تاپیک درخواست کتاب برای اپلیکیشن زیبوک

یکی از امکاناتی که خیلی نبودش به چشم میاد، امکان سرچه. به نظرم لازمه حداقل برای زیبوک این گزینه رو قرار میدادن. البته اسم کتاب‌ها فارسیه و گزینه‌ی سرچ بیشتر به درد عناوین انگلیسی میخوره چون ممکنه شخصی که سرچ می‌کنه ترجمه‌ی عنوان رو بلد نباشه یا اصلا عنوان طور دیگه‌ای ترجمه شده باشه.

@hnaseri

12 پسندیده

توی audible موجوده؟

فیلم و موسیقیش فوق‌االعاده است حتما کتابش هم همینطوره

7 پسندیده

بله . دو روز پیش درخواست دادم :grin:

بله دقیقا . کتابش جزئیات داستانی بیشتری داره و حتی بعضی منتقد ها میگن عمیق تر از فیلمشه

7 پسندیده

خب این هم سه‌گانه‌ی Stoneheart

11 پسندیده

این هفته ما سه تا کالکشن گذاشتیم.

احتمالا کالکشن یکی دو هفته ای بمونه ولی چشم حتما بررسی میکنیم.

فعلا تمرکز اصلی ما کتاب های پرطرفدار در سالهای مختلفه. تا الان سال های 2015 تا 2019 رو قرار دادیم.

10 پسندیده

متاسفانه موجود نیس

متاسفانه طبق استاندارد های زیبوک نیست

فقط 18 نفر rate کردن

لطفا استاندارد های درخواست رو رعایت کنید

متاسفانه این کتاب در دیتابیس ما موجود نیس

لطفاً طبق استاندارد ها درخواست بدید

متاسفانه این کتاب در دیتابیس ما موجود نیس

این کتاب شامل استاندارد های زیبوک نمیباشد

دوستان در نظر داشته باشید که کتابها هر چه معروف تر باشن شانس گذاشتنشون هم بیشتر خواهد بود.

معمولا کتابهای 2019 رو فقط ما می تونیم از تورنت بگیریم که دردسر بسیار بالایی داره. کتاب های معروف قبل 2018 رو ما قبلا تهیه کردیم و در دیتابیس داریم. حالا دلار گرون شده و حتی یه اکانت دراپ باکس هم نمیشه خرید.

پس خیلی فاکتور ها الان ملاک میشن در درخواست ها. در تورنت مثلا کتابی رو بگیریم مشخصاً چپتر بندی شده نیست. باید کل کتاب رو در قالب یک فصل بزاریم که خب انصافا خوب نیس.

پس لطفاً از این بابت مارو یاری بدید:

1. حتما قبل از درخواست قوانین مربوط به درخواست رو مطالعه کنید
  2. آیا واقعاً کتاب معروفه؟ آیا ممکنه بجز شما دیگران هم بخونن؟
  3. حتما قبل از درخواست یه بررسی کنید ببینید در زیبوک موجود هست یا نه؟ ( به مرور بخش سرچ در اپ ایجاد خواهد شد - کی؟ فعلا نمیتونیم نظری بدیم. چون تیم به شدت درگیره و ما دست تنهاییم)
10 پسندیده

دقیقا این دردسرها چیه؟
چون من لینک اونها رو هم داده بودم هم به کتاب و هم صوت کتاب
من دسترسی هایی واسه تامین کتاب دارم

4 پسندیده

من هم دسترسی دارم اما دردسر هاش اینه که معمولا کتاب ها چپتر بندی نیستند. یعنی مثلا کتابی که 20 چپتره در یک فایل صوتی جای میگیره که برای آپلود در زیبوک خوب نیست.

مورد دوم هزینه دانلود هستش. ما برای راحتی دانلود مجبوریم از راپیدپارس اکانت دانلودر تورنت بخریم ( که اکانت شخصی منه) و من از جیبم دارم پول میدم :joy: :joy:

10 پسندیده

اگر بخواین می تونم باهاتون همکاری کنم در این زمینه

4 پسندیده

حق با شماست عذر می خوام

4 پسندیده

سلام.
کتاب شازده کوچولو تو اپ موجوده…من آدرسش رو بعد از پیام شون, براشون گذاشتم

خوب بود برا این ریت یه تخفیف قایل می شدید…مثلا کتاب معروف قورباغه ات رو بخور خیلی کاربردیه و مشهور…حداقل تو ایران…و هم یکی از پادکستای ای جی در این مورد…ولی متاسفانه ریت پایینی داره

7 پسندیده

اگر جایی واسه آپلود تعیین کنید شاید بتونیم بهتون کمک کنیم که نخواین همه رو خودتون دانلود کنین یا بخواین از اشتراک شخصی تون استفاده کنین. شکوندن فایل ها هم با نرم افزارهایی که کار می کنین آموزش بذارین خیلی سخت نیست گروهی انجام می شه

6 پسندیده

کتاب آتش و خون تاریخچه ای از زندگی تارگرین هاست و خوشبختانه مشکلات اخلاقی بقیه کتابهای مجموعه نغمه آتش و یخ رو نداره
با اینکه دلم میخواد کل مجموعه رو قرار بدین ولی خب فعلا اینو درخواست میدم که دردسرش کمتره

4 پسندیده

هر کتابی که بخوایم درخواست بدیم باید حتما توی سایت audible.com باشه؟
من کتاب هنر شفاف اندیشیدن رو می خواستم ولی اونجا پیدا نشد

4 پسندیده

سلام، این کتابهای غیرداستانی یجورایی خیلی آبکیه، همه اش موفقیت و این داستاناست. من میخواستم ببینم امکانش هست history of western philosophy , برتراند راسل اضافه بشه؟

4 پسندیده

فک کنم این کتاب داخل اپلیکیشن وجود داشته باشه

5 پسندیده

سلام . یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه کتاب رو از روی جلدش قضاوت نکنید :blush:
کتاب های موفقیت و انگیزشی به قول شما اغلب آبکی هستن و منم قبول دارم
اما کلمه ی موفقیت توی فرهنگ ما کلیشه ای شده و فقط به همون متریال آبکی که تقلا میکنه انگیزشی هم باشه ، اطلاق میشه !

کتاب های غیر داستانی که اشاره کردید ، اغلب در زمینه ی توسعه ی فردی و خودآگاهی قرار میگیرن
اغلب روش های تمرینی شامل ایجاد عادات مفید ، مدیریت زمان ، روش های هدف گذاری ، ایجاد روتین و ریتم روزمره ، روانشناسی یادگیری ، علوم مدیریتی و استراتژی و از این دست مسائل هستن
که البته بیشتر بر اساس علوم روز دنیا و تجربیات جمعی نوشته شدن :blush:

8 پسندیده

وااای کتابای این تیپی عشقن
واقعاً عالین :unamused::+1:
از داستانیا خیلی بهترن حداقل ادم ی چیز یاد میگیره ب کارِ آدمم میاد !

7 پسندیده

دقیقا من کششِ عجیبی دارم نسبت به این جور کتابا
برعکسش حتی بهترین رمان ها از دید عموم برام کسل کنندس و نمیتونم ارتباط برقرار کنم باهاشون و لذتی رو ک دیگران از خوندنشون بدست میارن رو نمیتونم درک کنم :neutral_face:

7 پسندیده

دقیقاً سارا جوون منم همینطورم :grin::woman_facepalming::+1:

6 پسندیده