پیشنهادات در مورد اپلیکیشن زبانشناس

10 posts were merged into an existing topic: تعمیرگاه زبانشناس :pushpin:

سلام و خداقوت به همگی

اگر امکانی فراهم بشه تا بتونیم خودمون منابع به برنامه اضافه کنیم خیلی خوب میشه، مثلا من بتونیم فایل pdf رو بزاریم روی برنامه یا ویدیویی که خودمون رو گوشی داریم رو بزاریم توی برنامه و از طریق برنامه بتونیم مطالعه کنیم

نرم افزار هرمس اینکار و برای فایلهای pdf انجام میده

شنیداریش هم از ابزارهای تبدیل متن به صدا استفاده میکنه

11 پسندیده

سلام روزتون بخیر باشه
میتونید حالا که افراد زیادی رو در این برنامه دارید که قصد یادگیری زبان دارن، کلاسای مجازی آموزش انگلیسی رو هم ایجاد کنید توی برنامه( که خب البته با هزینه ی جداست)
همین الانشم ممکنه خیلیا باشن که در کنار زبانشناس کلاس هم میرن و اگه زبانشناس این قابلیت رو اضافه کنه استقبال کنن

7 پسندیده

سلام خسته نباشید
یه بخشی به منظور هدیه اشتراک اپلیکیشن تعبیه کنید
ممنون

15 پسندیده

i for one
معنی لغوی این عبارت رو توی دیکشنری زبانشناس زده
من برای یکی ولی خب ترجمه صحیح این عبارت میشه
من به شخصه از این دسته اشتباهات ترجمه واقعا خیلی محسوسه توی زبانشناس بنظرم باید توی اپدیت های جدید به کاربرا اجازه بدن حداقل برای خودشون هم که شده بتونن اطلاعات جدید به معانی عبارات و لایتنر اضافه کنن متاسفانه دفترچه یادداشت اونقدرا تاثیرگزار نیست نیاز میشه که ترجمه عبارت ها یا کلمات
تغییر کنن و یا حتی بعضی مواقع حذف بشن یا ترجمه جدیدی اضافه بشه

این تغییرات میتونن به صورت محلی باشن که برای دیتابیس های سرور زبانشناس هم اتفاق بدی نیوفته

خرجش ایجاد یه دیتابیس جدید برای کاربراس واقعا خیلی واجبه ، . گفتم اینو همیشه باز هم میگم امیدوارم این اتفاق برای زبانشناس بیوفته .

9 پسندیده

سلام.
«زبانشناس» جز خوبها نیست، بلکه قطعا بهترین اپ تو این زمینه است، خداقوتتون بده.
نقص برنامه: دوحالتِ «تکرار یک باره» و یا «تکرار بی نهایت» برای هر جمله است.
پیشنهاد: امکان تکرار پنج ده پونزده بار، برای هر جمله. و بعد به صورت خودکار بره جمله بعد.
دلیل پیشنهاد: در اینصورت، میشه گفتارمون رو تقویت کنیم، بدون اینکه نیاز باشه هر دفعه بریم تو برنامه و دکمه next رو بزنیم. یعنی صرفه جویی فوق العاده ی زمان.

24 پسندیده

سلام به تیم زبانشناس
1_ در اپدیت بعدی اگه میشه قسمتی رو بزارید که بتونیم در بخش زوم صفحه گوشی رو بچرخونیم و فیلم به صورت تمام صفحه باشه چون بعضی موقع ها اسن ریز بودن صفحه خیلی ازار دهنده اس

2_ لطفا یه قسمت سرچ بزارید که راحت تر موضوعات گرامری یا کتاب مد نظر رو پیدا کنیم( اینو در اپدیت اولیه هم گفته بودم) :rose:
3_ جای این بخش لایتنر در اپدیت جدید واقعا خالیه لطفا اینم دوباره اضافه کنید :point_down:

4_ لطفا فایل زبانشناس رو مثل فایل تلگرام به طور اصلی قرار بدید چون در اندروید ۱۱ در قسمت دیتا دیگه فایل ها رو نمیاره درنتیجه نمیشه چیز هایی که دانلود کردیم رو خالی و پاکسازی کنیم که حافظه خالی بشه ( این یکی خیلی مهمه لطفا رسیدگی کنید خیلی ممنونم):rose:

21 پسندیده

با سلام خدمت همه
من چند تا پیشنهاد دارم.

• تو بخش لایتنر بهتره که یه جدا سازی انجام بشه. برای یادگیری کلمات، یه جور کارت های شبیه لایتنر طراحی بشه که بشه هر وقت میخواهیم مرور کنیم و بخش لایتنر اصلا یه جور خود آزمایی بشه. اینطوری هم میشه در روز چندین بار به کلمات سر بزنیم و در نهایت از خودمون تست بگیریم. حتی میشه مثال ها رو این بخش مرور بزاریم ، بجای این که تو لایتنر باشه.

• در ضمن تو بخش مرور برای هر کلمه میتونید از بین کتب ، لیست جملاتی که از کلمه مورد نظر استفاده شده رو بیارید تا بهتر بتونیم معانی مختلفش رو درک کنیم. یه چیزی شبیه گوگل با این فرق که از جملات داخل نرم افزار استفاده کنه.

• همون طور که مکرر گفته میشه که باید یه لیست از بهترین جمله ها رو برای خودم نگه داریم. چه خوب میشه که از تو خود برنامه این متون داشته باشیم. فقط چالش کار برای برنامه نویس ها این میشه که بتوانند یه رابط کاربری دیگه برای انتخاب متن یا انتخاب جمله ها طراحی کنند و چچدرون حساب کاربری ذخیره بشه.

با تشکر

7 پسندیده

سلام…با تشکر از برنامه خوبتون
تو این مدت که از برنامه استفاده کردم یه مورد خیلی اذیت می کنه…اینکه امکان انتخاب چندتا درس به عنوان درس در حال مطالعه وجود نداره…اگه امکانش هست یه قابلیتی به برنامه اضافه کنید که بتونیم لیستی از دروس رو به عنوان در حال مطالعه ذخیره کنیم تا هر دفعه بین دروس دیگه دنبالشون نگردیم
ممنون

12 پسندیده

1- سرعت پخش بیشتر از ۱.۸ رو اضافه کنید.
2- فونت های دیگه ای برای متن درس ها اضافه کنید.

13 پسندیده

سلام
من پیشنهاد میکنم در قسمت امکان تکرار متن که در حال حاضر فقط تکرار یکبار یا بی نهایت تکرار هست
تکرار دو تا 5 بار اضافه بشه
ممنون از زحمات شما

15 پسندیده

و یه پیشنهادم اینه که این قابلیت رو بذارین که بتونیم منو ها رو انگلیسی کنیم .مثل گوشی که خودمون زبان مورد نظرمون رو انتخاب میکنیم . مثلا همه اینا انگلیسی شه :point_down:t2:

26 پسندیده

وقت بخیر
یه پیشنهاد داشتم در رابطه با چینش کتگوری ها
خیلی کار رو راحت می‌کنه که باز زدن روی هر کتگوری منابع اون به صورت افقی ظاهر بشه در چند لاین بجای اینکه توی یک لاین از چپ به راست بدنبال منابع بگردیم
که متاسفانه منابع جدیدی هم که قرار میگیره در ابتدای بخش نمیاد و متوجه اون نمی‌شیم
قطعا منابعی خوبی هستن و بهتر هست که دسترسی بهشون راحت تر بشه.
و چقدر عالی میشه که یک بخشی اضافه بشه که اخبار اپ
( منابع جدید، آپدیت های منابع و…) در اون قرار بگیره
در تالار خیلی پراکنده هست این موضوع
مچکرم.

12 پسندیده

برای اینکه منابع جدیدی که بارگذاری بشه رو اطلاع پیدا کنین برنامه ای داریم تا در اینده کاربران به راحتی متوجه منابع جدید در اپ بشن دوست خوبم. در مورد اخبار اپ هم حتما با همکاران مطرح میکنم تا راهکاری در تالار براش در نظر گرفته بشه :relieved::ok_hand:t3::rose:

13 پسندیده

سلام
لطفا به اپلیکیشن حالت رقابتی و مسابقه ای رو اضافه کنید. خیلی عالی میشه :pray::pray::pray:

16 پسندیده

سلام
دو تا پیشنهاد داشتم. ای کاش زبان‌شناس در کنار این چیزی که هستش یه بخش مرحله‌ای هم آماده میکرد و مطالب رو از سطح مبتدی تا پیشرفته مرتب میکرد که براساس اون آدم پیش بره. شبیه اپلیکیشن busuu.

پیشنهاد دومم اینه که ای کاش یه امکان میذاشتین که میشد یه بخش هایی رو پنهان میکردیم. مثلن من ۴-۵ تا منبع که داخل زبانشناسه کامل خوندم، اگه میشد اونایی که کامل خوندم رو پنهان میکردم تا ببینم کدوم منابع مونده که تمومشون نکردم عالی میشد. کمتر سردرگم میشدم

17 پسندیده

با تشکر از تیم زبانشناس
خدا ازتون راضی باشه با این برنامه تون:pray::rose:
من که خیلی راضیم از نسخه جدید
درسته که نسخه جدید ایرادهایی داره ولی مطمئنم که از نسخه های قبلی بهتره🙏

1. لطفاً قسمت از سرگیری مبحث خوانده شده قبلی رو اضافه کنید قبلا خیلی خوب بود هروقت وارد زبانشناس میشدیم میتونستیم ادامه ی درس قبلی رو بدهیم ولی الان این خاصیت حذف شده
  2. امکان جستجو کردن رو هم اضافه کنید
    3.لایتنر رو هم آپشنال کنید که هرکس به اختیار خودش اونو تنظیم کنه مثلا من میخوام هردفعه مجبور نباشم مثالها رو بزنم اونوقت نشونش بده
  3. لطفا بخش آشپزی هم اضافه کنید من چون آشپزی برام جالبه پس با برنامه آشپزی خوب یاد میگیرم :pray::pray::pray::rose::rose::rose:
10 پسندیده

مورد جستجو اضافه میشه حتما. مورد اشپزی رو هم در لیست قرار دادم حتما پیگیری میکنیم دوست خوبم. دو مورد دیگه رو هم انشالا برای اپدیتهای بعدی همکاران بررسی میکنن و در صورت امکان اضافه میشه :relieved::rose:

8 پسندیده

توی لایتنر اگر بشه که متوجه بشیم که لغت ها از کدوم کتاب و کدوم بخش هستند خیلی خوب میشه

12 پسندیده

سلام خسته نباشید‌.
در نسخه قبل وقتي میخواستیم کلمات جعبه لایتنر رو مرور کنیم، صوتی که برای تلفظ کلمه استفاده میشد همون صدایی بود که تو درس،درس رو میخوند و در واقعا برش خورده بود.
اگه تو نسخه جدید صوت کلمات از دیکشنری گفته میشه و مثلا کلمه (as were +) رو (as were plus) میخونه و حتی اگه علامت مثبت در وسط کلمه باشه بازم تلفضش میکنه که به نظرم کیفیت شنوایی در لایتنر رو کاهش داده.
اگه امکانش هست این مورد رو بررسی کنید

8 پسندیده