تاپیک درخواست کتاب برای اپلیکیشن زیبوک

نه ، بیگانه ی آلبر کامو رو نمی گم
دقیقا 14 تا کتاب بعد از اون !

5 پسندیده

اینم ندیدم :} ممنون و متشکر

4 پسندیده

سلام.جای ثروتمند ترین مرد بابل تو کتابها بسیار خالیه.
این کتاب که هم مربوط به مسایل مالی هست و هم داستان جذابی داره بسیار به من کمک کرده و واقعا جذابه.امیدوارم زودتر این کتاب رو تو زیبوک ببینم

14 پسندیده

این الان مناسب سنته که درخواست میدی؟ برو همون مرد عنکبوتیتو بخون صداتم در نیاد :expressionless::joy:

6 پسندیده

سلام درخواست کتاب “شجاع، نه کامل” را دارم. موضوع کتاب درباره تلاش برای هر کاری است که احتمالی برای موفقیت در آن وجود دارد نه کارهایی که مطمئن هستیم ۱۰۰% در آنها پیروز خواهیم شد. کتاب توسط نویسنده خوانده شده و امتیاز آن ۴.۶ است. متشکرم.

12 پسندیده

سلام @YoKambiz وقتتون بخیر و ممنون بابت کتاب های فوق العاده ای که تا الان قرار دادین :blush::rose:

کتاب pan’s labyrinth که یکی از زیبا ترین و غم انگیز ترین و عمیق ترین فانتزی ها هست رو درخواست دارم که اضافه کنید
فیلم زیبایی به کارگردانی دل تورو ازش ساخته شده که جایزه اسکار رو هم گرفت ، اما منتقد ها میگن که کتاب فراتر و عمیق تر از فیلم هست

نمره ی کتاب هم 4.7 هست در سایت آدیبل

اینم لینکش

لطفا در اسرع وقت قرار بدین
که خیلی مشتاقم بخونمش :grin:
بازم ممنون

13 پسندیده

سلام. وقت تون به خیر

مجموعه داستان مستاجر عمارت ویلدفلهال که شاهکار یکی از خواهران برونته س…داستان گرید شده ی این مجموعه تو اپلیکیشن موجوده ولی خیلی خوب می شد اگه امکان اضافه شدن مجموعه کامل هم فراهم میشد…بدون درنظر گرفتن محدودیت زمان این کتاب

موفق باشید

9 پسندیده
10 پسندیده

سلام…متشکرم. الان دیدم…تو بخش رمان اصلی
ممنونم ازتون بابت اضافه شدن این مجموعه و جین ایر

4 پسندیده

سلام کتاب حل معمای پشت گوش اندازی و اسکرام هنر دوبرابر کار کردن رو لطفا به مجموعه زیبوک اضافه کنین

7 پسندیده

لینک های تورنت هم به قرار زیر:
magnet:?xt=urn:btih:085c9e8e510884414f3b9969301962c6585f1049&dn=Scrum%3A+The+Art+of+Doing+Twice+the+Work+in+Half+the+Time±+Jeff+S&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.leechers-paradise.org%3A6969&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.openbittorrent.com%3A80&tr=udp%3A%2F%2Fopen.demonii.com%3A1337&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.coppersurfer.tk%3A6969&tr=udp%3A%2F%2Fexodus.desync.com%3A6969

magnet:?xt=urn:btih:884fdfe5bc30bbccc2d861df123a125a568c9681&dn=Solving+the+Procrastination+Puzzle±-Timothy+A.+Pychyl+Audiobook&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.leechers-paradise.org%3A6969&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.openbittorrent.com%3A80&tr=udp%3A%2F%2Fopen.demonii.com%3A1337&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.coppersurfer.tk%3A6969&tr=udp%3A%2F%2Fexodus.desync.com%3A6969

magnet:?xt=urn:btih:6a4c8a9148eb4ba9bcf25d163f142b6292a33cf1&dn=Solving+the+Procrastination+Puzzle+by+Timothy+A.+Pychyl+EPUB&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.leechers-paradise.org%3A6969&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.openbittorrent.com%3A80&tr=udp%3A%2F%2Fopen.demonii.com%3A1337&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.coppersurfer.tk%3A6969&tr=udp%3A%2F%2Fexodus.desync.com%3A6969

4 پسندیده

سلام و درود

خیلی وقته که کتاب درخواست ندادم چون مشغول خوندن کتاب‌هایی بودم که از قبل درخواست داده بودم.

رسالت جدیدم اینه که کتاب‌هایی رو که “Jim Dale” روایت کرده در بازه‌های زمانی خاصی، درخواست بدم که تمام کتاب‌های این راوی توی زیبوک تکمیل بشه.

فعلا دو مجموعه کتاب Harry Potter و Pater & Starcatchers و کتاب Ghost Hawk اضافه شده و در ادامه درخواست مجوعه‌ی سه گانه‌ی The Books of Beginning رو دارم.

با تشکر :pray:

13 پسندیده

سلام پروین خانم
به نظرم این کتابها با عنوان کتابهای آغازین در مجموعه داستان ها موجوده.

10 پسندیده

دقیقا صحیحه :+1: :+1: :+1:

ممنون

9 پسندیده

مرسی آقا مصطفی

اتفاقا خودمم الان دیدمش اومدم تغییرش بدم پیامتونو دیدم.

صبر کنید تا با یه مجوعه‌ی دیگه برگردم :grimacing:

آقا کامبیز دست شما هم درد نکنه که اضافه کردین

9 پسندیده

کاش کتاب pan’s labyrinth هم در اپ موجود بود یا میشد حتی :grimacing:

7 پسندیده

یکی از امکاناتی که خیلی نبودش به چشم میاد، امکان سرچه. به نظرم لازمه حداقل برای زیبوک این گزینه رو قرار میدادن. البته اسم کتاب‌ها فارسیه و گزینه‌ی سرچ بیشتر به درد عناوین انگلیسی میخوره چون ممکنه شخصی که سرچ می‌کنه ترجمه‌ی عنوان رو بلد نباشه یا اصلا عنوان طور دیگه‌ای ترجمه شده باشه.

@hnaseri

12 پسندیده

توی audible موجوده؟

فیلم و موسیقیش فوق‌االعاده است حتما کتابش هم همینطوره

7 پسندیده

بله . دو روز پیش درخواست دادم :grin:

بله دقیقا . کتابش جزئیات داستانی بیشتری داره و حتی بعضی منتقد ها میگن عمیق تر از فیلمشه

7 پسندیده

خب این هم سه‌گانه‌ی Stoneheart

11 پسندیده