دوستانی که درخواست کتاب در اپلیکیشن زیبوک دارند، بخوانند

سلام دوستان عزیز. روزتون بخیر و امیدوارم حسابی پر انرژی باشید.

حدود 6 ماه از انتشار اپلیکیشن زیبوک میگذره و اگه شما هم طرفدار این اپلیکیشن هستید مطمئنا شاهد تلاش تیم برای اضافه شدن منابع بودید.

در این چند وقت یه تاپیک هم برای درخواستی ها زده شد که کاربران عزیزی که از این اپ استفاده می کنند، درخواست هاشون رو ارائه بدن و در اپلیکیشن قرار بگیره.

تا به الان که این تاپیک ایجاد میشه 90 درخواست لیست شد که به بیش از 70 درصد اونا رسیدگی شده و با افتخار این مقدار رو به صد در صد خواهیم رسوند.

از تاریخ 17 اسفند 97 یکم در رسیدگی به درخواستی ها تغییراتی ایجاد کردیم که بتونیم به بهترین نحو ممکن هم اپلیکیشن رو پر از منابع خوب کنیم و هم اینکه همه راضی باشن.

پس اگه درخواستی دارید حتما این موارد رو مد نظر قرار بدید:

1. اضافه کردن لینک آدیبل

اگر درخواستی دارید حتما قبل از ارسال درخواستتون در تاپیک درخواست کتاب وارد سایت Audible.com بشید و نام اون کتاب رو جستجو کنید.

وقتی پیداش کردید موارد زیر رو بررسی کنید:

زمان کتاب: در نظر داشته باشید هر چه زمان یک کتاب بالا باشه یعنی حجم اون هم بیشتر خواهد بود. پس یعنی فضای بیشتری از سرور میگیره. حداکثر زمان کتاب درخواستی شما 15 ساعت خواهد بود که میشه چیزی حدود 300 مگابایت.
امتیاز: فرض بگیریم شما میخواید از یک سایت آنلاین کالایی خریداری کنید. حتما به امتیاز اون جنس و نظر مردم توجه خواهید کرد. پس اگه نمره اون جنس پایین باشه برای خریدش دو به شک خواهید شد. دقیقا این موضوع رو در درخواست هاتون هم رعایت کنید. حتما کتابی رو درخواست بدید که در این سایت نمره بالایی داشته باشه. حداقل نمره برای درخواست یک کتاب 4.5 هستش.

2. محتوای کتاب

سایت زبانشناس همواره پیرو قوانین کشور خواهد بود و محتوایی که برخلاف قوانین باشه قرار نخواهد گرفت. محتواهایی از قبیل:

کتابهای غیر اخلاقی
کتابهای سیاسی
کتابهایی که پیرو خشونت بیش از حد یا بر خلاف فرهنگ و عرف کشور باشند.

پس حتما درباره کتابی که درخواست می کنید این موارد رو هم در نظر بگیرید.

3. دلیل شما برای درخواست این کتاب چیه؟

حتما در هنگام درخواست به سوالات زیر پاسخ داده و ضمیمه درخواستتون کنید:

• موضوع این کتاب چیه؟
  • آیا فکر می کنید این کتاب مورد استقبال سایر کاربران نیز قرار میگیره؟ چرا؟
  • چرا این کتاب رو درخواست دادید؟

آیا محدودیتی برای درخواست وجود داره؟

بله. برای اینکه حق کسی ضایع نشه و به همه درخواست ها رسیدگی شه یه سری محدودیت قرار دادیم.

محدودیت درخواست ها به شرح زیره:

• کاربران حرفه ای: 5 درخواست
  • کاربران معمولی: 3 درخواست
  • کاربران پایه ای: 1 درخواست

نکته: هر کاربر که تعداد درخواست هاش به اتمام رسید باید صبر کنه تا درخواست هاش رسیدگی بشه تا بتونه کتاب های جدید درخواست کنه. یعنی مثلا یه کاربر پایه ای کتابی درخواست داده تا کتابش وارد اپلیکیشن بشه باید صبر کنه تا بتونه کتاب بعدیش رو درخواست بده.

نکته 2: امکان تغییر درخواست وجود داره. مثلا شما از 5 تا کتاب درخواست دادید و به کتابی بر میخورید که دوست دارید سریعاً اون رو داشته باشید. پس میگید کتاب الف رو حذف کن، کتاب ج رو جایگزینش کن.

چقدر زمان میبره تا کتابم اضافه شه؟

کتاب شما در صف قرار خواهد گرفت و وقتی نوبت شما رسید در برنامه قرار میگیره و اضافه میشه.
هر کتاب میانگین 3 تا 4 ساعت از تیم زمان میگیره تا آماده شه. این مقدار با توجه به تعداد صفحات متغیره.

آیا راهی هست که من سریع تر کتابم اضافه شه؟

بله اگه فعالیت شما در تالار مفید باشه کتاب های شما در اولویت خواهند بود.

آیا راهی وجود داره سریع تر به مقام کاربر حرفه ای برسم و جایزه های بیشتری دریافت کنم؟

بله، شما هر کتابی مطالعه می کنید و براتون جذابه رو می تونید نقد و بررسی کنید و براش یه مطلب بنویسید. اینجوری میزان فعالیتتون بالا میره و سریعاً به درجه کاربر حرفه ای می رسید. جایزه شما اکانت رایگان در اپلیکیشن های زبانشناس، زیبوک، زوم و 10 درخواست کتاب و یک درخواست منبع زوم خواهد بود.

درخواست مجموعه کتاب چگونه است؟

اگه کتاب شما شامل مجموعه ای از کتاب ها میشه باید از موارد زیر پیروی کنید:

• نمره میانگین هر کتاب در سایت آدیبل باید 4.5 باشه
  • کاربر حرفه ای باشید
  • باید تیم ما اون رو تایید کنه
  • و فاکتور های بالا رو هم شامل بشه.

سوالی دارید حتما در این تاپیک بپرسید و اینکه منتظر چی هستید؟ کتاب هاتون رو در تاپیک زیر درخواست کنید و از کتاب خوندن لذت ببرید.

برای عضویت در کانال تلگرامی ما اینجا کلیک کنید

46 پسندیده

مرسی آقا کامبیز
خداقوت

6 پسندیده

سلام آقا کامبیز.
امروز بعد حدود سه ماه زیبوک رو باز کردم،چقدر کتاب اضافه شده،خیلی زیاد شدند.دست شما دردنکنه.خسته نباشید :rose:

3 پسندیده

سلام آقا کامبیز. خسته نباشید :hibiscus:

حتما باید اینارو بنویسیم؟

4 پسندیده

سلام ممنونم آقا مصطفی :rose::rose:

مرسی از شما کیمیا خانوم. ایشالا راضی باشید :rose::rose:

سلام زنده باشید :rose::rose:

بله

دلیل طرح این سوالات اینه که برخی کتاب ها خاک نخورن و فضا نگیرن. درخواست هایی بوده که انجام شده ولی کتابها خونده نشدن متاسفانه.

چون ظرفیت محدوده باید کتابهایی قرار بگیره که واقعا ارزش گذاشتن باشه.

حالا پاسخ نیازی نیست خیلی کامل باشه. همین که در حد یک خط هم باشه کافیه.

مثلا اگه من بخوام کتاب تسلط رو پیشنهاد بدم میگم:

درباره تسلط بر مهارات و چگونگی یادگیری

بله حتما، چرا که تو زندگی امروز خیلی از مردم درگیر خرافات کتاب های self help قرار گرفتن و ارزش یادگیری یک مهارت رو به صورت عمیق درک نکردن. با خوندن این کتاب مردم چالش های واقعی یادگیری رو درک خواهند کرد.

این کتاب رو افراد موفق زیادی معرفی کردن و تاکید داشتن که این کتاب خونده شه.
همچین یه کلیپ کوتاه درباره این کتاب در سایتی دیدم که نظرمو جلب کرد : ( لینک اون کلیپ رو میزنم)

و…

الان من که بخوام به درخواست ها رسیدگی کنم متوجه میشم که اولا اون شخص حتما این کتاب رو خودش میخونه و از سمت دیگه میشه بهتر تصمیم گرفت که آیا دیگران میخوننش یا خیر. :grinning:

12 پسندیده

آیا کتابایی که قبلا قرار گرفتن امکانش هست که پاک بشن یا باقی میمونن

3 پسندیده

کتابی که قبلا قرار گرفته باشه دیگه حذف نمیشه. مگر اینکه گزارش داده شه برخلاف قانون و مقررات باشه

5 پسندیده

سلام.خسته نباشید.برای ما مبتدی ها این امکان رو در زبانشناس هم قرار بدید.مثلا من برای گسترده خوانی علاوه بر vip ای جی و مرور انگلیسی قدرت هر روز یک خبر از مجموعه اخبار انگلیسی میخوانم.داره تموم میشه .کاش میشد سری جدید اضافه کرد.خیلی متنوع و سرگرم کننده است.از هر چیز و هر جا صحبت میکنه.تشکر

5 پسندیده

کسی که VIP می‌خونه مبتدی نیست

4 پسندیده

با عرض معذرت
نمیدونم اینجا جای مناسبی برای پرسیدن این سوال هست یا نه
وقتی خود اپلیکیشن زبانشناس رو داریم به دوتای دیگه (زوم و زیبوک) نیازی هست؟!
نقش مکمل دارن یا هر کدوم سازوکار متفاوتی دارن؟!
چون یبار نصب کردم زیبوک رو و حس کردم همه مطالبش توی خود زبانشناس هست.
ممنون :herb:

4 پسندیده

این مطلب رو بخونید

5 پسندیده

سلام.تشکر :pray: چون جناب ناصری تو یکی از تالارها گفتن زیبوک برای حرفه ای هاست عرض کردم.

4 پسندیده

سلام آقا کامبیز
تشکر فراوان از زحماتتون بابت گردآوری این مجموعه ی فوق العاده و ارزشمند.
سپاس از شما :rose::rose:

4 پسندیده

سلام سارا خانوم. مرسی ازتون. ایشالا که راضی باشید :rose::rose::rose:

6 پسندیده

میشه لطفا گزارشی از میزان مطالعه کتاب های زیبوک ارائه کنید؟
خیلی ها ممکنه مثل من به ترتیب مشغول خوندن کتاب ها باشند و منابعی ک نخونه مونده در آینده خونده بشه.

6 پسندیده

سلام
بنده هم موافقم. اگر امکانش هست کتاب های پرطرفدار زیبوک رو که زیاد خونده شده ذکر کنید خیلی جالب میشه.
باتشکر

8 پسندیده

با سلام خدمت همگی
بنده درخواست درج اسامی اصلی کتابها و نویسنده و یا مترجم (از زبان دیگر به انگلیسی ) در مجموعه گرانبهای زیبوک دارم. لطفن اگر دوستان هم از این کار پشتیبانی می کنند تایید فرمایند تا در ورژنهای بعدی بروز رسانی برنامه ها یاوران توسعه دهنده اقدام فرمایند. با تشکر

توضیح برای دوستان : در تصویر همچنانکه ملاحظه می فرمایید اسم فارسی داستانها را داریم به و بعضی از اسامی داستانها را به صورت نا خوانا در تصویر ریز داستان مشاهده می کنیم اما نام انگلیسی بعضی از آنها واضح نیست و یا دیده نمی شود و یا قابل خواندن نیست و نا م نویسنده داستان هم نا معلوم است من عرض کردم اسامی نویسندگان داستانها و اسم اصلی و کامل داستان را به انگلیسی داشته باشیم بهتر است چون نام بعضی از کتابها از روی ترجمه فارسی آن شاید بصورت دقیق نتوانیم حدث بزنیم. امیدوارم توضیح رسا باشد.

13 پسندیده

Pls ad 'atomic habits written by james clear

4 پسندیده

سلام. وقت تون به خیر

یه کتاب می خواستم پیشنهاد بدم برا اضافه کردن به اپلیکیشن.

• موضوع این کتاب چیه؟ تمریناتی داره برا تقویت صدا
  • آیا فکر می کنید این کتاب مورد استقبال سایر کاربران نیز قرار میگیره؟ چرا؟ برا کسایی که فکر می کنن نیاز دارن صداشون رو تقویت کنن، بله
  • چرا این کتاب رو درخواست دادید؟
    راستش، حس می کردم باید بیشتر رو صدام کار کنم. صدام بد نیست ولی می خوام بهتر از اینی که الان هست، شه.
    تو گوگل سرچ کردم. به این صفحه هدایت شدم.
    صدای خود را آزاد کنید - دانلود رایگان خلاصه کتاب صدای خود را آزاد کنید
    این هم سایت خود کتاب:
    Set Your Voice Free Book by Roger Love - Free Gifts
    از لحاظ حجمی، سایتی رو که فرموده بودید، بررسی کردم. مشکل نداره. تنها مساله، ریت 4.1 کتاب هست که :thinking: امیدوارم خود کتاب به گونه ای باشه که این بخشش رو نادیده بگیرید.

با تشکر

4 پسندیده

با سلام و وقت به خیر

لطف می کنید کتاب های روانشناسی john Gray رو هم به اپلیکیشن اضافه کنید. متشکرم

https://www.audible.com/search?keywords=john+gray&ref=

همه ی کتاباشون پرطرفدار هستند و مباحث روانشناسی-ارتباطی…مثل کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی
زمان و رنک شون هم با مواردی که شما درنظر داشتید، می خونه.
من گزینه هایی از کتابای این نویسنده رو تونستم پیدا کنم ولی ستاره ها و زمان هر کتاب برا برخی از اونها غیرمعموله
بازم ممنونم از توجه تون

10 پسندیده