تاپیک درخواست کتاب برای اپلیکیشن زیبوک

zbook
تاپیک درخواست کتاب برای اپلیکیشن زیبوک
0

image

سلام خدمت بزرگواران زبانشناس.

نمیدونم شاید میدونید یا شایدم نه.

مدتی بود داشتیم به کتاب های درخواستی در تاپیک زیر رسیدگی میکردیم.

خب حالا دیگه قصد داریم که اینو یکم رسمی ترش کنیم تا همه بیان و درخواستاشون رو بگن.

طی شمارشی که تو سیستمم داشتم متوجه شدم کتاب های زیادی در اختیار دارم که حدود 1 ترابایت داخل لپ تابم هستش و یک ترابایت هم داخل هارد اکسترنالم. که مجموعاً میشه گفت بالای 10 هزار تا کتاب موجوده.

و خب بهتره اینارو با دوستان به اشتراک بزارم تا همه استفاده کنن.

چند نکته:

1. کتاب های خلاف شرع ندارم. اگه کتابی مد نظرتونه که توش فحش هست ولی محتویاتش مشکلی نداره، بله دارم و اونو براتون با سانسور کلمات مورد دار میفرستم تو زیبوک.

2. ممکنه کتابی که درخواست می کنید، رو نداشته باشم. اگه نداشتم سرچ میکنم تا پیدا کنم. اگه پیدا نشد، پس شرمنده باید بیخیال کتاب بشید.

3. به من توسط آقای ناصری دسترسی به سرور داده شده. یعنی کتابو من مستقیم میفرستم رو سرور و پس از تایید ایشون وارد اپلیکیشن میشه. پس بعد از ارسال حدود 1 تا 3 روز زمان میبره تا بیاد رو اپلیکیشن.

4. اضافه کردن کتاب بستگی به محتوا و حجمش داره. مثلا کتاب شرلوک هولمز رو من تو دو روز جمع کردم و فرستادم. که شامل کتاب های بسیاری میشد. ولی برخی کتاب ها ممکنه پی دی افشون متنی نباشه و باید از عکس متن رو استخراج کرد. که خب اونا خیلی وقت گیر هستند. پس صبور باشید. ضمناً آسیاب به نوبت. یه جدول تهیه میشه که دونه دونه از نفر اول تا آخر کتاب ها بررسی میشه و قرار میگیره. پس اگه تهه جدول بودید باید بیشتر از اول جدول صبر کنید :grin:

5. کتاب هایی که انتخاب می کنید، حتما از سایت audible.com لینک کتاب رو اینجا بفرستید تا من بدونم کدومه دقیقاً.

6. حتماً در نظر داشته باشید کتاب هاتون خیلی خیلی بزرگ نباشه. مثلا کتابی Anna Karenina حدود 1 گیگ و نیم هستش و بیش از 200 بخشه. خب مشخصه گذاشتن این کتاب و آماده کردنش فایده ای نداره. چون به جای این میشه 5 تا کتاب کوتاه تر و بهتر گذاشت. ( در نظر داشته باشید که سرور زیبوک در حال حاضر نیاز به ارتقا داره پس حجم زیادی برابر با کتاب کمتر)

خب با در نظر گرفتن این نکته ها. بفرمایید کتاب مورد نظرتون رو انتخاب کنید و درخواستتون رو بفرستید :slightly_smiling_face:

وضعیت درخواست ها

شماره نام انگلیسی کتاب نام فارسی کتاب نویسنده سفارش دهنده وضعیت؟
1 The Compound Effect اثر مرکب Darren Hardy Nasim_yas :white_check_mark:
2 The 4-Hour Workweek هفته کاری 4 ساعته Timothy Ferriss F.doosti :white_check_mark:
3 The Power Of Habits قدرت عادت Charles Duhigg Nasim_yas :white_check_mark:
4 Fire and Fury خشم و آتش Michael Wolff mht0017 :white_check_mark:
5 The 5 Second Rule قانون 5 ثانیه Mel Robbins Nasim_yas :white_check_mark:
6 Dumbing Us Down مدارسی که ما را کند ذهن میکند John Taylor Gatto Kambiz_mbi :white_check_mark:
7 Weapons of Mass Instruction سلاح های آموزش جمعی John Taylor Gatto Kambiz_mbi :white_check_mark:
8 Never Let Me Go هرگز رهایم مکن Kazuo Ishiguro atefeh.ht1993 :white_check_mark:
9 The Remains of the Day بازمانده روز Kazuo Ishiguro atefeh.ht1993 :white_check_mark:
10 What I Talk about When I Talk about Running وقتی درباره دویدن صحبت می کنم، چه می گویم؟ Haruki Murakami mini_me :white_check_mark:
11 Little House Collection مجموعه خانه کوچک Laura Ingalls Wilder zahra.sheikhi76 در دست انجام
12 Into the Wild در حیات وحش Jon Krakauer zahra.sheikhi76 در صف
13 A Walk in the Woods پیاده روی در جنگل Bill Bryson afarkhani در صف
14 Kafka on the Shore کافکا در ساحل Haruki Murakami atefeh.ht1993 در صف
15 The Rat Collection مجموعه کتاب موش Haruki Murakami atefeh.ht1993 در صف
16 Money, and the Law of Attraction پول، و قانون جذابیت Esther Hicks, Jerry Hicks Meysam20 در صف
17 The Secret راز Rhonda Byrne Meysam20 در صف
18 James and the Giant Peach جیمز و هلوی غول پیکر Roald Dahl mostafa.76 در صف
19 Coraline کارولین Neil Gaiman mostafa.76 در صف
20 Charlie and the Chocolate Factory چارلی و کارخانه شکلات Roald Dahl mostafa.76 در صف
21 Alice’s Adventures in Wonderland آلیس در سرزمین عجایب Lewis Carroll mostafa.76 در صف

خلاصه اینکه کلید کتابخونه دست آقا کامبیزه :joy:

سلامممم
تشکر از زحماتتون آقا کامبیز بزرگوار :rose::rose::rose:
کتاب اثر مرکب دارن هاردی
کتابthe piwer of habitاثر چارلز دوهیگ
کتاب 5second ruleاز مل رابینز
سپاس مجدد از زحماتتون :clap::clap:
ببخشید زیاد شد :sweat_smile::see_no_evil:

ماشالاهههه :clap::clap:

سلام…کتاب Game of thrones

شدیدا باهر دو موافقم :joy::grin::heart:

انقد کتاب تو زیبوک هست ادم وقت نمیکنه بخونه واقعا من ک گیج شدم نمیدونم از کجا شروع کنم ب کجا برسم :joy::joy::joy:
واقعا خسته نباشید میگم به تیم زبانشناس مخصوصا اقا کامبیز که زحمت اماده کردن کتاب هارو میکشن :tulip::tulip:

خیلی ممنون اقا کامبیز, فقط یه سوال یادمه قبلا در این مورد در تاپیکی که اقای ناصری گذاشته بودن صحبت شده بود, که ما کتابها رو از سایت مد نظر میفرستادیم تو تالار تا ایشون اماده کنن و خریداری کنن.

سلام آقا کامبیز گرانقدر :tulip::tulip::tulip:
دم شما گرم :clap::clap::clap:
منم کتاب 4Hour workweek رو پیشنهاد میدم
البته نمیدونم داخل اپ هستش یا نه :grin::sweat_smile:

آره این خیلی خوبه
نویسنده ش Tim Ferris هستش که با همین (تیم فریس) اگه سرچ کنید پادکست خیلی باحالی هم داره

سلام آقا کتاب با ژانر سیاسی هم میذارید؟
یه کتاب هست به اسم Fire and Fury: Inside the Trump White
از کتاب های خفن و پر فروش در آمریکاست
اگر مقدور بود این رو هم بی زحمت به اپ اضافه کنید

بله حتما :grin:

این دو کتاب میره در صف بعدی ها :grin: چون دیر گفتید :smirk::rose::joy:

به سلام الهه خانوم گرامی کاربر قدیمی تالار.

بله حتما :rose::rose:

اونایی ک دوست دارید رو بخونید محدثه خانوم :grin:

زنده باشید خانوم محدثه مهربان :rose::rose:

بله درست میفرمایید. اون کتاب ها تهیه شده و قراره اضافه بشن. ولی اگه خیلی عجله دارید اسم بدید و لینک آدیبل من بررسی کنم بزارم.

سلام فاطمه خانوم.

مرسی. اینو حقیقتش اومدم بزارم قبلاً ولی خب یکم متنش مثل اینکه با کتاب صوتی ای که در دست دارم نمیخونه. چون آپدیت کرده تیم فریس.

ولی چشم سر فرصت حتماً میزارم. چون کتاب عالی ایه.

دقیقا درسته. پادکستش حرف نداره. من یکی دوتاشو گوش دادم.

بله اگه مورد نداشته باشه میشه گذاشت.

دوستان هیچکس لینک آدیبل ارائه نداد. این نشون میده هیچکس توضیحات من رو نخوند و عنوان رو دیدید و بووووم درخواست کتاب کردید :grin:

عه ماشالاه به چشمان تیز بین شما :unamused: ایرادی نداره . :grin::grin:
بابت همینا هم که زحمت میکشین ممنونم :clap::clap:

دارن هاردی ظاهراً کتابشو از آدیبل برداشته :grin:

اون نسخه ای که شما زدید نسخه خلاصه شدست. :joy::joy:

هر چند مهم نیس من دارمش :stuck_out_tongue:

عه اخه بقیشم خلاصه بود :see_no_evil:

به به سپاسسسسس. مرحبا به این گنجینه :heart_eyes::grin:

اصلا هم بزرگ نیست فقط احتمالا یه سرور مخصوص به خودشو میخواد :wink::grin::laughing:
ولی خداییش ارزششو داره

شماره نام انگلیسی کتاب نام فارسی کتاب نویسنده سفارش دهنده وضعیت؟
1 The Compound Effect اثر مرکب Darren Hardy Nasim_yas
2 The 4-Hour Workweek هفته کاری 4 ساعته Timothy Ferriss F.doosti
3 The Power Of Habits قدرت عادت ها Charles Duhigg Nasim_yas
4 Fire and Fury آتش و خشم Michael Wolff mht0017
5 The 5 Second Rule قانون 5 ثانیه Mel Robbins Nasim_yas
6 Dumbing Us Down مدارسی که ما را کند ذهن میکند John Taylor Gatto Kambiz_mbi
7 Weapons of Mass Instruction سلاح های آموزش جمعی John Taylor Gatto Kambiz_mbi

خب دوستان این تا اینجا

چند تا مورد:

@nasim_yas

شما خوش شانس بودید که تمامی این کتاب ها رو دارم :grin::grin: اما چون باید حق همه یکسان ادا شه من یکی در میون کتاب های شمارو قرار میدم.

@F.doosti

شما هم خوش شانس بودید و دارمش :grin:

آخرین نسخشم دارم :stuck_out_tongue:

@mht0017

کتاب شما رو نداشتم. ولی تونستم پیدا کنم.

درباره 11 ساعت هم مشکلی نیس. اینجور کتاب ها رو میشه قرار داد.

اما

@Ela

کتاب شمارو دارم الهه خانوم، نه تنها یکیش. بلکه تمامی مجموعه هاشو تا به الان. چون این کتاب یکی نیس.

اما متاسفانه هر کتاب 30 ساعته و هر کتاب یک گیگه. خب انصافا زیاده و نمیشه فعلا گذاشت. تا خرید یه سرور قوی باید صبر کنید :grin:

اقا کامبیز دو تا کتاب اشاره شده در درس قدرت, نانسی دورو و هاردی بویز رو هم بزارید لطفا

قرار گرفته :grin:

دمت گررررررررررررررم :clap::clap::clap: .آقا من یه آنچه خواهید دید فعلا برم .کتاب که اومد یه تاپیک خفن واسش میزنم بچه ها حال کنن فعلا این دوتا ویدیو به عنوان پیش معرفی واسه کتاب fire and fury داشته باشین

اینم نسخه هیلاری کیلینتونیش

به به :heart_eyes::heart_eyes:
مررسی آقا کامبیز قهرمان :clap::clap::clap::ok_hand:
در خوش شانسی من که البته شکی نیست :joy::joy::sunglasses::relieved:

کامبیز جان میشه دو تا کتاب زیر رو قرار بدی؟

بله حتما سفارشی زودتر از بقیه قرار میدم براتون دوست عزیز :rose::rose::rose: