چالش آواتار پیشرفت زبانشناس 😊

تبریک به همه هم سطحیا :grinning_face_with_smiling_eyes:
من خیلی از شما کمتر زمان میگذارم.
ان شاء الله تلاشمو بیشتر میکنم.
باید برا سطح ۵ مسابقه بذاریم :smirk:
@saebi
@mehran72es

11 پسندیده

سلام دوستان من یه هفته شده که زبان میخونم

13 پسندیده

سلام

پس، مشخصه که سطح تون خوب بوده و آمار خوندن تون بالا؛ که تو یه هفته می دانم هاتون شما رو به این سطح رسونده…دست مریزاد
موفق باشید :bouquet:

8 پسندیده

سلام عالیه به تالار زبانشناس خوش اومدید :blossom::maple_leaf:

4 پسندیده

خیلی ممنونم لطف دارید:smile::smile:

4 پسندیده

@Hannane1382 یکسال از من بزرگتری حنانه جون

3 پسندیده

آره عزیزم من ۱۶ سالمه😊

3 پسندیده

سلام به همه دوستان
منم بعد از یک ماه دست و پا شکسته خوندن رسیدم به سطح ۲ ، ولی میخوام یک هفته سطح یکو مرور کنم

8 پسندیده

سلام

موفق باشیدو پر تلاش

6 پسندیده

سلام صبح همگی بخیروشادی و رنگین کمانی :tulip::cherry_blossom::bouquet::rose::hibiscus::sunflower::rainbow::rainbow:

پیشرفت۳۴روز خوشگلم :rose::ok_hand:
۱۹مهر۹۸

16 پسندیده

Yess very beautiful :clap::clap::clap::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

3 پسندیده

:kiss::kiss::heart::heart::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::tulip::tulip::cherry_blossom::bouquet::bouquet::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::kiss::kiss::heart::heart:

2 پسندیده

مهر ۹۸

آبان ۹۸

17 پسندیده

سلام شب پاییزی و بارانی دوستان گلم بخیروشادی :rose::hibiscus::sunflower::blossom::tulip::rose::hibiscus:

:revolving_hearts::revolving_hearts:۳آبانماه ۹۸ :rose::hibiscus::sunflower::blossom::tulip:

16 پسندیده

سلام عزیزم تبریک میگم بابت بزرگ شدن جوجه :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

4 پسندیده

سلام به روی ماهت عزیزدلم :rose::hibiscus::sunflower::blossom::tulip:خوبی عزیزم؟؟ :rose::hibiscus::sunflower::blossom::tulip:فدات خانم خانما :rose::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::revolving_hearts::revolving_hearts::kissing_heart::heart_eyes:

3 پسندیده

…و پس از سالها! اینم از جوجه من

17 پسندیده

جوجه من رشدش کمه😄 ولی متوقف نمیشه

18 پسندیده

خوب بهش غذا بده سعی کن هرچه زودتر بزرگ بشه

3 پسندیده

منظورت از گسترده خوانی چیه و روشت چه بوده؟؟؟

3 پسندیده