Speak English With Vanessa

سلام دوستان عزیز زبانشناسی
یکی از کانال های خوب یوتیوب در زبان انگلیسی که من دنبال می کنم، کانال Speak English With Vanessa است.
دوستان ویدئوهای این کانال، زیرنویس نداره.
ولی خودمونیم … این خانم عجب لهجه آمریکایی تر تمیزی داره.

این کانال، مختص انگلیسی آمریکایی است و در اون، از انگلیسی بریتانیایی خبری نیست! :grin:
مرا با بریتانیایی میونه ای نیست!!! :grin::joy:
پ.ن: دوباره مثل تاپیک انگیزشی دیروز، بحث به بی خوابی و اینها منحرف نشه، جان هر کی دوست دارید! :joy::joy::joy:

14 پسندیده

سلام.
اتفاقا تو اپلیکیشن هم برخی از ویدیوهاشون رو قرار دادن. …و یه سریاش متن دارن
پرانرژی صحبت می کننو توضیحات خوبی رو هم ارایه می دن.
اگه ویدیویی بود که جاش تو اپلیکیشن خالی بود حتما پیشنهاد اضافه شدنش رو به این مجموعه بدید.

7 پسندیده

خانم دکتر @elahehvelayati یک پیشنهاد دارم از سکرین شات مشخصا زبان گوشی شما فارسی هست و گزینه های اپ یوتیوب شما فارسی شده یا اکانت گوگل شما تنظیم فارسی هست اون رو به انگلیسی تغییر بدین تا تعاملتان با انگلیسی بیشتر بشه
بابت معرفی این کانال هم ممنونم من البته درزبانشناس دیده بودم اما نمی دونستم بیش از این هاست از استاد ونسا
استاد لوسی هم با اینکه لهجه شون بریتیش هست خیلی عالین البته اگر توی یوتیوب دیده باشین خیلی مسخره بازی ها و نمک ویدئوهاشون از زبانشناس بیشتره :joy: گویا سانسورشدند توی اپ زبانشناس :sweat_smile:

7 پسندیده

قطعاً خالی است. چون خیلی از ویدئو های ایشون تایم طولانی تری دارد “گاهاً بیش از بیست دقیقه”. البته ویدئوهای مربوط به تلفظ لهجه انگلیسی آمریکایی ایشون، خیلی کاربردی هستند. دیدن ویدئو بدون زیرنویس هم برای خودش چالش خوبی محسوب می شه.

6 پسندیده

من از خدامه زبان گوشیم رو به انگلیسی تنظیم کنم. ولی اگه به انگلیسی تنظیم کنم، تو هیچ کجا کیبورد فارسی برام فعال نمی شه.

تو یوتیوب کلیپ بدون زیر نویس، چالش خیلی خوبی محسوب می شه.

چون می دونم ویدئوهای خانم لوسی، به لهجه بریتیش هست، هنوز سراغش نرفتم.

6 پسندیده