چالش زنجیره پانصد روزه

به سلامتی :blush: انشالله هزار روزگی زنجیره اتون :pray::rose:

4 پسندیده

هعیییی:sob::joy:

3 پسندیده

نگاهم افتاد به عکس پروفایلتون… چقدر شما رو در این لحظه با یاداوری قطع زنجیرتون توصیف میکنه :joy:

3 پسندیده

عجب
چرا به این دقت نکرده بودم😂

3 پسندیده

سلام دوستان
اگر روزی نتونستین زبان رو بخونین و زنجیره اتون شکست، میتونین ترمیم کنین و زنجیره رو درست کنین

از اونجایی که برنامه زبانشناس برای استفاده آفلاین طراحی شده ترمیم زنجیره توسط ما کار پیچیده‌ای هست ولی شما میتونید خودتون به راحتی فرآیند ترمیم را انجام دهید. برای این کار طبق لیست زیر پیش برید.
۱- برنامه را کامل ببندید (force close)
۲- تاریخ گوشی را به روز مورد نظر که مطالعه روزانه پر نشده برگردانید
۳- برنامه را باز کنید و زمان مطالعه روزانتون رو پر کنید
۴- در صورتی که چند روز مطالعه نداشتید موارد فوق را برای همه روز‌ها انجام دهید
۵- برنامه را مجدد بسته و تاریخ گوشی را به حالت صحیح برگردانید

4 پسندیده

چ خوب من نمیدونستم اینجوری هم میشه اتفاقا میخواستم بگم کاش ی راهی بود چون خدایی زنجیره چند صد روزه بخاطر ی روز از بین رفتن خیلی بده…
ایشالله ک دیگ یادم نمیره
مرسی :rose::pray:

3 پسندیده

درود بر شما

درست که میشه این کار رو کرد ولی عذاب وجدانش رو می خوای چه کنی؟ از طرفی مزه این کار اینه که واقعا زنجیره نشکنه من تا الان سه بار زنجیره ام شکسته همه اش هم شاید باورش سخت باشه سر دو سه دقیقه یا یه مرور لایتنر. اصول کار زبان شناس خودت و خودت هستی، می تونی همه لغات رو به میدانم تبدیل کنی ولی چه فایده؟؟ به هر حال هدف تمام ایتم های جذاب یادگیری زبان انگليسي هست تا تو به هدفت برسی.
از تیم زبان شناس تشکر ویژه دارم.

روز بر شما خوش

4 پسندیده

خواهر خواستم بگم که
برای بار شیشم هم شکست:joy::broken_heart:

2 پسندیده

ای وااااای
چراااا :person_facepalming::person_facepalming::person_facepalming:
از روشی ک گفتن استفاده کنید (خواندن افلاین) امروزو دو برابر بخونید…
@amir12109

3 پسندیده

منم با شما موافقم
ولی اگر فقط و فقط ی روز اینطور بشه اونم بعد دویست سیصد روز ب نظرم اشکال نداره .
اون روز رو دوبرابر بخونن جبرانم بشه

3 پسندیده

سلام سلااام
لحظاتی قبل بعد از خوندن تایم زبانم ، متوجه شدم ک هورااااا منم ۵۰۰ روزه شدم :point_down::point_down::point_down:

8 پسندیده

سلام خانوم احمدی.خسته نباشید.

شما دوره قدرت رو به پایان رسوندین؟؟(من ابتدای دوره قدرتم)

الان اسپسکینگ شما چطوره؟

2 پسندیده

دمتون گرم خانم احمدی :+1::joy::clap::clap::clap::clap:

2 پسندیده

به به شما هم که ستونی هستین واسه زبانشناس :heart_eyes:

2 پسندیده

سلام عزیزم . نه من هنوز نخوندمش .
تو اسپیکینگ قوی نشدم هنوز :slightly_smiling_face:

2 پسندیده

خانوم احمدی عزیزم نمیخوام جسارت کنم خدایی نکرده. فقط زنجیره شما رو که دیدم خیلی برام تعجب برانگیز شد چون قبلا وویساتونو کم و بیش شنیده بودم شما از داستان های کودکانه وویس میدادین و وقتیم وویس از چیزای ساده‌ای میدادین با لهجه و مکث بسیار زیادی همراه بود کسی که ۵۰۰روز با زبانشناس سپری کرده باشه چجوری ممکنه اینطور باشه درحالی که من افرادی رو دیدم که زنجیرشون خیلی پایین‌تر از شما بوده مثلا ۳۰۰ یا ۴۰۰ روز یا حتی کمتر اما روان و راحت صحبت میکردن و اکثرا دوره قدرت رو هم به پایان رسونده بودن.شما با این زنجیره عالی چطوری قدرت رو به پایان نرسوندین و مهارت اسپیکینگ و تلفظ رو کسب نکردین؟؟برای من خیلی سواله

2 پسندیده

@ahmadi49

1 پسندیده

آخه من باندازه خودم پیش میرم . و روزی ی مقدار میخونم و تمرین میکنم . نمیخوام تو دلهره و استرس بیفتم . همین ک فعالم فعلا برام کافیه . خب مثل جوونا قصد مهاجرت ندارم (ولی دلم میخاد برم :joy:) عجله هم ندارم ینی نمیتونم داشته باشم :smile:

3 پسندیده

انشالله که شمام برین😍منکه به احتمال خیلی زیاد سال دیگه مهاجرت داشته باشم.ولی زنجیرتون خیلی عالیه شما که زیاد فعال بودین‌ از قبل کاشکی بیشتر کار میکردین تا الان خبره میشدین برای خودتون.

2 پسندیده

یعنی واسه رفتن عجله ندارین یا واسه یادگرفتن :sweat_smile:

3 پسندیده