تاپیک درخواست کتاب برای اپلیکیشن زیبوک

سلام نوشین جان در لیست درخواستها داریم. به اون قسمت برسه حتما همکاران بارگذاری میکنن :relieved::rose:

5 پسندیده

بی‌نهایت ممنون :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:،

4 پسندیده

سلام تیم زحمتکش زبانشناس :butterfly::heart:
می شه لطفا مجموعه ی فیلم های مالفیسنت رو در زوم قرار بدین :pray:t2::dizzy:

5 پسندیده

سلام ، میشه لطفاً این کتاب رو قرار بدین :blossom: https://www.audible.co.uk/pd/Pride-and-Prejudice-Audiobook/B016LNBZOE?qid=1629749011&sr=1-1&ref=a_search_c3_lProduct_1_1&pf_rd_p=c6e316b8-14da-418d-8f91-b3cad83c5183&pf_rd_r=XQS0D4Q0C4SW6R4QM95W

4 پسندیده

سلام مهشید جان این کتاب موجوده در بخش زیبوک قسمت رمان های متن اصلی

6 پسندیده

@aliye-a سلام دوستم جلد اول مجموعه the fold of the air در اپلیکیشن قرار گرفته سایر بخش ها هم به تدریج اضافه میشه

@gandom8
این کتاب رو شماهم درخواست داده بودین قبلا خواستم اطلاع بدم که بارگذاری شده :blush::rose:

7 پسندیده

سلام خیلی ممنون :heart_eyes::rose:
فقط اینکه مجموعه رو بعدا کامل میزارید یا حذفی هم داره؟
اخه مجموعه های دیگه رو به خاطر ریت پایین بعضی جلد هاش بارگزاری نشد
البته من چک کردم خداروشکر ریت و ستاره همه جلد هاش بالا بود

4 پسندیده

خواهش میکنم :cherry_blossom:
اینطور که من چک کردم این مجموعه 12 جلده که باید بررسی بشه قابل بارگذاری هم باشن.
کدوم مجموعه بخاطر ریت پایین بارگذاری نشده؟

4 پسندیده

سلام به همه دوستان عزیز و زحمت کش زبانشناس
ممنون میشم اگر این کتاب رو در زیبوک قرار بدین

https://www.audible.com/pd/The-Invisible-Life-of-Addie-LaRue-Audiobook/125077795X?qid=1629837128&sr=1-1&ref=a_search_c3_lProduct_1_1&pf_rd_p=83218cca-c308-412f-bfcf-90198b687a2f&pf_rd_r=V1SZN1AMGX4F6R4BH9YF

ریت‌ش ۴.۶هست و من به شخصه تعریف های خیلیییییی زیادی ازش شنیدم
ممنون میشم اگر بزاریدش
:relaxed::relaxed::relaxed::heart::heart::heart:

5 پسندیده

سلام زینب جان در لیست بررسی قرار گرفت

6 پسندیده

اها فهمیدم
نه منظورم این نبود کلا بارگزاری نشده چند تا جلد از یه مجموعه رو میگم مثلا مجموعه انتخاب که یه سری جلد هاش به خوبی بقیه جلد هاش نبود و ریتش پایین بود

4 پسندیده

مجموعه انتخاب کامل شد. جلدهای با ریت پایینتر هم اضافه شدن.
بعضی از مجموعه های نوجوان چون در ادامه بزرگسال شدن امکان بارگذاری رو نداشتیم.

5 پسندیده

با سلام خدمت دوستان محترم زبانشناس

از بابت کتاب نسخه بهتر خودت نوشته جول اوستین، که تازه اضافه شده، بسیار تشکر و قدردانی میکنم :pray:. فقط کیفیت صداش خیلی خوب نیست، لطفا بررسی کنید.
ممنونم زبانشناس عزیز

6 پسندیده

چشم حتما در لیست قرار گرفت

4 پسندیده

خیلی ممنون ازتون :pray::smiling_face_with_three_hearts::sparkles:

4 پسندیده

چشم حتما بررسی میشه دوست خوبم

5 پسندیده

سلام… خوشحالیم که کتاب رو دوست داشتین.
از بابت صوتش، متاسفانه چون تنها نسخه ای که ازش پیدا کردیم همین بود ناچارا گذاشتیمش. البته همکاران چک کردن و گفتن صوت اونقدر مشکل نداره و میشه ازش استفاده کرد. اما اگر به نظر کاربران اینطور نباشه تنها راه، حذف کتاب هست.

5 پسندیده

سلام فاطمه خانم :rose: اتفاقا تا الان من نصف کتاب رو گوش کردم، :grinning_face_with_smiling_eyes: درسته صوتش عالی نیست ولی قابل شنیدنه، لازم نیست حذفش کنید.
در ضمن از بابت کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد بسیار ممنون، از این کتابها من کلی خاطره دارم :pray:

7 پسندیده

چقدر خوب… ممنون از شما :blush:

4 پسندیده

سلام… کتاب “بهشت گمشده Paradise Lost” در بخش رمانهای متن اصلی بارگذاری شد.

8 پسندیده