسندیده

علی آقا نمیشه مثل اپ های گوگل قابلیت Sync رو به زبانشناس اضافه کرد
که تو همه دیوایس ها بشه از آخرین اطلاعات استفاده کرد؟

و اینکه مشکل حداقل زمان مطالعه هنوز پا برجاست
وقتی یکی از اپ ها رو روی 120 دقیقه تنظیم میکنم، بقیه شون (دو تا اپ دیگه) رو 40 دقیقه نشون میده و این باعث میشه که اون دو تا اپی که 40 دقیقه ای هستن تیک زنجیره شون زودتر بخوره

1 پسندیده

همشون نسخه 13 هستن؟
همشون تیک مجموع دارن؟

بله

بله

الان زبانشناس روی 120 تنظیم شده
اما زیبوک و زوم روی 40 دقیقه هستن

خوب اشکال نداره اون ۴۰ ها رو هم روی ۱۲۰ تنظیم کنید. احتمالا تیک مجموع رو قبل از به‌‌روزرسانی اون دوتا زدید.

سلام
من از دیروز زنجیرم خود ب خود پاک شد!
31 روز داشتم یهو دیدم یه هفته اخرش پاک شده.
رفتم تو بازار دیدم اپدیت جدیدش اومده هر سه تارو اپدیت کردم
دیروزم مطالعه کردم اما دیگه همون دیروز ثبت شد برام و هفته قبل کلا تو بخش شنیدن هم کلا خبری ازش نیس!
اگه میشه راهنمایی کنید
@hnaseri
@golmirzaei
ممنون از محبت همیشگیتون

نسخه قبلی یک مشکلی در همگام سازی داشت در یک حالات نادری یک قسمت از اطلاعات پاک میشد.
لطفا اگر در حال مطالعه هستید مطالعتون رو قطع کنید. یک بار پشتیبان بگیرید و سپس به بنده اطلاع بدید

1 پسندیده

امتحان کردم
نشد

از اپ ها میرم بیرون و دوباره میرم توشون
یکیشون رو 120 تنظیمه و بقیه دوباره برمیگرده رو 40

الان پشتیبان گرفتم…

بنده پشتیبانتون رو اصلاح کردم. لطفا بازیابی پشتیبان رو بزنید. ترجیحا امروز این کار رو بفرمایید که پشتیبانگیری خودکار داده‌ی جدید‌تری ایجاد نکنه

1 پسندیده

سلام خسته نباشید، لطفا گزینه حذف را که قبلا موجود بود برگردونید.

تیک یا ضربدر رو بزنید تا حذف رو بتونید مشاهده کنید.

1 پسندیده

سلام وقت بخیر
آقای گل میرزایی یه مشکلی برای من پیش اومد قبلاً هم یکبار این اتفاق افتاده بود.
صبح من یک ساعت زبان گوش دادم بعد یهو هنگ کرد آمار امروزم صفر شد.
بعضی مواقع نوتیفیشنم که بسته نمیشه این اخطار رو میده اما مشکلی برای آمار پیش نمیومد جز دوبار.
نمی‌دونم چنین مشکلی واسه کسی پیش اومده یا نه.

سلام
از داخل همون برنامه‌ای که هنگ کرد و آمارتون صفر شد یک پیام بدید

همچنین آیا همه برنامه‌ها رو به نسخه ۱۳ به‌روز کرده بودید؟

متاسفانه الان رفتم بازیابی پشتیبان رو زدم
مطالعه دیروزم هم که بود پاک شده
فقط امروزو نشون میده

به دلیل اینه که ساعت ۱۰ شب (دیشب) مجدد پشتیبانگیری شده و اون پشتیبان از دسترس خارج شده.
من مجدد برگردوندم روی اون پشتیبان. اگر خواستید که بازیابی کنید.

سلام
من امروز چند دقیقه ای را با نرم افزار کار کردم اما زمان ان محاسبه نشده و هر چه قدر می خوانم جزو آمار محسوب نمیشه و از طرفی نمی تونم برای لغتی چیزی بنویسم و توضیحاتی را به ان اضافه کنم

در مورد زمان لطفا یک قسمت رو بخونید بعد بدون خارج شدن از برنامه یک پشتیبان بگیرید و سپس از داخل خود برنامه یک پیام بفرستید (قسمت پشتیبانی، ارتباط با ما)
بله توضیحات یک مشکلی در ذخیره اطلاعات داره. موقتا برای بستن صفحه توضیحات از کلید برگشت استفاده نکنید و پنل رو با کشیدن به راست و یا زدن روی قسمت تیره ببندید.