ارزیابی پکیج داستان های مصور صوتی

ارزیابی پکیج داستان های مصور صوتی
none 4.54 100

سلام دوست خوبم بله میشه
گزارش رو به بخش پشتیبانی یا تالار زبانشناس مطرح کنید تا بررسی و اصلاح بشه

دوست خوبم ممنون میشم پیشنهاد در مورد اپلیکیشن رو در لینک زیر مطرح کنید که همکاران بررسی کنن

سلام دوست خوبم
این مشکل به خاطر اینه‌ که توی اندرویدهای جدید، امکان دسترسی کامل به فایل‌ها به صورت مستقیم وجود نداره.

باید برای رفع این مشکل داخل تنظیمات برید و یه کارهایی رو انجام بدین که نشونش بده که برای هر گوشی ممکنه این مسیر متفاوت باشه.

یا برای حل این‌ مشکل می‌تونین از یه نرم‌افزار فایل اکسپولرر دیگه استفاده کنین. با این‌ نرم‌افزار به راحتی می‌تونین پوشه‌های “data” و “com.zabanshenas” رو پیدا کنین‌ و هر کجا خواستین منتقلشون کنین. :rose::rose:

عالیه

1 پسندیده

Goood

1 پسندیده

با اینکه بزرگسالم ولی عاشق کتاب مصور کودکانم و خیلی چیزهارو به زبان ساده ازشون یاد میگیرم عالیههههههه
:smiling_face:

2 پسندیده

با اینکه بزرگسالم ولی عاشق کتاب مصور کودکانم و خیلی چیزهارو به زبان ساده ازشون یاد میگیرم عالیههههههه
‌☺️

1 پسندیده

بسیار جذاب و مفید

2 پسندیده

فقط یه داستان داره

دوست خوبم داستان مصور صوتی 614 تا داستان داره. میشه اسکرین شات بفرستید ببینیم چرا برای شما یه داستان داره؟

1 پسندیده

فقط ۱۶ داستان برای من هست

میشه یه اسکرین شات بفرستید

pretty good :+1:t3:

2 پسندیده

:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:

2 پسندیده

:heart::heart::heart::pray::rose:pet the cat :heart::heart::smiling_face_with_three_hearts:

1 پسندیده

سلام.من مبتدی هستم از کجا بفهمم کدوم داستان بریتیش هست و کدوم امریکن؟ممنون

سلام دوست خوبم در ابتدا اینکه چه لهجه ای داره مهم نیست تمرکزتون رو بزارید روی تلفظ و نحوه بیان راوی داستان و به مرور زمان فرق لهجه ها رو متوجه میشید

اما اگر خواستین جداگانه به منابع با لهجه‌های بریتیش و امریکن دسترسی داشته باشین میتونین از بخش کاوش به این دسته‌بندی‌ها دسترسی پیدا کنین

دوره بدیه، فقط برای رده سنی کودک میتونه خوب باشه. محتوای غیر هیجان انگیز و حوصله سربری داره که بچه ها هم حوصلشون سر میره، فقط شاید یکم آهنگ دار بودن کمکش کرده.

1 پسندیده

داستانهای مصور مفید و کاربردی هستند ممنون از زبان شناس

1 پسندیده

من از نوزادی برای دخترم داستانهای صوتی میزارم لطفا برنامه میس ریچل و این برنامه ها رو موجود کنید

Baby enistain
Daniel tiger
Coco melon
Pepa pig
Ms Rachel

1 پسندیده