درخواست فیلم و انیمیشن برای بخش زوم اپلیکیشن زبانشناس

Ninja Turtles 2003
فکر کنم اگه این کارتون سریالی رو از همون اول به زبان اصلی می‌دیدم الان زبانم خیلی بهتر تر بود
برای همون فکر میکنم اگه این اپلیکیشن تو اپ قرار بگیره خیلی خوب میشه و از اونجایی که تینیجر هایی مثل من هم تو اپ زیاد هستن خوششون بیاد

3 پسندیده

سلام من درخواست دارم سریال سوپر نچرال و در اپلیکیشن قرار بدید . عالی میشه من هر روز حداقل دوساعت دیگه در زبانشناس به تماشای اون میشینم . خیلی ممنون از برنامه محشرتون .:pray:
لینک :point_down:

3 پسندیده

سلام میخواستم خواهش کنم اگر امکان داره مجموعه فیلم های دزدان دریایی کارائیب رو اضافه کنید.
این مجموعه جز پرفروش ترین های تاریخ سینماست و نمره بالای ۸ در imdb داره.
ماجراهای یک دزد دریایی رو نشون میده، احتیاج به سانسور نداره و جذاب و دوست داشتنیه. فکر میکنم همه دوست خواهند داشت.
ممنون

6 پسندیده

اسم سریال هست ،ساعت برنارد ،این سریال برا کودکان بود صدا و سیما هم قبلا پخش میکرد ممنون میشم اضافه کنین

7 پسندیده

10 پسندیده

سلام اول تشکر بعد لطفا یه دوره خوشنویسی زبان انگلیسی بذارید تو اپلیکیشن عالی میشه🌷

31 پسندیده

سریال breaking bad هم سریال خوبیه میتونین بزارین تو آپ
صحنه هم نداره
دوبله هم شده

7 پسندیده

سلام فیلم سینمایی
تنها در خانه ۱ home alone 1

ژانر کمدی خانوادگی‌
به نظرم این فیلم قطعا مورد استقبال قرار گیگیره چون بسیار مفرح و خنده دار است و میتونه سرگرم کننده باشه
یه نظرم این‌فیلم علاوه بر مفرح بودن ميتواند انگلیسی را هم تقویت کند اميدوارم زبانشناس‌با پیشنهاد من موافقت کند :grin::herb::rose:

8 پسندیده

لطفاً فیلم های کمدی بیشتری بگذارید خصوصا فیلم های جیم کری که اسطوره کمدی است و فیلمهاش هم عالیه و هر ثانیه اش پر از خنده مثل فیلم دروغ دروغ ، کارگاه حیوانات ۱و۲ ، احمق و احمق تر …

8 پسندیده

نام: جنگجوی صلح طلب، موضوع : انگیزشی

مورد استقبال قرار می گیرد چون پر از جملات پر مغز و کوتاه است (مخاطب خسته نمی شود)
و در فضای مجازی و اینستاگرام با هشتگ #جنگجوی درون مشاهده کردم که افرادی در کلاس دور هم جمع شدند و در مورد مسائل فیلم حضوری بحث میکنند و میخوان به اهداف فیلم برسن، تلوزیون ایران هم بارها پخش کرده

درخواست دادم چون: مبتدی هستم و فیلم های طولانی با جملات سریع را نمیپسندم چون دوست دارم یک فیلم رو کامل یاد بگیرم و با تسلط بارها تماشا کنم ، و این فیلم مورد علاقه ام رو بیشتر از ده بار به زبان فارسی دیدم.

برای یادگیری زبان مناسب هست چون : موضوع فیلم انگیزشی است ، فضایی مناسب و آرام دارد و مخاطب خسته نمی شود ،

موضوعات مورد تاکید در فیلم : نباید هدف را رها کرد حتی در صورت بروز مشکل شخصی ، تمرکز ذهن میتواند تاثیر ویژه در یادگیری داشته باشد.

تلوزیون ایران بارها این رو پخش کرده

از تیم جوان و خوش چهره و خوش اخلاق و مدرن زبانشناس متشکرم و دوستتون دارم

8 پسندیده

سلام ، لطفاً سریال انیمیشنی Disenchantment را قرار بدهید.

امتیازش ۷.۲ هست .
یک کارتون طنز و بدون مشکل اخلاقی و سیاسی . پر از اصطلاحات انگلیسی مناسب زندگی روزمره .
به علت محتوای جذاب و جملات کاربردی حتما مورد استقبال قرار میگیره و اینقدری کامل هست که بعد از دیدنش بتونید خیلی از فیلم و سریال های دیگه را خودتون بدون مشکل بفهمید.

5 پسندیده

سلام دوست عزیز
من که خوشنویسی با خط تحریری فارسی کار کردم و نمیگم عالی هستم ولی در حد بین خوش و عالی هستم پیشنهادم این هست که با نرم افزارهایی مث Lazydog که برا تمرین حروف هست شروع کنید و بعد با تمرین به خط خوش می رسین اگه با قلم نوری روی موبایل کار کنید البته بعد از دانلود این نرم افزار عالی میشه یاد گرفت. چون مسیر حروف را میکشه و شما باید از روی اون بکشید دقیقا مث یه سرمشق
موفق باشید

4 پسندیده

بله برای نتفلیکس هست. من دوبله اش رو دیدم یک مقدار منشوری بود دوبله و مناسب بزرگسال بود :grin: امیدوارم فقط ترجمه و دوبله به این شکل باشه وگرنه سانسور زیادی احتیاج داره و امکان بارگذاریش رو سخت میکنه

7 پسندیده

سلام. بی زحمت:
۱- آهنگ Unaccommodating رو به بخش آهنگ های امینم اضافه کنین
۲- فصل دوم انیمیشن حفره رو قرار بدید
ممنون:blue_heart:

5 پسندیده

چشم در لیست قرار گرفت:rose:

1 پسندیده

لطفا فیلم Blue planet یا سیاره ابی رو هم بگذارید جای فیلم مستند تو زبانشناس خیلی خالیه . ممنون از برنامه عالیتون

8 پسندیده

سلام دوست خوبم به لیست اضافه میکنم حتما که در آینده در صورت امکان اضافه بشه :pray::blue_heart:

1 پسندیده

لطفا سریال ارباب حلقه ها و انیمیشن های جدید و مابقی قسمت های گرگ و میش و سینمایی شرلوک هولمز رو قرار بدین تو اپ ممنونم

3 پسندیده

سلام
دوست خوبم متاسفانه امکان بارگذاری این انیمیشن به دلیل پایین بودن امتیازش از حد نصاب وجود نداره

3 پسندیده

سلام فیلم ارباب حلقه ها، حلقه قدرت ۲۰۲۲ عالیه
تازه بیرون هم اومده

5 پسندیده