پیشنهادات در مورد اپلیکیشن زبانشناس

سلام به همه دوستان عزیز :rose:

فکر میکنم جای یک تاپیک برای ارسال پیشنهادات شما عزیزان درباره اپلیکیشن زبانشناس خالی بود و تصمیم گرفتم این تاپیک رو بزنم

:sparkle: نکته 1: این تاپیک صرفا برای این زده شده که اگر پیشنهادی برای اپدیتهای آینده اپلیکیشن زبانشناس دارین با ما در میون بذارین که همکاران بتونن در زمان هر اپدیت این موارد رو بررسی کنن، و اگر امکان انجام اون پیشنهاد میسر بود در دستور کار قرار بدن (در واقع این تاپیک، منبعی برای همکاران فنی میشه تا بتونن پیشنهادات شما رو یکجا داشته باشن و راحت تر بررسی کنن)

:sparkle: نکته 2: اگر مخاطبان بتونن در زدن لایک پیامهای دیگران فقط مواردی که واقعا علاقه دارن رو لایک کنن، شاید بتونه کمکی باشه تا بهتر بفهمیم که یک پیشنهاد چقدر طرفدار بیشتری داره و اگه انجام بشه بهتره

پیشاپیش از مشارکت و همراهیتون ممنونم :relieved::rose:

70 پسندیده

سلام خسته نباشید چه تاپیک عالی ای اگر امکانش باشه لایتنر را تصویری کنید منظورم یک لایتنر تصویری هم اضافه کنید ممنون :grin::dizzy:

95 پسندیده

سلام وقتتون بخیر
پیشنهادی ک من دارم برای آپدیت های بعدی اینه که چون در نسخه 8 ، امتیاز اضافه شده خوبه لیگ هفتگی هم اضافه بشه و 3 نفر برتر هر لیگ مدال بگیرن و همراه افرادی که در promotion zone هستن بر اساس امتیازاتی ک در هفته میارن ب لیگ بالاتر برن درست مشابه اپ Duolingo
این باعث میشه ک بحث رقابت پیش بیاد و میانگین ساعت مطالعه و شنیدن افراد در اپ خیلی افزایش پیدا میکنه و به طبع پیشرفت زبان آموزا هم بیشتر خواهد شد.

116 پسندیده

سلام به نظر منم این ایده عالیه :star_struck::100:

11 پسندیده

ایده ی خیلی خوبیه ، امیدوارم اضافه ش کنن :ok_hand::heart:

11 پسندیده

سلام و وقت بخیر
به نظر من واژه ها رو میشه هم با کمک متن و هم با کمک تصویر یاد گرفت
پیشنهاد من اینه که توی قسمت لایتنر یه امکان اضافه بشه مثلanki که میشه عکس هم آپلود کرد

اینم نمونه های من

54 پسندیده

سلام و خداقوت به همگی
چه تاپیک خوبی دمتون گرم

امکان داشتن کتابخانه شخصی به نظرم خیلی مفید میتونه باشه، به این شکل که هر کتابی رو که دوست داریم مطالعه کنیم اضافه کنیم
یه چیزی تو مایه کتابخونه فیدیبو به نظرم خیلی کامله، یه سری قفسه پیش‌فرض داره، بعد خودمون هم میتونیم قفسه دلخواه اضافه کنیم

83 پسندیده

میخواستم دوتا نظر بدم . یکی اینکه به جای گذاشتن حد برای مدت زمان مطالعه، به نظرم همین که یه نفر اومد توی اپلیکیشن و شروع کرد به خوندن زنجیره اش فعال بمونه . به نظرم اینطوری پویایی بیشتر میشه . من خودم بارها شده سر یک دقیقه اینطرف و اونطرف شدن مطالعه زنجیره ام پاره شده و تنبل شدم توی خوندن .در صورتی توی دولینگو که دارم آلمانی در حد مبتدی میخونم اصلا اینطوری نیستم و چندین ماهه دارم ادامه میدم
یه پیشنهاد دیگه هم داشتم نمی دونم چقدر شدنی هست .امکان سرچ اضافه کنید توی دیتا بیس. مثلا من میخوام راجع به قرارکاری چیزی گوش بدم . دوست دارم کلیدواژه مورد نظرم رو سرچ کنم و مطالب مربوطش رو پیدا کنم و گوش بدم

76 پسندیده

ممنون برای این تاپیک خوب. پیشنهادی که دو ساله منتظرشم امکان فول اسکرین کردن ویدیوهاست.

62 پسندیده

بنظر من بهترین اتفاقی که میتونه توی زبانشناس بیوفته ایجاد یک فضای رقابتیه مثلا یه بخش ایجاد بشه دوستانی که امتیاز بیشتری دارن یا هر چیز دیگه ایی رو رتبه بندی کنن یه جایزه کوچولو تخفیف هم بزارن
همه ببینن کیا رتبه یک و دو هستن باهاشون مصاحبه بشه اینجوری خیلی بیشتر تشویق میشن دوستان عین یه گیم بیشتر حال میده اونجوری خدایی

برای خوده زبانشناس هم خوبه

71 پسندیده

سلام اول تشکر بعد لطفا یه دوره خوشنویسی زبان انگلیسی بذارید تو اپلیکیشن عالی میشه🌷

30 پسندیده

سلام پیشنهاد من قسمت سرچ هست هم بین کل دوره ها هم
اینکه حتی بتونیم توی دوره های مختلف درباره ی موضوعات دلخواهمون سرچ کنیم
مثلاً توی دوره ی گرامر passive voiceرو سرچ کنیم و راحت پیدا بشه

58 پسندیده

چشم حتما.من حتما توی لیست درخواستها قرارش میدم دوست خوبم فکر میکنم قبلا هم گذاشته شده اما همکاران بهش برسن حتما انجام میشه

15 پسندیده

اگه بشه از لایتنر یه نسخه pdf یا word گرفت عالی میشه که بتونیم چاپ کنیم. لغاتی که به جعبه لایتنر خودمون اضافه میکنیم رو منظورمه

22 پسندیده

دوستان هم اشاره کردن، من فکر میکنم خیلی عالی میشه اگر یک فضا برای کتابخونه شخصی در نظر گرفته بشه، بتونیم ازگالری ویس یا کتاب اضافه کنیم.

43 پسندیده

به نظر من استفاده از چنین فضایی حتی میتونه پولی باشه و یک موضوع برد برد هم برای تیم زبانشناس هم خود کاربرها باشه، و بسته به فضایی کا نیاز داریم هزینه کنیم، همینطور از سازنده حمایت میکنیم تا بتونه به فعالیتش ادامه بده.

14 پسندیده

پیشنهاد من اینه که یه ایکون واسه مدت زمانی که شنیدن در برنامه داریم را نشون بده،منظورم نمودارها نیست ،یه ایکون که هرجای برنامه باشی اون ایکون حضور داشته باشه و اینجوری به قول دوستمون واسه یه دقیقه کل زنجیره ات قطع نمیشه
پیشنهاد سرچ هم که فوق العاده است اگه اضافه بشه

22 پسندیده

زنجیره با تنظیم تاریخ قابل احیا شدن هست دوست خوبم

10 پسندیده

واقعا پس چرا برای من نشد من ۸۷ رور زنجیره داشتم شکست فقط برای یک روز اونم میگفتم میشه برگردوند ولی نشد وقتی برگرداندم اصلا هیچی باز نمیشد ولی وقتی تاریخ را درست کردم زبانشناس هم درست شد

6 پسندیده

ولی اینکار یجور حس تقلب میده و ممکنه فرد تو یک دور باطل بیفته که کم کم از جدیتش تو استمرار روزانه کم بشه
چون همش ته ذهنش هست که اگه حالا تایم امروزمم کار نکردم اشکال نداره فوقش بعد تاریخو برمیگردونم درستش میکنم

تو اپلیکیشن duolingo، میتونیم با امتیاز‌هایی که جمع میکنیم streak freeze بخریم. کارش اینه که اگه یه روزی یه مشکلی پیش اومد نتونستیم کار کنیم زنجیرمون از بین نره

مزیتش اینه که با توجه به محدود بودن امتیازها نمیتونیم بی رویه از این روش استفاده کنیم و استمرارمون از بین نمیره … حس تقلب کردن هم به فرد نمیده

63 پسندیده