چالش زنجیره پانصد روزه

:hushed::hushed:ماشاالله خیلی خوب بودید

5 پسندیده

میشه یک شات از آواترتون هم بزارید ببینیم با این زنجیره در چه سطحی هستید؟؟

4 پسندیده

سلام من اسمه چالشو ندیدم چون تااون بالا نرسیدم اما تا ی جایی خوندم پیامارو منم میتونم شرکت کنم؟:no_mouth:

5 پسندیده

شات اسکرین که از صفحه ام گذاشته ام ،شما با کلیک بروی پروفایلم هم به خواسته ات می رسی ،در ضمن من بندرت در صفحه مجازی و تالار حضور پیدا می کنم،فقط می توانم بگویم الان لول ۴ برایم ساده می باشد و صرفا جهت اشنایی با لهجه امریکایی و عادت کردن ،گوش می دهم.

4 پسندیده

بارگذاری Screenshot_۲۰۲۱۰۷۲۱-۲۲۳۸۳۶.jpg…
این چالش زنجیره جدید

10 پسندیده

12 پسندیده

12 پسندیده

به همه دوستان پیشنهاد می کنم بخش vip اقای ای جی هوگ را مطالعه کنند،مطالبی را برای زندگی بیان می کنند که تجربه شخصی و برداشت خودشان است،و به مانند خیلی از نویسندگان ما عین کپی برداری از نوشته کسی دیگر نیست.

8 پسندیده

سلام
منم مثل شما دو سالیه تو این سطح موندم.
ولی با مدل جدید لایتنر که آپدیت شده شروع کردم کلماتو مرور کردن ببینم میتونم برم سطح بعدی یا نه بالاخره. :blush:

4 پسندیده

سلام ماشاالله به این پشت کار
یه تالار بسازید تجربه تون بنویسید حتما
حتی اگر فکر میکنید طول میکشه صدا ضبط کنید و قرار بدید
از تبدیل متن به نوشتار گوگل هم میتونید استفاده کنید

6 پسندیده

سلام بر دوستان
اینم زنجیره ۱۳۰۰ روزه من

امیدوارم که همتون موفق باشید.

10 پسندیده

آفرین به شما
موفق باشید :blush:

4 پسندیده

این چالش من

10 پسندیده

این همه استمرار رازش چیه

4 پسندیده

سلام،۱_شما وقتی وارد یک کتابخانه می شوید کتاب ها زیاد برای خواندن است،اگر وسوسه بشوی که خیلی ها را یک نگاهی بیندازی بعد انتخاب کنی ،هیچ وقت حتی یک کتاب را هم نمی توانی کامل بخوانی،
۲_یک قانون ۱۰هزار وجود دارد که باید به ان یقین پیدا کنی
۳_یک علاقه بسیار قوی از کودکی بوده ،که مطالعه و یادگیری را ،نه بخاطر مدرک و نه بخاطر استاد و نه بخاطر تعریف و تمجید دیگران ،بلکه صرفا بخاطر خودم دنبال می کنم.
۴_الان در همین گروه ها چالش های زیادی راه افتاده ،که اگر بخواهی در دام اینها بیافتید،فقط وقت تان را تلف کردید،هر چه را که دلت می گوید انجام بده بدون توجه به نظران دیگران ،برده و دنباله رو هیچ کسی نشوید،چون تمامی این چالش ها برای نمایش قدرت می باشد،من اصلا از چالش چیزی سر در نمی اورم و علاقه ای هم ندارم و به ندرت سرک می کشم،

5 پسندیده

خیلی ممنونم از توضیحتون
بله منم ب قانون ده هزار اعتقاد دارم
درود بر شما که اینقد ثبات کاری دارین
:clap::clap::clap:

3 پسندیده

سلام ب همه ی دوستان عزیز امید وارم حال دلتون عالییی باشه

هورااااا :grin::star_struck::grinning:

بالاخره زنجیره منم 500 روزه شد :blush::partying_face::trophy::blush::smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes::heart_eyes::star_struck::star_struck::clap:t2:
:partying_face::partying_face::partying_face::trophy::trophy::blush::blush::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes::star_struck::star_struck::star_struck::milky_way::milky_way::stars::stars::rose::boom::gift::gift::sunflower::clap:t2::clap:t2::star_struck::heart_eyes::gem::gem::tulip::blossom::grin::slightly_smiling_face::grinning:

و خیلی خیلی خوشحالم ک میتونم اینو توی این تاپیک ثبت کنم

GZ Miracle Gz Gz

ایشالا همه مون برسیم ب زنجیره 1000 روزه و سطحی از زبان ک ارزوشو داریم

فرداتون خوش از خوشم اونورتر
:wave:t2::grin::blush::sunflower:

10 پسندیده

بهترین زنجیره من۲۱۰روزه بود که با ی مهمونی رفتن به باد رفت…
منم زنجیره۵۰۰روزه موخوام :pleading_face::pleading_face::pleading_face::pleading_face::pleading_face:

5 پسندیده

من خیلی زخم خوردم از این مهمونی ها…
5 بار زنجیرم سر مهمونی شکسته:joy::pensive:

4 پسندیده

وااااااایییییی
قلبم تیر کشید واستون.
خیلی بده.
فقط فرداش ک یادتون میفته و خدا خدا میکنی ک کاش اشتباه کنی و خونده باشی :sob:

4 پسندیده