ارزیابی کتاب اثر مرکب

ارزیابی کتاب اثر مرکب
none 4.875 8

این تاپیک برای دریافت ارزیابی شما از کتاب « اثر مرکب » نرم افزار «زیبوک» است.
توضیح مختصری از این دوره:
«اثر مرکب» توسط دارن هاردی، کارآفرین آمریکایی و ناشر سابق مجله ساکسس، نوشته شده است و به شما کمک می‌کند تا در درآمدتان، زندگی‌تان و موفقیت‌تان، جهش ایجاد کنید. آیا شما به دنبال موفقیت هستید؟ موفقیتی بیشتر از آنچه اکنون دارید؟ و حتی موفقیتی بیشتر از آنچه که تا به حال تصور می‌کردید ممکن است؟ این کتاب از اصول اساسی‌ای که باعث ایجاد موفقیت می‌شوند، پرده بر‌می‌دارد. هیچ حقه‌ای در کار نیست. هیچ اغراقی در کار نیست. هیچ راه حل سریع و آسانی وجود ندارد. اثر مرکب بر اساس این اصل است که تصمیم‌ها، سرنوشت شما را می‌سازند. تصمیم‌های کوچک روزمره، یا شما را به سمت زندگی‌ای که آرزو دارید می‌برد یا به صورت پیش‌فرض، به سمت بدبختی.
سطح: 6

4 پسندیده

سلام شب دوستان پر از شفقهای زیبای قطبی :sunflower::hibiscus::rose::blossom::cherry_blossom::tulip::cherry_blossom::blossom::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::tulip::cherry_blossom:
دوستانی که این کتاب رو خوندند میشه در موردش توصیح بدهند؟؟؟ :thinking::thinking::thinking::thinking::thinking::thinking::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::cherry_blossom::tulip::cherry_blossom::tulip:

1 پسندیده

کتاب خوبی هست چکیده کلش این هست که وقتی میخوای تغییر تو زندگیت ایجاد کنی باید کارهای کوچیکی که تو رو به هدفت نزدیک می کنند جز عادات روزانت بکنی.

3 پسندیده

عالی بهترین عالی بهترین

2 پسندیده

سلام خدمت همه دوستان خوب زبانش شناس

صادقانه عرض کنم که یکی از بهترین کتاب هایی که در طول عمرم مطالعه کردم همین کتاب اثر مرکب نوشته دارن هاردی بود.
توصیه میکنم حتما مطالعه کنید.
البته من در اون حد نبودم که نسخه لاتین را مطالعه کنم و نسخه فارسی اونو خوانده ام (جندین بار) با اپ #فیدیبو و نسخه صوتی کتاب را.

پست من در مورد این کتاب (کلیک کنید)

2 پسندیده

من خودم الان دارم تازه این کتاب رو می خونم،
ولی نسخه صوتیش رو از کانال تلگرام دانلود کردم که نُه قسمت هست و با زمانای متفاوت.
من این رو استاد عزیزم بهم معرفی کرد.
البته نسخه پی دی افش هم موجوده در یکی از سایت های گوگل،
ولی معلومه که معرکس، با این همه اوصاف

1 پسندیده

عالی بود بار ها خوندمش بازم دلم میخواد بخونمش

1 پسندیده

یکی از بهترین کتابایی که تو زیبوک خوندم، با راوی خیلی خوب و حتما دوباره میخونم.

1 پسندیده

این این کتاب فوق العاده هست بنده کتاب های بسیار زیادی در مورد انگیزه و هدف زندگی و برنامه ریزی مطالعه کردند ولی هیچکدام به پای کتاب اثر مرکب اثر دارن هاردی نمی‌رسد در حقیقت ایشان تمام کتب سابق را خواند و بعد این رو نوشته از جمله کتاب برایان تریسی و امثال آن را و در حقیقت شاگرد برایان تریسی بوده است

کاش ترجمش میکردین

کتاب بی‌نظیر ی هستش. به نظرم هر ماه باید یک بار خونده بشه.

ممنون از تیم خوب زبانشناس :green_heart:
لطفاً این کتاب رو ترجمه فارسیش رو قرار بدین
ممنون

دوست خوبم کتاب های بخش زیبوک ترجمه نمیشن سطح این کتاب ها پیشرفته ست و نیازی به ترجمه نیست.

great book​:+1:
I recommend it to other friends on zabanshenas

Great… Don’t lose this book.

من که خیلی پسندیدم. نه خیلی طولانی و نه خیلی کوتاه. نکات و تکنیک های بسیار مفید و به درد بخور. گوینده هم عالی بود