چالش آواتار پیشرفت زبانشناس 😊

مررررسی
میخاد ادامه تحصیل بده :joy::joy::joy:
قصد ازدواج نداره

7 پسندیده

ای جااانم چه بچه جوجه ی فرهیخته وخجالتی :joy::joy::joy:دیگه هر جوجه ای باید برود سرخونه و زندگیش :joy::joy::joy::joy::tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::rose::rose:

11 پسندیده

اره جوجه م خیلی خوبه :heart_eyes: دیگه تصمیمشو گرفته
منم ب تصمیمش احترام میذارم :yum::blush:

7 پسندیده

پس به پشتیبانی ایمیل بزنید شاید درستش کردن

5 پسندیده

گذاشتین سرجاش دیگه…؟

7 پسندیده

سلام خدمت همه دوستان با انگیزه زبانشناس
دوستان به یه نکته ای خواستم اشاره کنم که من در عرض حدودا 5 ماه حدود1600 لغت یادگرفتم و خیلی برام عالی بوده این ویژگی برنامه،
و در حال حاضر کتاب مشکل سلول 13 رو دارم میخونم که بسیار جذاب هست

13 پسندیده

سلام دوستان گل :rose::rosette::hibiscus::sunflower::tulip: زبانشناسی :blue_heart::blue_heart::purple_heart::purple_heart::green_heart::green_heart::heart::heart:
این آواتار من بعد از پنج ماه کامل یا صد و پنجاه روز استفاده مستمر از زبانشناس :gem::gem::gem:

از بیست و دوم آذر پارسال که اشتراک زبانشناس رو فعال کردم، به زنجیره مطالعه روزانه ام پایبند بودم. اون عدد کنار آتیش، بالای تصویر، گوشه تصویر سمت چپ، عدد زنجیره رو نشون می ده.
:dizzy::dizzy::dizzy:

16 پسندیده

عمه پس اون مربع کوچیک چند روز قبل از شروع مستمر چی میگه؟!
خیلی برام سوال شده

6 پسندیده

قبل بیست و دوم آذر؟ یه دو تا خونه آبی کم رنگ تو تقویم دارم رو می گی؟ من یه سه هفته قبل خرید اشتراک، برنامه رو تو گوشیم نصب داشتم.

7 پسندیده

اره این رو میدونم
و منظورم هم همونا بود
پس چرا فقط ۲ تا
مگه اصلا بدون اشتراک زنجیره میرفت ؟!

6 پسندیده

بله، ولی برنامه، آمار رو بهم نشون نمی داد.

5 پسندیده

سلام به همراهان زبانشناس این اولین مشارکت من در تالار است امیدوارم تالار داغ زبان شناس کمک کنه تا انرژی زبان خواندنم شارژ بشه!

این هم آواتارم بعد از سه ماه عضویت

23 پسندیده

سلام. خوش اومدید :hibiscus:

از اونجایی که سطحتون بالاست منتظر وویس‌هاتون هستیم.

12 پسندیده

:neutral_face:

18 پسندیده

بعد ۲۵ روز از شروع سطح ۳
ی روزایی کم کاری کردم و گاهی داستانایی خوندم که خیلی لغت اضافه نشد😒

14 پسندیده

بازم خوبه… تعداد لغات رو میشه با زیبوک گردی افزایش داد…(مثلا خودِ من لغاتو خیلی زود میتونم زیاد کنم و به سطح۴ برسم اما عملا فایده ای نداره،وقتی نتونم صحبت کنم یا شنیداریم ضعیف باشه سطح ۴و۵ و۶ معنی ای نداره! و به زبان ساده، بدردم نمیخوره)

12 پسندیده

درسته حق با شماست اگر بخوای دقیق کار کنی و موفق بشی روند کمی آهسته میشه و باید صبور بود :blush::rose:

9 پسندیده

slow and steady wins the race &
رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود…

9 پسندیده

سلام دوستان🌸
من دیشب یک پیشرفت کوچیک داشتم که خواستم حس خوبش رو با شما به اشتراک بذارم.
بعد از ۴ ماه و نیم به سطح ۴ و نیم رسیدم😊
رسیدن به سطح سه چند روزه بود، از ۳ به ۴ گمونم دو ماه، و رد کردن ۴ دیگه کلمه به کلمه اس😅 چون هرچقدرم مطالعه داشته باشم میشه گفت اکثر لغات برام جدیدن و باید برن لایتنر تا اضافه بشن.

23 پسندیده

حتما به محض اینکه سر در بیارم چطور و کجا ویس می‌زارن مشترک میکنم

8 پسندیده