تاپیک درخواست کتاب برای اپلیکیشن زیبوک

با سلام و تشکر
این کتاب در audible هست و من لینکش رو هم گذاشته ام
منظورتون چیه که این کتاب موجود نیست؟

4 پسندیده

سلام میشه کتابای جین استین رو قرار بدین غرور و تعصب بود.
اما
عقل و احساس
ترغیب
و بقیه…:grin:

8 پسندیده

کتاب عالی هست اگه وارد زبانشناس بشه خیلی استقبال میشه

6 پسندیده

سلام دوستان وقت بخیر ی سوالی داشتم … کتابهای جدید به مجموعه های سطح بندی هم اضافه میشه؟؟
مثل سطوح متوسط فوق و پیشرفته
کاش کلا تو این تاپیک یا تاپیک جداگانه ای کتابها و مجموعه های جدیدی ک به زبان شناس اضافه میشن معرفی بشه
ممنون از زحماتتون :rose::rose:

7 پسندیده

به نظر بنده هم باید اضافه بشه بخصوص در سطح متوسط مثلا مجموعه خانم مارپل کامل نیست اگر بقیه کتابهای سطح بندی این مجموعه اضافه بشه خوبه یا مجموعه سطح بندی شده دیگری هم موجوده بتونند اضافه کنند خوبه

یکم مجموعه زبانشناس از حالت علمی و اموزشی داره به سمت تجاری شدن میره ، تجاری شدن بد نیست ولی زیاده روی و اگر از هدف دور بشن خطرناکه در کوتاه مدت نه ولی بلند مدت تجربه من میگه ضربه بدی میزنه خلاصه از ما گفتن بود

6 پسندیده

سلام دوست خوبم…من خیلی وقت پیش با اقای ناصری مطرح کردم که اگه امکانش هست تاپیک برای تالار بزنیم برای دوره‌های جدیدی که به اپ اضافه میشن ایشون گفتن تو اپدیتای جدید این قابلیتو برای خود اپلیکیشن در نظر گرفتن…اما تا اون موقع ما دوره‌هایی که خیلی معروف باشن و به اپ اضافه بشن رو توی اینستاگرام معرفی میکنیم

7 پسندیده

خدا قوت
به نظرم برنامه خیلی به اینیستا متکی شده
درسته برای معرفی اونجا جای خیلی خوبیه
اما دیگه نباید جوری بشه که ما برای اطلاع از برنامه های جدید هم بریم دنبال اینستا
مثلا یکی مثل من که اینیستا نداره یا خیلیای دیگه

کاش خود برنامه یکم مستقل تر عمل میکرد …

چن ماهی هست ک هر چی میشه همش تو اینیستا انجام میشه
حتی چالش ها…!

کاش زودتر تحریمش کنن :rofl:

10 پسندیده

ااا نگید اینجوری :grin::grin: به هر حال اونجا یکی از پلتفرمهای قوی هست که میتونه به اطلاعیه ها و موارد این چنینی کمک بزرگی بکنه…اپلیکیشن که کاملا مستقل هست و هرچیزی که تو اینستا قرار میگیره تو تالار هم گذاشته میشه مثل تمام اطلاعیه دوره های جدید که هم تو تالار هم تلگرام هم اینستاگرام گذاشته شده…فقط اطلاع رسانی اپدیت دوره ها موجود نیست که قرار شده در اپ اضافه بشه…و این مورد فقط مختص اپ هست تو اینستا و جای دیگه ای هم قرار نگرفته

9 پسندیده

ممنونم عزیزم … انشالله زودتر این قابلیت اضافه بشه. من الان تقریبا از کتابهای سطح بندیم کتابهای ژانر جنایی و پلیسی مونده .حس میکنم دچار کمبود کتاب شدم😅

8 پسندیده

اره منم خیلی منتظرم اضافه بشه خیلی خوبه ولی خوب زمان دقیقی نگفتن

7 پسندیده

سلام و خداقوت

چشممون به در پلی استور خشک شد و آپدیت جدید نیومد :smile::raised_hand:t5:

7 پسندیده

حتما ایشالا میگم همکاران رسیدگی کنن عزیزم

6 پسندیده

اینو باید از اقای ناصری جویا بشین اما برای طراحی و برنامه نویسی نمیشه واقعا زمان دقیق گفت

6 پسندیده

چرا یه اپدیت این اواخر اومد که

7 پسندیده

سلام
کتاب Ninth House
نوشته لی باردوگو
که این نویسنده کتاب های خیلییییی قشنگی نوشته که همه شون هم از پر فروش ها بودن
کتابی در ژانر فانتزی
از پر فروش های نیویورک تایمز بوده
داستان خیلیییییییی قشنگی هم داره
حیف تو زبانشناس نباشه

https://www.audible.com/pd/Ninth-House-Audiobook/B07LHB5ZJ6?qid=1605091727&sr=1-1&ref=a_search_c3_lProduct_1_1&pf_rd_p=83218cca-c308-412f-bfcf-90198b687a2f&pf_rd_r=Y6M8B6CY58NCY8VKRR1M

12 پسندیده

حتما به همکاران اطلاع میدیم تا اضافه کنن دوست خوبم

5 پسندیده

Hal’s Recommended Books List.pdf (174.1 کیلوبایت)
درود به شما و تیم خوبتون
اینا یه لیستی از کتاب های پیشنهادی نویسنده کتاب صبح جادویه
واقعا کتاب های خوبی هستن
ممنون میشم اضافه شون کنید به برنامه

5 پسندیده

هفته کتاب و کتاب‌خوانی رو به همه ی کتابخوان ها تبريک میگم
تا میتونیم کتاب بخونیم و دیگران رو هم تشویق کنیم که شروع به کتاب خونی کنن :rose: :rose:

8 پسندیده

سلام
عمو کامبیز @YoKambiz
چه خبر از سری کتاب game of thrones
کی ان شالله به اپ اضافه میشن؟!

7 پسندیده

سلام. وقت بخیر

اگر امکانش باشه کتاب The Art of Thinking Clearly را هم اضافه کنید.
توضیح/برگرفته ازسایت دیاکو
کتاب The Art of Thinking Clearly نوشته متفکر و کار آفرین جهانی، Rolf Dobelli می باشد که با واکاوی عمیق و کامل روان و منطق انسان موضوعی به نام “cognitive errors” را مطرح می کند.

تصمیمات اشتباه و ساده ای که هر روز در افکارمان آنها را گرفته و اجرا می کنیم، تصمیماتی که باعث زیان های بزرگی در زندگی تک تک ما می شود.

این کتاب با پاسخ هایی واضح، روشن و حیرت آور نحوه تفکر شما و تصمیمات نهایی تان در کار و زندگی را دست خوش تغییرات عظیمی می کند.

https://www.audible.com/pd/The-Art-of-Thinking-Clearly-Audiobook/B00CICE248?qid=1605892948&sr=1-1&ref=a_search_c3_lProduct_1_1&pf_rd_p=83218cca-c308-412f-bfcf-90198b687a2f&pf_rd_r=ZN3KS4EZDF1WAYA9AJRY

خوبه مثل قبلا لیست باشه در مورد فهرست کتابایی که درخواست داده شده و گزارش بررسی شدن یانشدنشون و وارد اپلیکیشن شدنشون

10 پسندیده