چالش آواتار پیشرفت زبانشناس 😊

موفق باشید
همگی :rose::rose::rose::rose::rose::rose:

14 پسندیده

سلام دوستان

اینم جواب من
خوشحال میشم با همدوره ای ها و همسطحی های خودم اشنا بشم

15 پسندیده

اینم جوجوی :hatched_chick::hatched_chick::hatched_chick: من :revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:
همش دستش کتابه، زُل زده به من :joy::joy::joy:
خدا بهم رحم کنه :joy::joy::joy:

17 پسندیده

الهه جون هنوز ویدیو های ونسا رو میبینی؟ قسمت گرامر شو خوندی؟ @elahehvelayati

7 پسندیده

عزیزم @miss_mary :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon: من با شات جوابت رو می دم.
ولی ویدئوهای خانم ونسا, همیشه پایه ثابت مطالعه هر روز منه :green_heart::blue_heart::purple_heart::two_hearts:
قبل زبانشناس، ویدئوهاش رو تو یوتیوب می دیدم. :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: الان هم می بینم.

11 پسندیده

من فعلا فقط چهار قسمت از گرامر شو دیدم ، آخرش هم تمرین نوشتاری میده … پیشنهاد کتاب و آهنگ شم خوندم ، ولی از بیشتر آهنگ هایی که معرفی کرد خوشم نیومد ، ( فقط اونی که خودش دوست داره و همسر جانش بدش میاد رو خوشم اومد ) ولی چند دور آهنگ های معرفی شده اش رو گوش کردم .
منم همچنان ازش خوشم میاد خیلی به حرکت لب هاش نگاه میکنم صداش قشنگه واضح هم حرف میزنه…

9 پسندیده

این هم کانال یوتیوب خانم ونسا :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
لهجش برام خیلی واضح شده. فقط دیگه به صوت گوش می دم. تو زبانشناس :blue_heart::blue_heart::blue_heart: هم همین کار رو می کنم.

8 پسندیده

مسی دوستم بعدا رفتم یوتوب عضو کانال اش میشم، فقط اسم کانالش رو دقیق برام می نویسی؟ :hugs:

7 پسندیده

خواهش می کنم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::green_heart::blue_heart::purple_heart::two_hearts:
تو این تاپیک، کانال خانم ونسا رو معرفی کردم:

8 پسندیده

ممنون عزیز…:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

6 پسندیده

سلام دوست گرامی @abd_adbi :bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::rose::rose:شب بهاریتون فرح بخش :bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::rose: بسیار عالی :hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

8 پسندیده

سلامی به روشنی ماه نقره ای :bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::rose::rose:شب همگی سرشار ازعطر شکوفه های نارنج :bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::rose::rose:

خب این جوجه ی بنده ی خدا رو هم بیچاره کردم بعد از مدتها که نابودش کردم الان دوباره رفتم ۱ تخم مرغ جدید گرفتم و الان ۱فسقلی رشدش دادم :joy::joy::joy::joy:

:rose::revolving_hearts: ۳اردیبهشت۹۹ :rose::revolving_hearts:

18 پسندیده

جوجه ی منم مث همینه
خیلی تنبله :blush:
رشد نمیکنه
همش تو تخمشه
قبلا یبار میخواست از تخمش دربیاد
اپدیت جدید شد دوباره رفت سر جاش :neutral_face:
الان بازم نزدیکه بیاد بیرون
اگه باز اپدیت جدید بزاره :grinning:

8 پسندیده

اومدیم ابروش رو درست کنیم …زدیم چشمشم در اوردیم
امروز رفتم تو تنظیمات برنامه گفتم بببینم میشه لایتنرم رو صفر کنم
اونقدر فکرم مشغول بود شروع مجدد زدم
دوباره برنامه ام از اول شروع شد :cry::disappointed_relieved::disappointed_relieved:
چجوری میشه پرنده ام رو بر گردونم:thinking::thinking::thinking:
اینم از الانم

10 پسندیده

ما نفهمیدیم اخرش این لایک کردن رو چه حسابیه
من میگم گند زدم کل جزئیات برنامم رفته اونوقت لایکم میکنید:face_with_raised_eyebrow::face_with_raised_eyebrow::face_with_raised_eyebrow::face_with_raised_eyebrow::face_with_raised_eyebrow:
وژدانن چیزی رو که نوشتم اصلا خوندین:thinking::thinking::thinking::thinking::angry::angry::angry:

5 پسندیده

برنامه خودش بکاپ میگیره
بزن بازیابیش کن برمیگرده

5 پسندیده

به پشتیبانی برنامه پیام بدید :blue_heart::purple_heart:

4 پسندیده

نمیشه دوست عزیز چون بک آپ خود کار رو نزدم

5 پسندیده

نشد همه ی را ها رو امتحان کردم
اشکال نداره از اول دو باره شروع میکنم.
ولی اون الکی لایک کردن مسخره ست …
اگه یکم مبالغه کنم میشه اینکه تصادف کرده باشین ومن بیام لایکتون کنم…
چه حسی بهتون دست میده …

5 پسندیده

حق می دم بهتون … ولی چرا اینقدر عصبانی؟! :joy: من دو هفته پیش، تصادفی زدم صد هزار تومن از گوشیم “فایل های زبان بودند که بابتش پول داده بودم” پاک کردم و راهی برای بازگشتش نبود. ولی اصلاً عصبانی :blue_heart::blue_heart: نشدم.
این راه رو هم امتحان کردید؟ :point_down::point_down:

5 پسندیده