اضافه کردن سرچ واژه

سلام ضمن تشکر از تیم محترم برنامه نویسی زبان شناس
یک پیشنهاد و درخواست از شما داشتم
شما میدونید که به عنوان مثال یه قسمت زیادی از کاربران زبان شناس کنکوری هستند یا در سال های آینده قرار است کنکور بدن و خب وضعیت کتاب های آموزشی و حتی کتاب های کمک آموزشی حتی بدتر از تکست بوک هایی است که و زبان شناس از اول کار با قدرت با آن ها مخالف کرده
از طرفی بسیاری از اوقات برا من و میدونم برا خیلی از رفقای زبان شناسی پیش اومده که میخواستم یک لغت رو تو متن یاد بگیرم ولی نمیدونستم اون لغت تو کدوم دوره یا فیلم و… بوده که برم از اونجا متنشو بخونم و بعد به جعبه لایتنرم اضافه کنم
این مسئله هم به کنکوری ها خیلی کمک می کنه هم به سایر کاربران ولی این مسئله بیشتر دغدغه ی کنکوری هاییست که لغات رو مجبور به شیوه اشتباهی حفظ کنن درصورتی که با امکانات زبان شناس خیلی راحت میشه براشون چون اونا با کمبود زمان مواجه هستند
هرچند شاید این بهترین راه برای حفظ لغات براشون نباشه ولی حداقل از بهترین روش هایی که در سطح آموزش کشور وجود داره لاقل علمی تر و کاربردی تره
من نخواستم دیگه از اهمیت این موضوع هی بگم و بازترش کنم چون خودتون احتمالا بهتر از من درک کنید که چه باری رو از دوش این عزیزان میتونید بردارید ولی اگر فکر کردید لازمه یک نظرسنجی هم بین کاربران بذارید در این مورد
هرچند میدانم این کار زمان بره
امیدوارم مربيان محترم زبان شناس و تیم برنامه نویسی درخواست منو جدی بگیرن
با تشکر

@aFsaneh_boroumand

@YoKambiz

5 پسندیده

سلام پیشنهاد خیلی خوبی هست .
لطفا برای دریافت سریع تر جواب پیشنهاد و انتقاداتتون را در این لینک قرار بدهید.

4 پسندیده

سلام ببخشید من چجوری میتونم تو این لینک قرار بدم
نتونستم گزینه ای چیزی پیدا کنم
براش خواستم برم پایین تر شاید اونجا یه گزینه ای پیدا شه ولی دیدم بیشتر از 1000تا پیام هست

2 پسندیده

رو لینک بزنید باز میشه پیام و پیشنهادتون رو اونجا کپی کنید موفق باشید

3 پسندیده

سلام دوست خوبم ممنون از توضیحاتی که دادین. من حتما پیام شما رو به همکاران مربوطه انتقال میدم تا در صورت امکان در دستور کار قرار بگیره

دوستان یک لینکی براتون ارسال کردن اما اون لینک در واقع برای زمانی هست که مشکل و ایرادی در اپ میبینین و نیاز به اصلاح داره که در اون تاپیک قرار میدین، اگر پیشنهادی برای موارد آتی اپلیکیشن داشتین ممنون میشم توی لینکی که براتون میفرستم ثبت کنین تا همکاران بررسی کنن و بر حسب نیاز مخاطبان در دستور کار اپدیتهای بعدی قرار بگیره

2 پسندیده

سلام افسانه خانم مرسی از همراهی شما
مربی گرامی :rose:

2 پسندیده

پس شما میخواید یه لغت رو خارج از دروس با مثال‌های متنوع یاد بگیرید؟

3 پسندیده

سلام جناب ناصری پیشنهادشون خیلی خوب هست

2 پسندیده