ارزیابی پکیج داستان های مصور صوتی

ارزیابی پکیج داستان های مصور صوتی
none 4.54 100

عالی ارزش دیدنش رو داره

خوبه ولی خیلی خیلی آسونه

سلام، لطفا ترتیبی بدید همه درس‌هایی که فیلم دارن مثل دوره داستانهای بچه گانه بشه فقط متن و صوت دانلود شه، خیلیا بخاطر حجم بالای ویدیوها رغبت نمیکنن بیان سمت این دوره ها چون فضای زیادی اشغال میکنه،تشکر

awful! کارتونش خیلی بهتر :disappointed:

بله

خیلی بی نظیره الان باهاش آشنا شدم لطفا لطفا این درس رو توسعه بدین یکماه هست عضو هستم حس خوب و کاربردش از همه بخش ها برام لذت بخش تر بود ممنونم از شما بابت این درس

1 پسندیده

خوبه و عالی برنامه زبانتون ولی کاش معنی فارسی هم همچنان می‌ذاشتین مثل قبل .

یعنی من عاشق شخصیت و تیپ روانی این کبوترم :joy:

با سلام. خسته نباشید. در برخی از دروس اشتباهات املایی وجود دارد. آیا می توانید این موارد را اصلاح کنید؟

خیلی خوب بود . ولی بعصی جاها ترجمه ها جابجا بود تو ی درس پیرزن که مگس قورت داد غلط نوشتاری داره …
کاش میشد جنله های مورد علاقه مون رو هم های لایت میکردیم… خیلی از دوستانمم همینو میگن

I like all of them

Thank you

1 پسندیده

داستان های مصور رو چجوری میشه تو گوشی سیو کرد؟

1 پسندیده

have the funny stories​:cherry_blossom::tada:

2 پسندیده

دوست خوبم قابلیت جستجو اضافه شده که در صفحه اصلی برنامه، پایین صفحه روی آیکن کاوش کلیک کنید

دوست خوبم این دوره ترجمه دارن
اگه این ترجمه‌ها براتون نشون داده نمیشه کافیه که وقتی وارد درسی میشین، با استفاده از گزینه‌ی ترجمه در نوار بالای درس (آیکن دومی از راست) ترجمه‌ها رو فعال‌ کنین.

دوست خوبم قابلیت سرچ‌ اضافه شده در صفحه اصلی برنامه، پایین صفحه روی آیکن کاوش کلیک کنید

دوست خوبم
هر جا که ترجمه براتون مبهم بود در تالار مطرح کنید که همکاران و دوستان راهنماییتون کنن

دوست عزیز این دوره با ترجمه هستش.
اگه این ترجمه‌ها براتون نشون داده نمیشه کافیه که وقتی وارد درسی میشین، با استفاده از گزینه‌ی ترجمه در نوار بالای درس (آیکن دومی از راست) ترجمه‌ها رو فعال‌ کنین.

دوست خوبم ترجمه ها توسط مترجم برنامه انجام شده و مترجم هم باید یه سودی از کارش ببره

دوست خوبم اکثرا معنی دارن و کدوم درس بدون معنی هستش؟