چالش آواتار پیشرفت زبانشناس 😊

سلام عالیه به تالار زبانشناس خوش اومدید :blossom::maple_leaf:

4 پسندیده

خیلی ممنونم لطف دارید:smile::smile:

4 پسندیده

@Hannane1382 یکسال از من بزرگتری حنانه جون

3 پسندیده

آره عزیزم من ۱۶ سالمه😊

3 پسندیده

سلام به همه دوستان
منم بعد از یک ماه دست و پا شکسته خوندن رسیدم به سطح ۲ ، ولی میخوام یک هفته سطح یکو مرور کنم

8 پسندیده

سلام

موفق باشیدو پر تلاش

6 پسندیده

سلام صبح همگی بخیروشادی و رنگین کمانی :tulip::cherry_blossom::bouquet::rose::hibiscus::sunflower::rainbow::rainbow:

پیشرفت۳۴روز خوشگلم :rose::ok_hand:
۱۹مهر۹۸

16 پسندیده

Yess very beautiful :clap::clap::clap::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

3 پسندیده

:kiss::kiss::heart::heart::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::tulip::tulip::cherry_blossom::bouquet::bouquet::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::kiss::kiss::heart::heart:

2 پسندیده

مهر ۹۸

آبان ۹۸

17 پسندیده

سلام شب پاییزی و بارانی دوستان گلم بخیروشادی :rose::hibiscus::sunflower::blossom::tulip::rose::hibiscus:

:revolving_hearts::revolving_hearts:۳آبانماه ۹۸ :rose::hibiscus::sunflower::blossom::tulip:

16 پسندیده

سلام عزیزم تبریک میگم بابت بزرگ شدن جوجه :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

4 پسندیده

سلام به روی ماهت عزیزدلم :rose::hibiscus::sunflower::blossom::tulip:خوبی عزیزم؟؟ :rose::hibiscus::sunflower::blossom::tulip:فدات خانم خانما :rose::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::revolving_hearts::revolving_hearts::kissing_heart::heart_eyes:

3 پسندیده

…و پس از سالها! اینم از جوجه من

17 پسندیده

جوجه من رشدش کمه😄 ولی متوقف نمیشه

18 پسندیده

خوب بهش غذا بده سعی کن هرچه زودتر بزرگ بشه

3 پسندیده

منظورت از گسترده خوانی چیه و روشت چه بوده؟؟؟

3 پسندیده

سلام .
بهترین توضیح برای گسترده خوانی رو می تونید
در قسمت توضیحات سایت زبانشناس : گسترده خوانی
و همچنین در درس دهم انگلیسی قدرت پیدا کنید

توضیحات من هم اینه که این روش ، بهترین روش برای یادگیری لغات و افزایش دایره لغات ، بالابردن سرعت خواندن و افزایش فهم عمومی زبان انگلیسی هست
در این روش شما کتاب مناسب با سطح خودتون رو انتخاب میکنید و هر روز به طور مثال نیم ساعت تا یک ساعت چنین کتاب هایی رو مطالعه میکنید
بعد از یک ماه تاثیرش رو مشاهده میکنید

اگه در مورد روش کلی مطالعه من هم دوست داشته باشید بدونید
قبل از شروع مطالعه و یادگیری زبان ، چند سال تماشای فیلم های انگلیسی زبان با زیر نویس فارسی به من خیلی کمک کرد!
بعد از اشنایی با زبانشناس با دوره داستان های واقعی شروع کردم ، سه چهارتا ازش خوندم و بعد دوره انگلیسی قدرت رو شروع کردم که الان درس شانزدهم هستم
در کنار دوره ی قدرت ، کتاب مطالعه کردم و میکنم
بعد از دو ماه تصمیم گرفتم فیلم دیدنم رو هدفمند کنم و با زیر نویس انگلیسی و گاهی با هر دو زیر نویس فارسی و انگلیسی فیلم ببینم .
گاهی هم پادکست های All ears english گوش میدم

با تمام این توضیحات ، به نظر خودم هنوز راه زیادی در پیش دارم و موفقیتی کسب نکردم ، فقط پیشرفت قابل قبولی داشتم
ضمن اینکه هر چی برای یادگیری لازم دارید رو می تونید در تالار سرچ کنید ، مقالات خیلی خوبی پیدا خواهید کرد که حتما مطالعه کنید
امیدوارم موفق باشید :rose:

12 پسندیده

منم در حالی که ازدواج کرده و چندتا تخم داره تصور کرده بودم😂

2 پسندیده

سلام
بله هر چی پیش میریم میبینیم کلی کار داریم هنوز.
من به حدی رسیدم که مثلا ویسای مل رابینز رو گوش میدم بدون دیدن متن کامل متوجه میشم تا ۸۰ درصد صحبت هاشو.
کلمه هایی هم که بلد نیستم از حرفاش قابل حدسه.
چون هی تکرارشون میکنه میشه فهمید معنیشون چیه.

7 پسندیده