پیشنهادات در مورد اپلیکیشن زبانشناس

سلام. اول اینکه تشکر میکنم بابت اپلیکیشن خوب و کاربردی زبان شناس. یه پیشنهاد دارم؛ در شروع کار با برنامه و با توجه به سطح هر کسی و با نظر کارشناسان محترم، یه تعداد دوره محدود قابل دسترسی باشه، بعد که این دوره ها تمام شد، دوره های با سطح بالاتر آزاد و قابل دسترس بشوند. اینطوری هر زبان آموزی که تازه وارد اپلیکیشن میشه میتونه در یک مسیر درست که طبق نظر کارشناس ها انتخاب شده قرار بگیره و به تدریج و به صورت اصولی سطح زبانش بالا ببره.
ممنون

9 پسندیده

سلام این خیلی پیشنهاد خوبیه در کنار این اگر امکانی باشه که بتونیم یک لیست پخش ایجاد کنیم خیلی عالی میشه، یک لیست پخش که به ترتیب قسمت هایی که به اون اضافه شده رو پخش کنه، اینجوری بنظرم اپلیکیشن برای رانندگی خیلی بهینه تر میشه، الان اگر ما بخواهیم در حین رانندگی از اپ استفاده کنیم باید بعد از تموم شدن یک قسمت مجدد وارد اپ شویم بچرخیم قسمت مورد علاقه رو پیدا کنیم و پخش کنیم که اینکار خیلی خطرناکه.
پیشاپیش ممنون از توجه عوامل خوب برنامه

9 پسندیده

و یه مورد دیگه من برخلاف بقیه با لیگ و مقایسه امتیاز مخالفم چون یه حالت نمره دادن پیدا میکنه که با این مقایسه یه حس بدی به افراد پایین لیست منتقل میشه که انگار خیلی ضعیفن و بقیه بهترن
بنظرم نقطه قشنگ زبانشناس مناسب بودن برای همه است و اضافه کردن این مقایسه شدن باعث میشه این مورد از بین بره
اگه بشه چند نفر باهم گروه درست کنن و بازی کنن خیلی خوبه ولی یک مسابقه کلی و مقایسه همه، مخصوصا اگه مقایسه چقدر بلد بودنشون باشه (نه چقدر مطالعه کردنشون) آسیب زننده است.

6 پسندیده

سلام خسته نباشید
یکی از پیشنهاد هایی که در رابطه با بهبود آپ هست اینکه بتونیم لغات را از لحاظ املایی نمیدونیم مانند بخش معنی لاینتر مشخص کنیم و تمرین داشته باشه که لغات را که می شنویم سعی کنیم بنویسیم که هم لیسینینگ هم برای رایتینگ کمک میکنه

17 پسندیده

درسته اما منظورم این هستش که کدوم درس رو امروز خوندم و تموم شده، وقتی تعداد دوره هایی که دنبال میکنیم کمی زیاد بشه، برای مثل صبح یه تعدادیشون رو انجام دادیم اما عصر یادمون نیست که قسمت اخر فلان درس رو امروز مرور کردیم یا نه، یا دقیقا کجا رو خوندم و کجا باقی مونده
قسمت ادامه فقط برای دوره هایی هست که از وسط باقی موندن، ما نمیتونیم بدونیم امروز کدوم درس ها رو تموم کردیم و کدوم رو نخوندیم.

3 پسندیده

سلام
لطفاً قسمت دلخواه هم اضافه کنید تا به میل خودمون انتخاب کنیم یا مثل یکی از کاربران گفته بود لیست های پخش درست کنید تا به میل و انتخاب خودمون اونو بچینیم .

3 پسندیده

پیشنهادات من قرار ذیل است!

[ ] اضافه کردن قابلیت چرخشی به برنامه (Landscape &Portrait) چون گاهی ضرورت میشه تلفن را یک جای بگذاری و از روبرو نگاه کنی که اینکار با حالت پارتریت تقریبا نا ممکن است و هم چنین خسته کن.
[ ] کتاب خانه شخصی که قابلیت اضافه نمودن کتاب از تلفن و کتاب های دانلود شده از آپ را داشته باشد با تفکیک کتاب های خوانده شده و خوانده نشده: مثلا من دوست کتاب‌های طبی یا پزشکی مطالعه کنم که هم با استفاده ازش هم مهارت علمی ام بالا بره و هم بکمک کلمات و جملاتش انگلیسی یاد بگیرم با استفاده از امکانات برنامه زبان‌شناس اینطوری دو هدف تعقیب میشه و شاید بقیه دوستان موضوعات خود شون را داشته باشند در برنامه نیست.
[ ] اضافه نمودن پخش خودکار فایل صوتی در بگروند؛ گاهی تنها ضرورت به گوش کردن است. مثلا من چندین بار روخوانی و گوش دادن به صدای راوی را انجام دادم حالا فقط میخواهم تنها به راوی گوش بدهم زمانیکه از درس مربوطه خارج میشم صدا قطع میشه.
[ ] قابلیت دانلود نمودن دلخواه فایل صوتی، پی دی اف و ویدئو: گاهی همش ضرورت نیست بدلیل حجم بلند یا اشغال نمودن فضای زیاد در گوشی.
[ ] مهمتر از همه اضافه نمودن دیکشنری انگلیسی در جعبه لایتنر است که کسانی در سطوح بالاتر هستند بتواند بدون خارج شدن از برنامه از دیکشنری تک زبانه استفاده کند و گاهی نت نیست باید همینطور که حالا با کلیک نمودن روی لغت جدید معنی فارسی آن بالا میاد معنی انگلیسی آن هم بالا بیاد که از قسمت تنظیمات باید انتخاب شود.

اضافه نمودن آپشن محیط برنامه در دو زبان فارسی و انگلیسی که برای زبان آموز خیلی کمک کننده است که محیط بیشتر انگلیسی باشد تا فارسی.
بهر صورت پیشنهاد ها خیلی زیاد است اما در شرایط کنونی اگر به همین قدر رسیدگی شود خیلی خوب میشه موفق و سلامت باشید تیم خوب زبان شناس!

17 پسندیده

امکان تغییر ترجمه انگلیسی در لایتنر وجود داشته باشه . یعنی وقتی گزینه معنی کلمه در لایتنر را می‌زنیم معنی انگلیسی یا معنی که خودمون اضافه کردیم را ببینیم ، چون معنی بعضی اصلاحات تحت الفظ نوشته شده و اشتباه هستند

8 پسندیده

بنظرم اینطور که تصمیم با خود مخاطب هست حس خیلی بهتری منتقل میشه و تحمیل احساس نمیشه. برای موردی که مدنظرتون هست میشه از این مورد توی اپ استفاده کنید: هر دوره رو باز کنید و ببینید درج شده برای سطح شما مناسب هست یا نه.

7 پسندیده

دقیقا … من باید دونه دونه باز کنم تا ببینم چی دانلود کردم و این زمان بره

5 پسندیده

آیا امکانش هست قسمت فیلم و سریال رو بدون دانلود هم استفاده کنیم؟ من گوشیم حافظه نداره
به همین خاطر اصلا از قسمت فیلم و سریال استفاده نمیکنم :roll_eyes:
بهتره اونو اختیاری کنید ایا کسی میخواد فقط نگاه کنه یا دانلودش کنه🙏

9 پسندیده

سلام…پیشنهاد می کنم امکان جستجو دروس بر اساس درصد دایره لغات اضافه کنید…برای مثال من فقط بتونم دروسی رو ببینم که 70 درصد یا هر درصدی دلخواه از لغاتش رو بلد هستم جستجو کنمی
لطفا دسترسی جهت ذخیره دروس مورد علاقه اضافه بشه

7 پسندیده

سلام وقتتون بخیر.

من هر سری کل کتابارو اسکرول میکنم و دنبال کتاب جدید میگردم ولی تو این نسخه‌ی بتای آخر یکم کند شده و دائم رفرش میشه و باید از اول بگردم. چون کتابها هم ترتیبی نداره و جدیدترین ها اول لیست نمیاد گاها ممکنه تا مدتی حتی متوجه یه کتاب جدید تو لیست نشیم.
میخواستم پیشنهاد بدم اگه امکانش هست کتابها به ترتیب جدیدترین به قدیمی ترین باشند و یا یه بخشی برای جدیدترین آیتم ها/کتابها تو کل اپلیکیشن یا زیبوک ایجاد کنین. به نظرم خیلی خوب میشه اینطوری.
ممنون‌ از شما.

9 پسندیده

برای تقویت نوشتاری هم یه لایتنر جداگانه بزنین مثلا اون به انگلیسی صحبت می‌کنه ما باید به انگلیسی بنویسیم بخاطر این میگم یه لایتنر جداگانه بخاطره اینکه اگه یه جمله معنیش رو میدونم ولی املاش رو بلد نیستیم باهم توی یه جعبه لایتنر نباشه که زیاد بشن
و اینکه قابلیت بر عکس معنی کردن هم داشته باشه مثلا اون به فارسی میگه تو به انگلیسی معنیش رو بگو

2 پسندیده

بیایید یک بخشی رو بزارید که اونجا بیاد طبق علاقه و سطحی که تو زبانشناس گذرونده پیشنهاد هایی رو بده که اون شخص راحت تر بتونه درس بعدی رو برای خوندن پیدا کنه

همچنین میتونین بخش مورد علاقه ترین ها رو هم اضافه کنین مثلا بخش داستان ها کودکانه مورد علاقه خیلی هاست این رو بیایم تو اون بخش قرار بدیم

بیایید مشخص کنید که که کدوم درس ها لحجه ی بریتیش دارن کدوم لحجه ی امریکن مثلا داستان های بچگانه هم امریکن داره هم بریتیش ولی افرادی که سطحشون پایینه نمیدونن کدوم امریکنه کدوم بریتیش اخرش هم هر دو رو میخونن اخر هم گیج میشن و سخت میشه براشون

بیاید یه علامت خاص بزارید برای درس هایی که توسط تیم زبانشناس ترجمه شدن

برای نمایش فیلم ها هم قابلیت full screen رو اضافه کنید

خودتون دیگه میدونید که زنجیره یه انگیزه ی بزرگ شده برای زیانشناسا و کسایی که دارن زبان رو تو این اپ یاد میگیرن مثل خوده من حلا کسایی هستن بخاطر یکسری مسائل نتونستن امروز رو صرف زبان یاد گرفتن بکنن مثلا بتونن فردا جبران کنن اگه روزانه نیم ساعت تلاش میکنه برای پر شدن زنجیره ای اون روز فردا باید یک ساعت تلاش کنه یا این ۳۰ دیقه رو تقسیم کنیم به سه تا ده دیقه ای تو سه روز جبران کنه هر روز ۴۰ دیقه یا می تونیم جایزه بدیم به فرد مثلا تو یک ماه زنجیره رو کامل کرده جایزش دو تا جون که اگه نتونست روزای اینده زنجیره رو کامل کنه بتونه یه جون بده یه روز رو بابتش بخره.

یه بخش دیگه هم که می خوام بگم قرار بدین اینه که مثلا یه فرد می خواد رو قدرت شنیداریش کار کنه رو گزینه اع میزنه درس هایی که مناسب سطحش هستند و از بقیه درس ها بهترند رو نشونش بده و همچنین بهترین نحوه یادگیری در مورد شنیداری رو اموزش بده

خیلی شد دیگه امیدوارم تونسته باشم برای بهتر شدن این اپلیکیشن(البته از اپلیکیشن گذشته و برا خودش مدرسه خصوصی شده و معلمای خصوصی داره) کمکی کرده باشم😊

کسایی که حداقل با یکی از موارد موافق هستند لایک رو بزنن❤️
کسایی هم که موافق نیستند و فکر میکنن به کارشون نمیاد باز هم لایک کنن❤️ شاید یکی دیگه نیاز داشته باشه و اینجوری هم میتونی کمک کنی🤗

16 پسندیده

چهار پیشنهاد برای نسخه تحت وب و یک پیشنهاد موبایل و وب:

۱. دیکشنری و نحوه نمایش معانی در نسخه تحت وب اگه مثل موبایل باشه یعنی هم انگلیسی سریع و هم فارسی سریع داشته باشه به جای فقط فارسی سریع خیلی بهتره.

۲. نسخه تحت وب دکمه می‌دانم و نمی‌دانم اگر علاوه بر موس، به دکمه‌های کیبرد شورتکات بشن خیلی عالیه که نیاز به موس و جابجایی و انتخاب گزینه‌ها نباشه مثلاً می‌دانم با space یا دکمه بالا و نمی‌دانم با دکمه پایین.

۳. نسخه تحت وب گزینه «سایر لغات آبی را می‌دانم» انتهای درس‌ها نداره.

۴. قابلیت مارک زدن درس‌ها در نسخه موبایل و وب به عنوان «درس خوانده» اگر اضافه بشه عالیه چون خیلی وقت‌ها درس رو حتی بعد دو بار تشخیص نمیده که مطالعه شده. حالا یا مثلا با وب مطالعه شده که تشخیص نمی‌ده یا دور تند بوده یا یه جاهایی از درس رو زدیم چند ثانیه جلوتر. در هر صورت اگر این امکان باشه که بتونیم دستی درس رو به خوانده تبدیل کنیم خیلی عالی میشه. ممنون از تیم زحمتکش زبانشناس

4 پسندیده

سلام، چندتا پیشنهاد :
۱. یادداشت هایی که به لغات اضافه میکنیم خیلی راحت یادمون میره که واسه کدوم لغت یادداشت گذاشته بودیم اگه یادداشت ها رو واسه هر لغت بزارید کنارش یا بالا سرش تا دیگه لازم نباشه بری به قسمت یادداشت ها خیلی خوب میشه.
٢. یک چیز هم اینکه بخش درجه سختی اپ مشکل داره مثلا وقتی کل درس های یک دوره رو در حد ۷۰-۸۰ درصد بلدی مینویسه این دوره برای شما دشوار است اما وقتی یک دوره رو در حد ۵۰ درصد بلدی مینویسه این دوره برای شما مناسب است :confused:
اگه اینا اصلاح بشن خیلی خوب میشه. ممنون بابت پشتیبانی خوبتون.

8 پسندیده

قبلا هم گفته بود ولی برای تاکید: تو اپدیت بعدی سرعت های ۱.۵ و ۲ (و سرعت های بیشتر از ۲) بیارید

3 پسندیده

سلام میشه لطف کنید بزرگنمایی برای دیدن ویدیوها رو فعال کنید؟
برای تالار هم قسمت دلخواه یا سنجاق کردن رو اضافه کنید :pray::rose:

2 پسندیده

۱-پیشنهاد میشود یک دفترچه یادداشت زیبا هم در اپلیکیشن طراحی شود تا عبارات زیبا رو نوت برداری کنیم مثلا من از عبارت زیر خوشم اومد ولی جایی نبود که یاد داشتش کنم
that certainly used to be the case, but that may not be as true any more
۲- امکان وارد کردن لغات ترکیبی فریزال ورب و کالوکیشن ها یا برخی لغات انتخابی در دیکشنری وجود ندارد مگر اینکه اپلیکیشن آن را بصورت قابل جستجو در دیکشنری تشخیص دهد.
مثلا امکان جستجو و ذخیره واژه casuallization وجود نداشت
۳- قابلیت تکرار صدا از مثلا یک جای مشخص در جمله دقیق نیست و گاهاجمله بطور نصفه بانصف جمله بعدی بیان میشود

11 پسندیده