چالش آواتار پیشرفت زبانشناس 😊

سلام دوست گرامی @drmkh :bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::rose:عصربهاریتون بخیروشادی :bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::rose: از قسمت پشتیبانی در برنامه پیام بدهیند از انجا کمکتان می کنند و جوجه ی مبارک و نازنیینتون رو برمی گرداند به سرمنزل مقصود نگران و عصبانی نباشید :blush::blush::blush::blush::bouquet::cherry_blossom::sunflower::hibiscus::rose::rose::tulip::tulip:

7 پسندیده

دوست عزیز آقای @drmkh گرانقدر برنامه خودش اتوماتیک بکاپ می گیرد البته اگر دست به تنظیماتتان قبلا نزده باشید زحمت بکشید از قسمت پیام به پشتیبانی پیام بدهید برایتان مجدد بر می گردانند انشاالله که درست میشه اینقدر هم بابت لایک دوستان عصبانی نباشید :blush::blush::blush::blush::blush::rose::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::blossom:چراکه خودم پیامهای خوب و بد دوستان را لایک میکنم و هرجانیاز ببینم حتما بعد لایک جواب دوستان عزیز را می دهم هرچندگاهی بخاطر مشغله ی کاری بین لایک و پیام بعدش کلی فاصله میفته :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::tulip::rose::hibiscus::sunflower::rose::sunflower::blossom::cherry_blossom::bouquet:
از این دست اتفاقات هم برای اکثر دوستان زیاد افتاده است که کاری هم نمیشد انجام داد و فقط توانستیم به همدیگه تسلا بدهیم و بعدش باهمدیگه بخندیم شما هم نگران جوجه ی نازنیننتون نباشید الان قابل برگشته به درد ما دچار نشده اید و اگه هم برنگرده خب خودش میشه ۱اتفاق که میشه بهش خندید :blush::blush::blush::blush::blush::tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::blossom:
انشاالله جوجه یتان برگرده ما را بیخبر نگذاریند دوست گرامی :bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::rose::tulip::rose::hibiscus:
برایتان بهترینها را آرزومندم :bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::rose::tulip::tulip::rose:

10 پسندیده

میترا بانو @mitra9 :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon: دقیقاً دیشب ذکرِ خیرِ شما بود در مورد لایک کردن :joy::joy::green_heart::purple_heart::yellow_heart::blue_heart:
@drmkh

5 پسندیده

سلام عزیزدلم @elahehvelayati خانم گل :bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::rose::tulip:عصر بهاریتان سرشار از لبخند :bouquet::blossom::sunflower::rose::rose::tulip:
خب پشت سرم چی غیبت کردیند؟؟:thinking::thinking::thinking:چرا آقا من ندیدم؟؟؟؟ :thinking::thinking::thinking::thinking::joy::joy::joy::joy::rose::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:خوب گفته شد یا بد نازنیینم؟؟؟ :joy::joy::joy::joy::joy::wink::wink::wink::wink::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::cherry_blossom::bouquet:

4 پسندیده

ای وای جوجه ت لباس داره

6 پسندیده

عخی نازی کتابشو در اورده از کیفش

5 پسندیده

مهر بانو :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon: شما اینقدر مهربان هستی که واقعاً جز خوبی، چیزی از شما ندیدیم. :tulip::rosette::rose::two_hearts:

بماند :blue_heart::blue_heart::green_heart::green_heart:

من از شما، همیشه به نیکی یاد می کنم :revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

5 پسندیده

جوجه من هنوز کیفش کولشه

11 پسندیده

عزیزم هستیند و تاج سر :bouquet::blossom::sunflower::tulip::tulip::hibiscus::sunflower:مهر و محبتتون‌لایتناهی ست :tulip::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::cherry_blossom::bouquet::bouquet::cherry_blossom::blossom::sunflower::hibiscus:شرمنده ام نفرمایند عزیزدلم :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::rose::tulip:شما همیشه به من لطف داشتیند خانم گل :bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::rose::tulip:در قلبم جای داریند نازنیینم :bouquet::blossom::sunflower::rose::rose::tulip::hibiscus::sunflower:هرطور راحتی فداتبشم در مضیغه قرارتون نمیدم خانم گل :blush::blush::blush::blush::blush::wink::wink::wink::wink::tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom:

6 پسندیده

سلام خانم @ghasemi.s4462 عزیز :bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::rose::rose::rose:عصربهاریتون سرشار از عطر گلهای بهاری :bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::rose::tulip:ماشاالله چه جوجه ای :blush::blush::blush::blush: انشاالله رخت دامادی برتنش بکنید :wink::wink::wink::blush::blush::blush::tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

7 پسندیده

آره واقعاً @ghasemi.s4462 :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
بیچاره کرده منو با این کتاب هاش! :books::notebook::ledger::closed_book::green_book::blue_book::orange_book: :joy::joy::blue_heart::blue_heart::green_heart::green_heart::purple_heart::purple_heart::two_hearts:

همیشه رو به رشد باشید :rosette::rosette::tulip::tulip::rose::rose::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

7 پسندیده

عالیه
من که very slow :grin: پیش میرم

9 پسندیده

البته این برای یه سال پیشه…خب اولش آروم آروم باید جلو رفت،نباید عجله کرد…

9 پسندیده

عخی نازی :joy::joy::joy:
بگو کتاباشو جلد کنه

9 پسندیده

مررررسی
میخاد ادامه تحصیل بده :joy::joy::joy:
قصد ازدواج نداره

7 پسندیده

ای جااانم چه بچه جوجه ی فرهیخته وخجالتی :joy::joy::joy:دیگه هر جوجه ای باید برود سرخونه و زندگیش :joy::joy::joy::joy::tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::rose::rose:

11 پسندیده

اره جوجه م خیلی خوبه :heart_eyes: دیگه تصمیمشو گرفته
منم ب تصمیمش احترام میذارم :yum::blush:

7 پسندیده

پس به پشتیبانی ایمیل بزنید شاید درستش کردن

5 پسندیده

گذاشتین سرجاش دیگه…؟

7 پسندیده

سلام خدمت همه دوستان با انگیزه زبانشناس
دوستان به یه نکته ای خواستم اشاره کنم که من در عرض حدودا 5 ماه حدود1600 لغت یادگرفتم و خیلی برام عالی بوده این ویژگی برنامه،
و در حال حاضر کتاب مشکل سلول 13 رو دارم میخونم که بسیار جذاب هست

13 پسندیده