چالش آواتار پیشرفت زبانشناس 😊

اره خیییلی سخت میگذره :no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth:

8 پسندیده

سلام
اینم جوجه من
بچم هنوز خیلی کوچولوئه
ایشالا فارغ التحصیلیتو ببینم ننه :joy:

20 پسندیده

مبارک باشه :upside_down_face:

9 پسندیده

اینم حاصل کمتر از یک ماه با برنامه زبانشناس
یکم حقیرانس ولی پیشرفت میکنه:joy::heart:

15 پسندیده

خوب شروع کرده بودم، خیلی بد رهاش کردم، الانم سرگردانم! :neutral_face: :neutral_face:

11 پسندیده

واسه شروع هیچوقت دیر نیست :heavy_plus_sign::zap:من بارها زنجیرم قطع شده اخرین بار ۴۴ ثانیه مونده بود تا یک ساعت تکمیل بشه ک زنجیرم صفر شد ولی باز شروع کردم

8 پسندیده

خیلی ام عالی… من فعلا یکم سردرگمم،یکم لغت میخونم یکم گوش میدم یکم تو تالارم،هنوز انگار زمانش نرسیده استارت اصلی رو بزنم! :sweat_smile:

6 پسندیده

من صد و نه روزه دارم از زبانشناس استفاده می کنم :hibiscus::sunflower::rose::sparkling_heart::two_hearts:

عکس آواتار، بعد یه مدتی، خسته کننده می شه.

12 پسندیده

ای بابا. مثل این دخترا که میگن شنبه میریم باشگاه. اون شنبه‌ای که هیچوقت نمیاد.

همیشه کاری رو که میخواید شروع کنید همون لحظه استارتش رو بزنید.

اول هدف رو تعیین کنید، بعد براش برنامه بریزید. مهمترین مرحله هم اینه که به برنامه‌تون متعهد بمونید. اگه هدفتون واقعی و ملموس باشه متعهد موندن راحت‌ترین کار ممکنه.

10 پسندیده

:clap::clap::clap::clap::clap::rose::rose::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus::tulip::tulip:
مربی @pari :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon: یا دیگه از شنبه رژیم می گیرم. :blue_heart::blue_heart::green_heart::green_heart::yellow_heart::yellow_heart:

7 پسندیده

به پیر به پیغمبر هدف مشخصه، انگیزه نیست، تصمیم گرفتم ازین شنبه شروع کنم خیلی ام مصمم! :sweat_smile: :joy:

6 پسندیده

به قول مل رابینز

Motivation is bullshit.

به نظرم با کتاب ۵ ثانیه شروع کن.

داخل زبانشناس هم هست کتابش.

خوراک خودته

موفق باشی

7 پسندیده

می‌دونید که الان تا شنبه چند روز رو از دست میدید؟

6 پسندیده

بگید چند هزار دقیقه، تا عمق فاجعه مشخص تر بشه! :pensive:

4 پسندیده

زبان شناس هم بهم یادآوری کرد!

9 پسندیده

خانما اقایون من یه تازه واردم شما چجوری زبان میخونید مثلا من الان داستان های بچه گانه میخونم حفظ کردنش سخته بیشترتوی حرف اضافه و ضمیر ها مشکل دارم… شما کلا داستانو حفظ میکنید؟؟

7 پسندیده

سلام
همون اولش که حفظ نمیشید.
یه ۴۰ باری فقط بخونیدش همراه با ترجمه کامل که به کلماتش مسلط شدید سعی کنید حفظ شید.

6 پسندیده

هدف از مطالعه درسا حفظ کردن اونا نیست.انقد تکرار کنید تا هم گوشتون ب انگلیسی عادت کنه هم با ساختار ها اشنا بشید.و با تکرار زیاد هر درس ناخوداگاه بهش تسلط پیدا میکنید

11 پسندیده

بوم بوم بنگ بنگ من اومدم سلام

تقریبا یک ماهه شروع کردم
به سطح سه رسیدم دوباره عکس میزارم😄

11 پسندیده

من بعد صد و بیست و شش روز استفاده از زبانشناس :blue_heart::blue_heart::blue_heart: به سطح چهار رسیدم :dancer::dancer::dancer:

فکر کنم یک سال طول بکشه تا به سطح پنج برسم …

13 پسندیده