درجمله چی معنی شدهoffer؟؟؟

helped all the time by the friends he had offered shelter to in the winter سلااام میشه بگید دراین جمله offered چی معنی شده لغتش میشه پیشکشی کردن عرضه کردن ولی تو جمله ی چیز دیگه معنی شده

==================
این تاپیک مربوط به درس« خرگوش سخاوتمند » در نرم‌افزار «زبانشناس» است.
دوره: « داستان های بچه گانه » فصل: « بسته ی سوم »

3 پسندیده

سلام فاطمه خانوم
Offer معانی دیگه هم داره علاوه بر اونی که شما گفتین+(پیشنهاد)میشه
این درس کلا موضوعش درمورد خرگوش بوده که به همه کمکم میکرده و روزی خودش گرفتار میشه و دوستاش بهش کمک میکنن.
این جمله میگه:
همه ی اون دوستاش که این خرگوش-ع راه داده بوده تو زمستون به خونش،این ها(دوستاش)بهش کمک میکردن از دست اون(همون که دنبالشه)فرار کنه.
موفق باشین :tulip:

3 پسندیده

ممنون من همش لغات تک تک معنی میکنم بد معنی کل عبارت متوجه نمیشم در کنار هم

2 پسندیده

خواهش :tulip: :raised_back_of_hand:
کل داستان های قسمت بچه گانه رو اگه موضوعش رو بفهمین کاملا تو ذهنتون میمونه،مثلا داستان های بچه گانه رو اینجوری راهنماییتون میکنم که شما هم یادتون بمونه:
شما اول ببینین موضوع داستان چی بوده،مثلا:خرگوش سخاوتمند،خوب این خرگوش دوستاش رو به خونش راه میده و بعد خودش گرفتار میشه دوستاش بهش کمک میکنن فرار کنه از دست سیاه گوش،این میشه کل داستان که یادتون میمونه(البته فاریش).
مثلا به عنوان مثال:کلمه کلیدی این درس:راه دادن به خونش(دوستاش).
موفق باشین :tulip: :raised_back_of_hand:

2 پسندیده

اگه ممکنه معنی عبارت as if on cue رو هم بگید.ممنونم

1 پسندیده

سلام من هم همینطور که شما توضیح دادین داستانهای کودکانه رو میخونم…تو قسمت لاینتر تک تک لغات رو مرور میکنم و تو درس بیشتر تاکیدم به کل داستان و جمله و عبارته

2 پسندیده

سلام نازیلا خانوم
فقط موقعی که دارین لاینتر رو مرور میکنین به جمله هم حواستون باشه و یادآوری کنین اون لغت رو کجا دیدین و موضوعش درمورد چی بوده.چون اون جمله باعث میشه براتون یاداوری بشه کجا اون لغت رو دیدن و موضوع درس درمورد چی بوده،اینجوری سریع تر یاد میگیرین و تو ذهنتون بیشتر میمونه.
+یچیز دیگه:به لاینترتون لغات بیشتر از مثلا ۱۰ تا یا ۲۰ وارد نکنین،چون لغت که بیشتر بشه از انگلیسی زده میشین،دیگه حوصلتون نمیکشه مرور کنین.
موفق باشین :tulip: :raised_back_of_hand:

3 پسندیده

ممنون از راهنماییتون…بسیار مفید بود…:rose::rose::rose::rose:

2 پسندیده

خواهش :tulip: :raised_back_of_hand:
موفق باشین :raised_back_of_hand:

1 پسندیده