ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس
none 4.755866030571512 10271

سلام
چگونه بايد تايين سطح كنم خودم را؟
من از ورژن IOS استفاده ميكنم …

2 پسندیده

زمان نصب اپلیکیشن به بخش تعیین سطح هدایت میشین و ازتون میپرسه لغتهایی که معنیش رو میدونین علامت بزنین

فوق العاده عالیست و خیلی برای نرم افزار زحمت کشیده شده

2 پسندیده

خوبه ولی هنوز جای کار داره

3 پسندیده

سلام
دو تا پیشنهاد داشتم. ای کاش زبان‌شناس در کنار این چیزی که هستش یه بخش مرحله‌ای هم آماده میکرد و مطالب رو از سطح مبتدی تا پیشرفته مرتب میکرد که براساس اون آدم پیش بره. شبیه اپلیکیشن busuu.

پیشنهاد دومم اینه که ای کاش یه امکان میذاشتین که میشد یه بخش هایی رو پنهان میکردیم. مثلن من ۴-۵ تا منبع که داخل زبانشناسه کامل خوندم، اگه میشد اونایی که کامل خوندم رو پنهان میکردم تا ببینم کدوم منابع مونده که تمومشون نکردم عالی میشد. کمتر سردرگم میشدم

2 پسندیده

ممنون میشم پیشنهادتون رو توی این تاپیک مطرح کنین تا همکاران برای اپدیتهای بعدی بررسی کنن

2 پسندیده

به نظرم کامل فقط اگ توی انتخاب مجموعه‌ی مناسب با سطح‌مون کمکمون میکردین عالی میشد

2 پسندیده

اگر به پشتیبانی پیام بدین و سطحتون رو اطلاع بدین برای انتخاب دوره راهنماییتون میکنن دوست خوبم

Best Application
Thanks

2 پسندیده

سلام میشه یک دیگه بفرمایید چطور معانی رو به انگلیسی دریافت

1 پسندیده

سلام و وقت بخیر … عذر میخوام کی امکان پخش پشت سر هم دروس اضافه میشه؟ خیلی بده که هر درس تموم میشه میاد بیرون و باید دستی وارد درس بعد بشیم. من اغلب موقع ورزش یا انجام کارهای روزانه ام در حال گوش دادن به درس ها هستم و به خاطر همین مسئله مجبورم قید کار با زبانشناس رو بزنم چون امکانش نیست مرتب گوشی رو دستم بگیرم و درس بعدی رو پلی کنم. خواهش میکنم به این مسئله زودتر رسیدگی کنین. سپاس :pray:

3 پسندیده

تا جایی که اطلاع دارم این مورد برطرف شده این لینک رو ببینین دوست خوبم

1 پسندیده

ممنون از لطفتون … چون این نسخه جدید هنوز در گوگل پلی و بازار نبود من ازش بیخبر بودم. نسخه جدید رو نصب کردم و یکی از بزرگترین مشکلاتم حل شد. سپاس از شما و تمام دست اندرکاران برنامه :rose::pray:

2 پسندیده

خواهش میکنم خوشحالم که براتون مفید بوده :relieved::rose:

1 پسندیده

سلام صبح بخیر. ببخشید کسی میدونه از کجا میتونم سرچ دوره های زبان‌شناس پیدا کنم‌؟

در حال حاضر اپلیکیشن سرچ نداره اما در اپدیت بعدی اضافه میشه. اگر چیزی رو خواستین سرچ کنین یا از پشتیبانی بپرسین و یا در گوگل اسم دوره رو به این شکل سرچ کنین «کتاب هملت در زبانشناس»، اینجوری اگر اون دوره رو در زبانشناس داشته باشیم گوگل براتون میاره

The best APK I have ever seen.
Thanks for being with us all the time.
I appreciate all your effort.
I hope that you steadily work on it and always be up to date.

2 پسندیده

سلام وخسته نباشید، واقعا ممنون بای گرد آوری این پکیج‌ها و همچنین توید پکیج‌های خودتون. خیلی خیلی عالی هستن.
من یه پیشنهاد دارم برای قسمت دیکشنریتون. همونجور که دیکشنری انگلیسی به انگلیسی را لینک میدید به لانگ من، بنظر خوبه که انگلیسی به فارسی را هم لینک بدید به سایت بیاموز، مثلا لغت get back در لینک زیر.

3 پسندیده

متاسفانه امکان لینک دادن به بیاموز وجود نداره دوست خوبم

1 پسندیده

من با اینکه تازه با این برنامه آشنا شدم.ولی خیلی دوسش دارم.چون هر روز بهم تلنگر میزنه پاشو بیا زبان بخونم.برام مثل یه بازی شده.دارم بهش معتاد میشم👍

3 پسندیده