چالش زنجیره پانصد روزه

سلام به روی ماهتون :rose::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom:ارادت داریم بزرگوار :cherry_blossom::bouquet::rosette::rose::hibiscus::blossom::blossom:من ندیده بودم کلی شگفت زده شدم :wink::wink::wink::wink:تبریک :clap::clap::clap: انشالله منتظریم :cherry_blossom::bouquet::rosette::rose::hibiscus::blossom::blossom:تبریک به این پشتکارتون :clap::clap::clap::tulip::cherry_blossom::bouquet::rose::hibiscus::sunflower::blossom:حسودیم شد والا :joy::joy::joy::joy::joy:شما نمونه ی بارز این شعر و ضرب المثل هستیند:
رهرو آن نيست كه گه تند و گهي خسته رود… رهرو آنست كه آهسته و پيوسته رود.(سعدیااااا) :tulip::cherry_blossom::bouquet::rosette::rose::hibiscus::sunflower::blossom::blossom:

5 پسندیده

سلام آقا آرمین کم پیدا و ناپیدا :grimacing:

واقعا هم جای فخر فروشی داره. احسنت احسنت فراوان.

قبلا مهم نبودا :joy:

الان که می‌دونیم زن و بچه دارین، خیلی مهمه :ok_hand:

7 پسندیده

سلام خانم ناظم دوست داشتنی و تک.در خدمت هستم.یکم مشغله زیاد شده بود که به امید خدا داره رفع میشه.
شما همیشه به من و دوستان لطف داشتید و انگیزه بخش من بودید.واقعا سپاسگذارم

6 پسندیده

چه عالی :clap::clap::clap::clap::clap:
تعهد زبانیتون حرف نداره :+1::+1:

5 پسندیده

سلام رفقا
خوب بحث فخر فروشی شد
دیدم یه عده دارن شاخ میشن
این عکس واستون میفرستم با هر عددی دوست داشتید
جای خالی پر کنید :joy::joy::joy:

دمت گرم :ok_hand::ok_hand::ok_hand:
من پیوسته نخوندم
با این اپ
ولی روی هم اگه حساب کنم احتمالا ۶۰۰ یا ۷۰۰ تایی بشه

Screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9-%DB%B1%DB%B0-%DB%B0%DB%B8-%DB%B1%DB%B6-%DB%B4%DB%B7-%DB%B5%DB%B4-1

18 پسندیده

ممنون خانم دوستی.کاری بود که از دستمون بر میومد.خخخخخخخخ.
موفق باشید

6 پسندیده

سلام محمد اقا.پس من جای خالی رو میزنم 700 برای شما.البته ساعتش هم مهمه ها
ولی باز 9 روز از من کم دارید پس هنوز شاخ و شونه میکشم.ای نفس کش فخر کیلو 20 هزار
:crazy_face::crazy_face::crazy_face::crazy_face::crazy_face::crazy_face::crazy_face::crazy_face::crazy_face::stuck_out_tongue_winking_eye:

تو میدونی منم میدونم که عکس یکم شبیه یه عکس دیگست. :yum::yum::yum::yum::yum::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes:

8 پسندیده

سلام بر شما
بسیار عالی
این زنجیره نشون از قدمت شما در جمع زبان‌شناسی ها هم داره. آخه من فکر میکردم جدید الورودین :grin:
موفقیتتان مستدام

چرا عدد نداره عکس شما.
ولی شما هم احسنت به پشتکارتون :+1::+1:

6 پسندیده

سلام خانم :cherry_blossom::bouquet::rosette::rose::hibiscus::sunflower::sunflower:عاطفه جان اقای @R.min ورودی ۲۰۱۷ هستند :rose::rose::rose:ترم اولی نیستند من که گفتم فلفل نبین چه ریز نقل ایشون والا :joy::joy::joy::joy::joy:دقیقا نقل رو کردن متاهل بودنشون :joy::joy::joy::joy::wink::wink::wink::wink:

5 پسندیده

سلام علیکم بر خوش صدای تالار.
خیلی ممنون از لطفتون.
منقطعوالورود هستم خخخخ.

3 پسندیده

چند دقیقه است دارم فکر میکنم
شما خانوما چرا اینجوریید :sweat_smile::sweat_smile:
چراااااااااااااااااا؟؟؟
عکسی که فرستادم واسه پیج من نیست
همون عکس اقای @R.min
داشتم شوخی میکردم باهاش

6 پسندیده

خلاصه این که
خواستم بگم به اعداد خیلی نمیشه اعتماد کرد :joy::joy:
اگه دوست داشتی واست زنجیره ۲۰۰۰ تایی بفرستم
جدا از شوخی بازم دمت گرم
قطعا پیوستگی یکی از عوامل موفقیت به خصوص واسه زبان

6 پسندیده

خدا به راه راست هدایتتان کند الهی آمین :pray::pray::pray:

5 پسندیده

الهی الهی :laughing::laughing:

3 پسندیده

بابا دمتون گرم
چه کردین شما
همتتون عالیه👍

4 پسندیده

سلام قشنگ معلومه که یه کادر همرنگ چسبیدین روی عددا اون نقطه زنجیره سمت چپ کو ؟ :joy::joy:

5 پسندیده

سلام خداقوت
چقدر کم خوندی؟ :upside_down_face: بیشتر بخون آقا :face_with_monocle:

6 پسندیده

اولین روزی که این پست و دیدم برام مثل رویا بود و امروز رسیدم به این چالش ۵۰۰ روز روزی ۱ ساعت واقعا زبان شناس به من کمک خیلی زیادی کرد! ممنون از زبان شناس و بهترین استاد دنیا aj Screenshot_20191016-133155|690x345 چالش بعدی ۱۰۰۰ روز :grin::grin:

15 پسندیده

احسنت :pray::pray::pray::pray::pray::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:

2 پسندیده

:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap: خودت خوندی ؟؟؟؟
یا خودش خونده :joy::joy::joy:
افرین به خودش

4 پسندیده